Mohamed Camara jest piłkarzem występującym obecnie w Al Sadd. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mohamed Camara
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mohamed Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohamed Camara wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 14,3%. Mohamed Camara oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mohamed Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohamed Camara rozegrał w barwach Al Sadd w Qatar Stars League 4 mecze, w AFC Champions League Elite 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 439 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mohamed Camara
Pierwszy transfer Mohamed Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Monaco za 15 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohamed Camara było przejście z Monaco do Al Sadd w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,5 miliona euro.
Czy Mohamed Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mohamed Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohamed Camara to naciągnięcie więzadła z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mohamed Camara?
Mohamed Camara ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mohamed Camara?
Mohamed Camara najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Camara?
Wycena 26-letniego Mohamed Camara według stanu na maj 2026 wynosi 9 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mohamed Camara?
Mohamed Camara urodził się 6 stycznia 2000 w Bamako w Mali. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Mohamed Camara – statystyki
Szczegółowe statystyki Mohamed Camara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Sadd oraz reprezentacja Mali. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mohamed Camara vs. inni
Jakie statystyki ma Mohamed Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohamed Camara wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 14,3%. Mohamed Camara oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Mohamed Camara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mohamed Camara w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
0:0 | 51' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Paź
Koniec
|
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
22 Paź
Koniec
|
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
2:3 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
0:2 | 23' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
2:3 | 32' | 0 | 0 | ||||
|
27 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
3:2 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Kwi
Karne
|
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
3:3 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Kwi
Karne
|
AFC Champions League Elite
|
3:3 | 120' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mohamed Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohamed Camara rozegrał w barwach Al Sadd w Qatar Stars League 4 mecze, w AFC Champions League Elite 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 439 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Mohamed Camara – transfery
W trakcie kariery Mohamed Camara zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 31,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Sadd 2024 – obecnie
-
Monaco 2022 – 2024
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2022
-
FC Liefering 2019 – 2019
-
TSV Hartberg 2019 – 2019
-
FC Liefering 2018 – 2019
-
AS Real Bamako do 2018

Historia transferów Mohamed Camara
Pierwszy transfer Mohamed Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Monaco za 15 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohamed Camara było przejście z Monaco do Al Sadd w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,5 miliona euro.
Mohamed Camara – forma
W ostatnich 5 meczach Mohamed Camara zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mohamed Camara 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.25 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Mohamed Camara 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Mohamed Camara?
Mohamed Camara jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.25 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.99). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Mohamed Camara – zarobki
Mohamed Camara gra w Al Sadd na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mohamed Camara w Al Sadd (2023/24)
| Rocznie | 1,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 96 tys. € |
| Tygodniowo | 22 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Mohamed Camara – kontuzje
W trakcie kariery Mohamed Camara zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mohamed Camara
-
Uraz
14.07.25 – 24.08.25 (42 dni)
Al Sadd opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
18.02.24 – 31.03.24 (43 dni)
Monaco opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.12.23 – 24.12.23 (11 dni)
Monaco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
02.03.23 – 12.03.23 (11 dni)
Monaco opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.03.22 – 18.03.22 (11 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
28.02.22 – 03.03.22 (4 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Naciągnięcie więzadła
11.02.19 – 28.03.19 (46 dni)
TSV Hartberg opuszczone: 7 meczów
Czy Mohamed Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mohamed Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohamed Camara to naciągnięcie więzadła z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mohamed Camara – trofea
W trakcie kariery Mohamed Camara zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mohamed Camara?
Mohamed Camara zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 3 razy.
Mohamed Camara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mohamed Camara wynosi obecnie 9 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mohamed Camara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Camara?
Wycena Mohamed Camara wynosi obecnie 9 mln €. W szczycie kariery Mohamed Camara wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 200 tys. €.