Michael Fuentes jest piłkarzem występującym obecnie w A. Italiano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Michael Fuentes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Michael Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Michael Fuentes wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.84, a skuteczność strzałów to 14,3%. Michael Fuentes oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Michael Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Michael Fuentes rozegrał w barwach A. Italiano w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Primera Division (Chile) 21 meczów oraz w Copa Chile 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 692 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Michael Fuentes
Pierwszy transfer Michael Fuentes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Deportes Iquique do A. Italiano za 221,2 tysiąca euro.
Czy Michael Fuentes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Michael Fuentes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Michael Fuentes to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Michael Fuentes?
Michael Fuentes najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Michael Fuentes?
Wycena 28-letniego Michael Fuentes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Michael Fuentes?
Michael Fuentes urodził się 27 maja 1998 w Chile. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Michael Fuentes – statystyki
Szczegółowe statystyki Michael Fuentes w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział A. Italiano oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Michael Fuentes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Michael Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Michael Fuentes wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.84, a skuteczność strzałów to 14,3%. Michael Fuentes oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Michael Fuentes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Michael Fuentes w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
0:0 | 82' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1:0 | 18' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
5:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
0:0 | 76' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
11 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
2:2 | 65' | 1 | 0 | – | 7.9 |
Ile meczów rozegrał Michael Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Michael Fuentes rozegrał w barwach A. Italiano w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Primera Division (Chile) 21 meczów oraz w Copa Chile 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 692 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Michael Fuentes – transfery
W trakcie kariery Michael Fuentes zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 221 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
A. Italiano 2024 – obecnie
-
Palestino 2024 – 2024
-
A. Italiano 2022 – 2024
-
Deportes Iquique 2021 – 2022
-
A. Italiano 2021 – 2021
-
Deportes Iquique 2017 – 2021
-
Deportes Iquique U21 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Michael Fuentes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 15.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 17.01.2022 |
|
221 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 25.02.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Michael Fuentes
Pierwszy transfer Michael Fuentes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Deportes Iquique do A. Italiano za 221,2 tysiąca euro.
Michael Fuentes – forma
W ostatnich 5 meczach Michael Fuentes zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Michael Fuentes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
U. Catolica
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Concepción
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
5
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
A. Italiano
2
Nublense
2
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
2
Copa Chile, 1. runda
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
A. Italiano
0
Deportes Santa Cruz
1
Copa Chile, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Olimpia
3
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Barracas Central
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Vasco da Gama
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Barracas Central
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Deportes Limache
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Vasco da Gama
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
4
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Olimpia
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nublense
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
A. Italiano
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
A. Italiano
4
Union La Calera
3
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
79'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
O'Higgins
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
39'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Deportes Limache
4
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Palestino
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Deportes Iquique
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Curico Unido
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Curico Unido
0
A. Italiano
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Deportes Temuco
1
A. Italiano
2
Copa Chile, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
7 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
A. Italiano
4
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cobresal
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Concepción
0
A. Italiano
0
Copa Chile, 5. runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
88'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
A. Italiano
4
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
U. Catolica
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Union Espanola
1
Copa Chile, 3. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
2
Copa Chile, 1. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Palestino
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Palestino
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Cuiaba
1
Palestino
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
![]()
Barnechea
3
Palestino
2
Copa Chile
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
![]()
Santiago City
0
Palestino
4
Copa Chile
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Bolívar
3
Palestino
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
55'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Palestino
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Palestino
1
Flamengo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Nublense
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
O'Higgins
2
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Newell's
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Blooming
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
6'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Magallanes
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Blooming
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
5
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Santos
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Recoleta
2
A. Italiano
3
Copa Chile
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Curico Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Słowacja
0
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
A. Italiano
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Union Espanola
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
U. Catolica
2
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
San Antonio Unido
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Cobresal
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
D. Melipilla
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
D. La Serena
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Union La Calera
1
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
D. La Serena
1
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Palestino
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
4
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
92'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Curico Unido
1
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
O'Higgins
4
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Cobresal
0
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
36'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Universidad de Concepcion
3
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Curico Unido
0
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Deportes Iquique
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Michael Fuentes ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Michael Fuentes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Michael Fuentes?
Michael Fuentes jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.84). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Michael Fuentes – kontuzje
W trakcie kariery Michael Fuentes zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Michael Fuentes
-
Uraz
24.06.26 – 18.07.26 (25 dni)
A. Italiano opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
15.02.26 – 28.03.26 (42 dni)
A. Italiano opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
17.10.25 – 04.11.25 (19 dni)
A. Italiano opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
12.09.25 – 12.10.25 (31 dni)
A. Italiano opuszczone: 3 mecze
Czy Michael Fuentes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Michael Fuentes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Michael Fuentes to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Michael Fuentes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Michael Fuentes wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Michael Fuentes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Michael Fuentes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 28 |
|
750 tys. € |
| 09.12.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 16.09.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 29.06.2025 | 27 |
|
650 tys. € |
| 15.04.2025 | 26 |
|
500 tys. € |
| 11.11.2024 | 26 |
|
400 tys. € |
| 12.06.2024 | 26 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 19.07.2023 | 25 |
|
650 tys. € |
| 03.04.2023 | 24 |
|
500 tys. € |
| 14.11.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 15.06.2022 | 24 |
|
400 tys. € |
| 27.03.2022 | 23 |
|
400 tys. € |
| 21.10.2021 | 23 |
|
400 tys. € |
| 10.03.2021 | 22 |
|
150 tys. € |
| 09.11.2020 | 22 |
|
50 tys. € |
| 06.12.2019 | 21 |
|
50 tys. € |
| 21.05.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
| 02.06.2018 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Michael Fuentes?
Wycena Michael Fuentes wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Michael Fuentes wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.