Miguel Merentiel jest piłkarzem występującym obecnie w Boca Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Miguel Merentiel
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:00
|
Boca Juniors
1
River Plate
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
21:00
|
Independiente
0
Boca Juniors
1
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
02:30
|
Vasco da Gama
1
Boca Juniors
3
|
77' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Miguel Merentiel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Miguel Merentiel wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 18,2%. Miguel Merentiel oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Miguel Merentiel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Miguel Merentiel rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Sudamericana 8 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 29 meczów oraz w Pucharze Argentyny 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 3 021 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Miguel Merentiel
Pierwszy transfer Miguel Merentiel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Penarol do La Hoya Lorca CF za 42 tysiące euro.
Najdroższym transferem w karierze Miguel Merentiel było przejście z Palmeiras do Boca Juniors w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,8 miliona euro.
Ile zarabia Miguel Merentiel?
Na podstawie kontraktu z Boca Juniors, Miguel Merentiel otrzymuje 966,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 80,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Merentiel w listopadzie 2026 to 18,6 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Miguel Merentiel ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Miguel Merentiel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Merentiel to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Miguel Merentiel?
Miguel Merentiel ma na koncie 7 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Palmeirasem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Miguel Merentiel?
Miguel Merentiel najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Merentiel?
Wycena 30-letniego Miguel Merentiel według stanu na maj 2026 wynosi 4,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Miguel Merentiel?
Miguel Merentiel urodził się 24 lutego 1996 w Paysandú w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Miguel Merentiel - statystyki
Szczegółowe statystyki Miguel Merentiel w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Boca Juniors oraz reprezentacja Urugwaju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Miguel Merentiel
Miguel Merentiel vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Miguel Merentiel
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Miguel Merentiel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Miguel Merentiel wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 18,2%. Miguel Merentiel oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Miguel Merentiel - transfery
W trakcie kariery Miguel Merentiel zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Boca Juniors 2023 – obecnie
-
Palmeiras 2023 – 2023
-
Boca Juniors 2023 – 2023
-
Palmeiras 2022 – 2023
-
Defensa Y Justicia 2022 – 2022
-
Godoy Cruz 2021 – 2022
-
Defensa Y Justicia 2020 – 2021
-
Godoy Cruz 2019 – 2020
-
Penarol 2019 – 2019
-
Valencia B 2018 – 2019
-
Penarol 2018 – 2018
-
La Hoya Lorca CF 2017 – 2018

-
Penarol 2017 – 2017
-
El Tanque Sisley 2017 – 2017

-
Penarol 2016 – 2017
-
CA Peñarol B do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Miguel Merentiel
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
2,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 01.02.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 17.07.2022 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 01.01.2022 |
|
885 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 09.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 27.01.2019 |
|
175 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 26.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.01.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 02.08.2017 |
![]() |
42 tys. € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.07.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 08.01.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Miguel Merentiel
Pierwszy transfer Miguel Merentiel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Penarol do La Hoya Lorca CF za 42 tysiące euro.
Najdroższym transferem w karierze Miguel Merentiel było przejście z Palmeiras do Boca Juniors w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,8 miliona euro.
Miguel Merentiel - forma
W ostatnich 5 meczach Miguel Merentiel zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,01. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Miguel Merentiel i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:00
|
Boca Juniors
1
River Plate
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
21:00
|
Independiente
0
Boca Juniors
1
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
02:30
|
Vasco da Gama
1
Boca Juniors
3
|
77' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
|
17 Paź
02:30
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
1
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka | |||||||
|
14 Paź
02:30
|
Boca Juniors
0
Vasco da Gama
1
|
23' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
|
10 Paź
00:30
|
Instituto Cordoba
2
Boca Juniors
2
|
35' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka | |||||||
|
03 Paź
02:30
|
Boca Juniors
3
Union Santa Fe
0
|
60' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
22:00
|
Racing Club
2
Boca Juniors
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Argentyny, 1/4 finału | |||||||
|
20 Wrz
19:45
|
San Lorenzo
0
Boca Juniors
2
|
83' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
02:30
|
Sao Paulo
1
Boca Juniors
1
|
85' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
12 Wrz
02:30
|
Boca Juniors
3
Central Cordoba de Santiago
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
02:30
|
Boca Juniors
1
Sao Paulo
0
|
79' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
05 Wrz
21:30
|
Gimnasia M.
2
Boca Juniors
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
02:15
|
Velez Sarsfield
(3)
0
Boca Juniors
(4)
0
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Argentyny, 1/8 finału | |||||||
|
29 Sie
02:30
|
Boca Juniors
1
Lanus
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
02:30
|
Racing Club
1
Boca Juniors
1
|
77' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka | |||||||
|
19 Sie
00:00
|
Deportivo Recoleta
0
Boca Juniors
4
|
57' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
16 Sie
02:15
|
Platense
1
Boca Juniors
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka | |||||||
|
12 Sie
00:00
|
Boca Juniors
3
Deportivo Recoleta
1
|
90' |
0 goli
8 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
09 Sie
00:15
|
Boca Juniors
1
Velez Sarsfield
1
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka | |||||||
|
06 Sie
00:00
|
Boca Juniors
1
Estudiantes L.P.
0
|
67' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
22:00
|
Newell's
2
Boca Juniors
2
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka | |||||||
|
31 Lip
02:30
|
O'Higgins
(3)
1
Boca Juniors
(4)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
27 Lip
00:30
|
Deportivo Riestra
3
Boca Juniors
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka | |||||||
|
24 Lip
02:30
|
Boca Juniors
1
O'Higgins
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
17 Lip
02:45
|
Sarmiento Junin
0
Boca Juniors
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Argentyny, 1/16 finału | |||||||
|
29 Maj
02:30
|
Boca Juniors
0
U. Catolica
1
|
11' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda | |||||||
|
20 Maj
02:30
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda | |||||||
|
10 Maj
00:00
|
Boca Juniors
2
Huracan
3
|
120' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału | |||||||
|
06 Maj
02:00
|
Barcelona SC
1
Boca Juniors
0
|
61' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda | |||||||
|
02 Maj
21:15
|
Central Cordoba de Santiago
1
Boca Juniors
2
|
24' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
02:30
|
Cruzeiro
1
Boca Juniors
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
24 Kwi
01:00
|
Defensa Y Justicia
0
Boca Juniors
4
|
8' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
22:00
|
River Plate
0
Boca Juniors
1
|
69' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
02:00
|
Boca Juniors
3
Barcelona SC
0
|
74' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
00:30
|
Boca Juniors
1
Independiente
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
02:30
|
U. Catolica
1
Boca Juniors
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
03 Kwi
01:30
|
Talleres Cordoba
0
Boca Juniors
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka | |||||||
|
23 Mar
00:00
|
Boca Juniors
2
Instituto Cordoba
0
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka | |||||||
|
16 Mar
02:00
|
Union Santa Fe
1
Boca Juniors
1
|
87' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka | |||||||
|
11 Mar
23:45
|
Boca Juniors
1
San Lorenzo
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
01:00
|
Lanus
0
Boca Juniors
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka | |||||||
|
28 Lut
21:45
|
Boca Juniors
1
Gimnasia M.
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka | |||||||
|
25 Lut
01:15
|
Boca Juniors
2
Gimnasia Chivilcoy
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Argentyny, 1/32 finału | |||||||
|
21 Lut
00:00
|
Boca Juniors
0
Racing Club
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka | |||||||
|
15 Lut
23:30
|
Boca Juniors
0
Platense
0
|
66' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka | |||||||
|
09 Lut
02:15
|
Velez Sarsfield
2
Boca Juniors
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Boca Juniors
0
Racing Club
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, półfinał | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Boca Juniors
1
Argentinos JRS
0
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/4 finału | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
0
|
70' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/16 finału | |||||||
|
17 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
Tigre
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
River Plate
0
|
87' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Estudiantes L.P.
1
Boca Juniors
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Boca Juniors
1
Belgrano Cordoba
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Boca Juniors
5
Newell's
0
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Defensa Y Justicia
2
Boca Juniors
1
|
74' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Boca Juniors
2
Central Cordoba de Santiago
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Rosario Central
1
Boca Juniors
1
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Aldosivi
0
Boca Juniors
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Boca Juniors
2
Banfield
0
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Independ. Rivadavia
0
Boca Juniors
3
|
73' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Boca Juniors
1
Racing Club
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Huracan
1
Boca Juniors
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2025
|
Boca Juniors
1
Atletico Tucuman
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Argentyny 2025, 1/16 finału | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Boca Juniors
1
Union Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Lip
2025
|
Argentinos JRS
0
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
24 Cze
2025
|
Auckland City
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
21 Cze
2025
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
17 Cze
2025
|
Boca Juniors
2
SL Benfica
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
20 Maj
2025
|
Boca Juniors
0
Independiente
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/4 finału | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Boca Juniors
(4)
0
Lanus
(2)
0
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/8 finału | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Tigre
1
Boca Juniors
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
River Plate
2
Boca Juniors
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Boca Juniors
2
Estudiantes L.P.
0
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Belgrano Cordoba
1
Boca Juniors
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Boca Juniors
1
Barracas Central
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
31 Mar
2025
|
Newell's
2
Boca Juniors
0
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Boca Juniors
4
Defensa Y Justicia
0
|
25' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Central Cordoba de Santiago
0
Boca Juniors
3
|
26' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Boca Juniors
1
Rosario Central
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Boca Juniors
(4)
2
Alianza Lima
(5)
1
|
78' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Aldosivi
1
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
19 Lut
2025
|
Alianza Lima
1
Boca Juniors
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Banfield
0
Boca Juniors
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
12 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Independ. Rivadavia
0
|
65' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Racing Club
2
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Huracan
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
29 Sty
2025
|
Union Santa Fe
1
Boca Juniors
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Boca Juniors
0
Argentinos JRS
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
23 Sty
2025
|
Boca Juniors
5
Argentino Monte Maíz
0
|
55' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2025, 1. runda | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Boca Juniors
0
Independiente
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Boca Juniors
4
Godoy Cruz
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
24 Paź
2024
|
Boca Juniors
(2)
1
Gimnasia L.P.
(1)
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2024 | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Boca Juniors
0
River Plate
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Racing Club
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
11 Wrz
2024
|
Wenezuela
0
Urugwaj
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 8. runda | |||||||
|
07 Wrz
2024
|
Urugwaj
0
Paragwaj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 7. runda | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Boca Juniors
2
Rosario Central
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Estudiantes L.P.
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Cruzeiro
(5)
2
Boca Juniors
(4)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Boca Juniors
3
San Lorenzo
2
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
16 Sie
2024
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
0
|
88' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Boca Juniors
1
Barracas Central
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
29 Lip
2024
|
Instituto Cordoba
0
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
25 Lip
2024
|
Boca Juniors
1
Independiente del Valle
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
22 Lip
2024
|
Defensa Y Justicia
2
Boca Juniors
2
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
20 Cze
2024
|
Boca Juniors
2
Almirante Brown
1
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2024 | |||||||
|
09 Maj
2024
|
Sportivo Trinidense
1
Boca Juniors
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
26 Kwi
2024
|
Fortaleza EC
4
Boca Juniors
2
|
82' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
River Plate
2
Boca Juniors
3
|
86' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 1/4 finału | |||||||
|
17 Kwi
2024
|
Boca Juniors
1
Godoy Cruz
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 14. runda | |||||||
|
10 Kwi
2024
|
Boca Juniors
1
Sportivo Trinidense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Boca Juniors
2
San Lorenzo
1
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 12. runda | |||||||
|
24 Mar
2024
|
Boca Juniors
3
Central Norte
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Boca Juniors
3
Belgrano Cordoba
2
|
70' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 8. runda | |||||||
|
25 Lut
2024
|
River Plate
1
Boca Juniors
1
|
89' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 7. runda | |||||||
|
19 Lut
2024
|
Lanus
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 6. runda | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Boca Juniors
0
Defensa Y Justicia
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 4. runda | |||||||
|
05 Lut
2024
|
Tigre
0
Boca Juniors
2
|
87' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 3. runda | |||||||
|
27 Lis
2023
|
Godoy Cruz
1
Boca Juniors
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
23 Lis
2023
|
Boca Juniors
2
Estudiantes L.P.
3
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2023 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
Boca Juniors
1
Newell's
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Fluminense
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
25 Paź
2023
|
Racing Club
2
Boca Juniors
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Boca Juniors
0
Palmeiras
0
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
15 Wrz
2023
|
Defensa Y Justicia
1
Boca Juniors
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Racing Club
(1)
0
Boca Juniors
(4)
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
24 Sie
2023
|
Boca Juniors
0
Racing Club
0
|
42' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
10 Sie
2023
|
Boca Juniors
(4)
2
Club Nacional
(2)
2
|
59' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Independiente
0
Boca Juniors
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
16 Lip
2023
|
Gimnasia L.P.
1
Boca Juniors
3
|
73' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
11 Lip
2023
|
Boca Juniors
1
Huracan
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
06 Lip
2023
|
Union Santa Fe
0
Boca Juniors
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
30 Cze
2023
|
Boca Juniors
4
Monagas SC
0
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
07 Cze
2023
|
Boca Juniors
1
Colo Colo
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
20 Maj
2023
|
Argentinos JRS
0
Boca Juniors
1
|
26' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
04 Maj
2023
|
Colo Colo
0
Boca Juniors
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Rosario Central
2
Boca Juniors
2
|
55' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
12 Kwi
2023
|
San Lorenzo
1
Boca Juniors
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Boca Juniors
1
Colon Santa Fe
2
|
75' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Barracas Central
0
Boca Juniors
3
|
29' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Boca Juniors
2
Instituto Cordoba
3
|
24' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
07 Mar
2023
|
Boca Juniors
0
Defensa Y Justicia
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
02 Mar
2023
|
Boca Juniors
3
Patronato
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Argentyny 2023 | |||||||
|
03 Lis
2022
|
Palmeiras
4
Fortaleza EC
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Palmeiras
3
Avai
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Palmeiras
0
Sao Paulo
0
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Palmeiras
4
Coritiba
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Botafogo
1
Palmeiras
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
29 Wrz
2022
|
Atletico-MG
0
Palmeiras
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Palmeiras
1
Santos
0
|
31' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Palmeiras
2
Juventude
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
07 Wrz
2022
|
Palmeiras
2
Atletico Paranaense
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2022 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
RB Bragantino
2
Palmeiras
2
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
31 Sie
2022
|
Atletico Paranaense
1
Palmeiras
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Palmeiras
1
Flamengo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Corinthians
0
Palmeiras
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
07 Sie
2022
|
Palmeiras
3
Goias
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
11 Maj
2022
|
Boca Juniors
2
Defensa Y Justicia
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Defensa Y Justicia
1
Patronato
0
|
73' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
Defensa Y Justicia
1
LDU de Quito
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
21 Kwi
2022
|
Sarmiento Junin
2
Defensa Y Justicia
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
Defensa Y Justicia
1
River Plate
2
|
67' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
21 Mar
2022
|
Defensa Y Justicia
1
Arsenal Sarandi
1
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Argentinos JRS
0
Defensa Y Justicia
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
06 Mar
2022
|
Banfield
2
Defensa Y Justicia
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
17 Lut
2022
|
Defensa Y Justicia
2
Racing Club
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Atletico Tucuman
0
Defensa Y Justicia
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Defensa Y Justicia
2
Estudiantes L.P.
1
|
79' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Argentinos JRS
0
Defensa Y Justicia
2
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
04 Paź
2021
|
Defensa Y Justicia
3
Talleres Cordoba
0
|
69' |
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
09 Wrz
2021
|
Defensa Y Justicia
(4)
0
Tigre
(5)
0
|
1' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2020 | |||||||
|
29 Sie
2021
|
Arsenal Sarandi
0
Defensa Y Justicia
0
|
15' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
25 Sie
2021
|
Defensa Y Justicia
2
Newell's
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Independiente
0
Defensa Y Justicia
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
28 Lip
2021
|
Velez Sarsfield
0
Defensa Y Justicia
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Defensa Y Justicia
1
Godoy Cruz
2
|
54' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2021 | |||||||
|
22 Lip
2021
|
Flamengo
4
Defensa Y Justicia
1
|
15' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
15 Lip
2021
|
Defensa Y Justicia
0
Flamengo
1
|
10' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
28 Maj
2021
|
Defensa Y Justicia
1
Independiente del Valle
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
25 Mar
2021
|
San Lorenzo
0
Defensa Y Justicia
2
|
9' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2020 | |||||||
|
07 Mar
2021
|
Gimnasia L.P.
1
Defensa Y Justicia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2021 | |||||||
|
26 Lut
2021
|
Defensa Y Justicia
1
Patronato
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2021 | |||||||
|
14 Lut
2021
|
Defensa Y Justicia
3
Huracan
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Lanus
0
Defensa Y Justicia
3
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
17 Sty
2021
|
Defensa Y Justicia
4
Coquimbo Unido
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
12 Sty
2021
|
Coquimbo Unido
0
Defensa Y Justicia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Defensa Y Justicia
1
Bahia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
04 Gru
2020
|
Vasco da Gama
0
Defensa Y Justicia
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
21 Paź
2020
|
Santos
2
Defensa Y Justicia
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
01 Mar
2020
|
Godoy Cruz
1
Union Santa Fe
3
|
80' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
11 Lut
2020
|
Godoy Cruz
2
Huracan
1
|
66' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
02 Lut
2020
|
Lanus
2
Godoy Cruz
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
Godoy Cruz
0
River Plate
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Godoy Cruz
1
Independiente
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
01 Paź
2019
|
Central Cordoba de Santiago
1
Godoy Cruz
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
Godoy Cruz
2
Estudiantes L.P.
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
06 Sie
2019
|
Godoy Cruz
0
Arsenal Sarandi
2
|
59' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
24 Lip
2019
|
Godoy Cruz
2
Palmeiras
2
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
24 Kwi
2019
|
Godoy Cruz
2
Sporting Cristal
0
|
61' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Belgrano Cordoba
1
Godoy Cruz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Godoy Cruz
0
Rosario Central
0
|
56' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Godoy Cruz
3
San Martin Tucuman
2
|
21' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
La Hoya Lorca CF
1
Cordoba CF
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
21 Paź
2017
|
La Hoya Lorca CF
2
Tenerife
2
|
12' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
11 Paź
2017
|
La Hoya Lorca CF
0
Real Saragossa
2
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
08 Paź
2017
|
Albacete
2
La Hoya Lorca CF
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
La Hoya Lorca CF
3
Cadiz
0
|
6' |
1 gol
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
La Hoya Lorca CF
1
Reddis
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
09 Wrz
2017
|
Almeria
2
La Hoya Lorca CF
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Huesca
2
La Hoya Lorca CF
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Miguel Merentiel 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.01 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Miguel Merentiel 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.97 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Miguel Merentiel?
Miguel Merentiel jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.01 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.52). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Miguel Merentiel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Miguel Merentiel rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Sudamericana 8 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 29 meczów oraz w Pucharze Argentyny 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 3 021 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Miguel Merentiel - zarobki
Miguel Merentiel gra w Boca Juniors na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 967 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Miguel Merentiel w Boca Juniors (2026)
| Rocznie | 967 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 81 tys. € |
| Tygodniowo | 19 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Miguel Merentiel w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
967 tys. € |
| 2025 |
|
967 tys. € |
| 2024 |
|
967 tys. € |
| 2023 |
|
537 tys. € |
| 2022 |
|
63 tys. € |
| 2022 |
|
528 tys. € |
| 2021 |
|
63 tys. € |
Ile zarabia Miguel Merentiel?
Na podstawie kontraktu z Boca Juniors, Miguel Merentiel otrzymuje 966,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 80,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Merentiel w listopadzie 2026 to 18,6 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Miguel Merentiel - kontuzje
W trakcie kariery Miguel Merentiel zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Miguel Merentiel
-
Uraz
17.01.26 – 06.02.26 (21 dni)
Boca Juniors opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
10.11.24 – 03.12.24 (24 dni)
Boca Juniors opuszczone: 6 meczów
-
Uraz przywodziciela
24.10.24 – 03.11.24 (11 dni)
Boca Juniors opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.05.24 – 30.05.24 (4 dni)
Boca Juniors opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.06.23 – 24.06.23 (19 dni)
Boca Juniors opuszczone: 2 mecze
Czy Miguel Merentiel ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Miguel Merentiel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Merentiel to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Miguel Merentiel - trofea
W trakcie kariery Miguel Merentiel zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Miguel Merentiel
Jakie trofea zdobył Miguel Merentiel?
Miguel Merentiel zdobył w karierze 7 trofeów — 5 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Palmeiras — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Miguel Merentiel - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Miguel Merentiel wynosi obecnie 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Miguel Merentiel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Miguel Merentiel
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 17.03.2026 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 16.12.2025 | 29 |
|
6 mln € |
| 01.06.2025 | 29 |
|
6,5 mln € |
| 12.12.2024 | 28 |
|
7 mln € |
| 29.09.2024 | 28 |
|
7 mln € |
| 11.06.2024 | 28 |
|
6 mln € |
| 18.12.2023 | 27 |
|
5 mln € |
| 03.10.2023 | 27 |
|
3 mln € |
| 03.07.2023 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 13.11.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 18.08.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 23.05.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 07.02.2022 | 25 |
|
1,6 mln € |
| 19.10.2021 | 25 |
|
800 tys. € |
| 07.02.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 04.12.2019 | 23 |
|
200 tys. € |
| 05.08.2019 | 23 |
|
200 tys. € |
| 30.01.2019 | 22 |
|
200 tys. € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
200 tys. € |
| 31.12.2017 | 21 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Merentiel?
Wycena Miguel Merentiel wynosi obecnie 4,5 mln €. W szczycie kariery Miguel Merentiel wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 200 tys. €.