Morgan Fox jest piłkarzem występującym obecnie w Wigan Athletic. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Morgan Fox
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Wigan Athletic
0
Mansfield Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
31 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
3
Bromley
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Leicester City
3
Wigan Athletic
0
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Morgan Fox w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Morgan Fox wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Morgan Fox oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Morgan Fox w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Morgan Fox rozegrał w barwach Wigan Athletic w EFL Trophy 2 mecze, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 827 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Morgan Fox
Pierwszy transfer Morgan Fox w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Charlton Athletic do Sheffield Wednesday za 820 tysięcy euro.
Ile zarabia Morgan Fox?
Na podstawie kontraktu z Wigan Athletic, Morgan Fox otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fox w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Morgan Fox ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Morgan Fox nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Morgan Fox to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Morgan Fox?
Morgan Fox najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Morgan Fox?
Wycena 33-letniego Morgan Fox według stanu na maj 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Morgan Fox?
Morgan Fox urodził się 21 września 1993 w Chelmsford w Anglii, ma narodowość walijską. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Morgan Fox - statystyki
Szczegółowe statystyki Morgan Fox w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wigan Athletic. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Morgan Fox
Morgan Fox vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Morgan Fox
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Morgan Fox w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Morgan Fox wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Morgan Fox oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Morgan Fox - transfery
W trakcie kariery Morgan Fox zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 820 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wigan Athletic 2025 – obecnie
-
Queens Park Rangers 2023 – 2025
-
Stoke City 2020 – 2023
-
Sheffield Wednesday 2017 – 2020
-
Charlton Athletic 2014 – 2017
-
Notts County 2013 – 2014
-
Charlton Athletic 2012 – 2013
-
Charlton Athletic U18 2010 – 2012

-
Ipswich Town Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Morgan Fox
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 23.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 06.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 05.01.2017 |
|
820 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 03.01.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 27.11.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Morgan Fox
Pierwszy transfer Morgan Fox w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Charlton Athletic do Sheffield Wednesday za 820 tysięcy euro.
Morgan Fox - forma
W ostatnich 5 meczach Morgan Fox zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Morgan Fox i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Wigan Athletic
0
Mansfield Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
31 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
3
Bromley
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Leicester City
3
Wigan Athletic
0
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
24 Paź
13:30
|
Huddersfield Town
2
Wigan Athletic
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Oxford United
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Wigan Athletic
3
Blackpool
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Sheffield Wednesday
0
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
13:30
|
Wigan Athletic
0
Stockport County
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
20:45
|
Wigan Athletic
3
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
18 Sie
20:00
|
Wigan Athletic
3
Aston Villa U21
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Cambridge United
3
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Barnsley
(6)
1
Wigan Athletic
(5)
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Wigan Athletic
0
AFC Wimbledon
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
16:00
|
Port Vale
0
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Wigan Athletic
3
Rotherham United
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Wigan Athletic
2
Mansfield Town
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Northampton Town
1
Wigan Athletic
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Wigan Athletic
1
Huddersfield Town
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Stockport County
4
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
18 Lut
20:45
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
15 Lut
17:30
|
Arsenal
4
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Wigan Athletic
1
Reading
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Peterborough
6
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Wigan Athletic
0
Lincoln City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Wycombe
2
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Doncaster Rovers
3
Wigan Athletic
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
13:30
|
Wigan Athletic
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
09 Sty
20:30
|
Preston North End
0
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Cardiff City
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Wigan Athletic
1
Barnsley
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Burton Albion
0
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Bradford City
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Wigan Athletic
0
Blackpool
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Wigan Athletic
(4)
2
Barrow
(3)
2
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Wigan Athletic
1
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Wigan Athletic
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
AFC Wimbledon
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2025
|
Stockport County
(6)
1
Wigan Athletic
(5)
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Exeter City
1
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Wigan Athletic
(5)
1
Hemel Hempstead Town
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Mansfield Town
1
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Wigan Athletic
1
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Wigan Athletic
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.4 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Bolton
4
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Wigan Athletic
3
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Lincoln City
2
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Wigan Athletic
1
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Rotherham United
2
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Wigan Athletic
2
Peterborough
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Queens Park Rangers
0
Burnley
5
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Queens Park Rangers
1
Swansea City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
09 Kwi
2025
|
Oxford United
1
Queens Park Rangers
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Queens Park Rangers
0
Cardiff City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Queens Park Rangers
2
Leeds United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Middlesbrough
2
Queens Park Rangers
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Portsmouth
2
Queens Park Rangers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Millwall
2
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Queens Park Rangers
0
Sheffield Wednesday
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Queens Park Rangers
2
Preston North End
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Queens Park Rangers
3
Norwich City
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Watford
0
Queens Park Rangers
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
27 Lis
2024
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Queens Park Rangers
1
Coventry City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Queens Park Rangers
1
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Championship 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Derby County
2
Queens Park Rangers
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Queens Park Rangers
1
Hull City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Coventry City
1
Queens Park Rangers
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
26 Kwi
2024
|
Queens Park Rangers
4
Leeds United
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Hull City
3
Queens Park Rangers
0
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Plymouth
1
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Queens Park Rangers
0
Sheffield Wednesday
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Swansea City
0
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Queens Park Rangers
2
Birmingham City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Sunderland
0
Queens Park Rangers
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Queens Park Rangers
0
Middlesbrough
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Mar
2024
|
Queens Park Rangers
2
West Bromwich Albion
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Leicester City
1
Queens Park Rangers
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Bristol City
0
Queens Park Rangers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
14 Lut
2024
|
Stoke City
1
Queens Park Rangers
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Queens Park Rangers
2
Norwich City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Blackburn
1
Queens Park Rangers
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
28 Sty
2024
|
Queens Park Rangers
1
Huddersfield Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Queens Park Rangers
2
AFC Bournemouth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Queens Park Rangers
1
Cardiff City
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Queens Park Rangers
1
Coventry City
3
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Birmingham City
0
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Queens Park Rangers
1
Swansea City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Queens Park Rangers
1
Sunderland
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Middlesbrough
0
Queens Park Rangers
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Queens Park Rangers
0
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Sie
2023
|
Queens Park Rangers
0
Norwich City
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Watford
4
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Watford
2
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Stoke City
0
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Coventry City
0
Stoke City
4
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Stoke City
0
Norwich City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Mar
2023
|
Middlesbrough
1
Stoke City
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
10 Mar
2023
|
Stoke City
3
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Sunderland
1
Stoke City
5
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Stoke City
0
Brighton & Hove Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Lut
2023
|
Swansea City
1
Stoke City
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Stoke City
3
Stevenage
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Hartlepool United
0
Stoke City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
02 Sty
2023
|
Stoke City
0
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
30 Gru
2022
|
Stoke City
0
Burnley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Rotherham United
2
Stoke City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Gru
2022
|
Bristol City
1
Stoke City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
Stoke City
2
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Stoke City
1
Birmingham City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Wigan Athletic
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Norwich City
3
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Stoke City
3
Sheffield United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Stoke City
0
Watford
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Queens Park Rangers
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Reading
2
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Blackburn
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Stoke City
0
Sunderland
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Morecambe FC
(5)
0
Stoke City
(3)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Stoke City
1
Coventry City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
AFC Bournemouth
2
Stoke City
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Stoke City
2
Birmingham City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Stoke City
2
Wigan Athletic
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Stoke City
0
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Bristol City
1
Stoke City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Stoke City
2
Peterborough
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Stoke City
2
Huddersfield Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Stoke City
2
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Birmingham City
0
Stoke City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Stoke City
3
Reading
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Derby County
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Stoke City
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Stoke City
1
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Wycombe
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Sheffield Wednesday
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Stoke City
2
Norwich City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Swansea City
2
Stoke City
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Wrz
2020
|
Stoke City
1
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
17 Wrz
2020
|
Wolverhampton
0
Stoke City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Stoke City
(5)
0
Blackpool
(4)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
28 Cze
2020
|
Bristol City
1
Sheffield Wednesday
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Brentford
5
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
04 Mar
2020
|
Sheffield Wednesday
0
Manchester City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2019/2020 | |||||||
|
26 Lut
2020
|
Sheffield Wednesday
1
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Sheffield Wednesday
0
Blackburn
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Leeds United
0
Sheffield Wednesday
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
11 Gru
2019
|
Derby County
1
Sheffield Wednesday
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Gru
2019
|
Sheffield Wednesday
2
Brentford
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Charlton Athletic
1
Sheffield Wednesday
3
|
95' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Sheffield Wednesday
1
Birmingham City
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
09 Lis
2019
|
Sheffield Wednesday
2
Swansea City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Sheffield Wednesday
1
Stoke City
0
|
98' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Paź
2019
|
Cardiff City
1
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Middlesbrough
1
Sheffield Wednesday
4
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Sheffield Wednesday
1
Queens Park Rangers
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Sie
2019
|
Rotherham United
0
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
09 Kwi
2019
|
Sheffield Wednesday
3
Nottingham Forest
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Mar
2019
|
Bolton
0
Sheffield Wednesday
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
04 Mar
2019
|
Sheffield Wednesday
0
Sheffield United
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Lut
2019
|
Millwall
0
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
Ipswich Town
0
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Sty
2019
|
Chelsea
3
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
19 Sty
2019
|
Sheffield Wednesday
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Sty
2019
|
Hull City
3
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Sty
2019
|
Sheffield Wednesday
1
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Birmingham City
3
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Wrz
2018
|
Nottingham Forest
2
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
28 Sie
2018
|
Sheffield Wednesday
0
Wolverhampton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Hull City
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Bolton
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
06 Mar
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Ipswich Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Mar
2018
|
Bristol City
4
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Sheffield Wednesday
2
Aston Villa
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Birmingham City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Sty
2018
|
Middlesbrough
0
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Sty
2018
|
Sheffield United
0
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
01 Sty
2018
|
Sheffield Wednesday
0
Burton Albion
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Gru
2017
|
Nottingham Forest
0
Sheffield Wednesday
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Norwich City
3
Sheffield Wednesday
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
Sheffield Wednesday
2
Hull City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Reading
0
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
22 Lis
2017
|
Ipswich Town
2
Sheffield Wednesday
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
31 Paź
2017
|
Sheffield Wednesday
2
Millwall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
21 Paź
2017
|
Derby County
2
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Burton Albion
1
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Fulham
0
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
07 Maj
2017
|
Sheffield Wednesday
1
Fulham
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Barnsley
1
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Mar
2017
|
Sheffield Wednesday
0
Reading
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Aston Villa
2
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Mar
2017
|
Sheffield Wednesday
1
Burton Albion
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Lut
2017
|
Sheffield Wednesday
2
Blackburn
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
16 Kwi
2016
|
Charlton Athletic
0
Derby County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
02 Kwi
2016
|
Charlton Athletic
2
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
19 Mar
2016
|
Sheffield Wednesday
3
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
20 Lut
2016
|
Fulham
3
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
30 Sty
2016
|
Rotherham United
1
Charlton Athletic
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
23 Sty
2016
|
Charlton Athletic
1
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
16 Sty
2016
|
Hull City
6
Charlton Athletic
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
12 Sty
2016
|
Huddersfield Town
5
Charlton Athletic
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
05 Gru
2015
|
Brighton & Hove Albion
3
Charlton Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
28 Lis
2015
|
Charlton Athletic
0
Ipswich Town
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
21 Lis
2015
|
Birmingham City
0
Charlton Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
31 Paź
2015
|
Middlesbrough
3
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
20 Paź
2015
|
Charlton Athletic
0
Preston North End
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Reading
1
Charlton Athletic
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Wrz
2015
|
Cardiff City
2
Charlton Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
19 Wrz
2015
|
Blackburn
3
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Morgan Fox ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27.
W ostatnich 10 meczach Morgan Fox ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Morgan Fox?
Morgan Fox jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.79). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Morgan Fox w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Morgan Fox rozegrał w barwach Wigan Athletic w EFL Trophy 2 mecze, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 827 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Morgan Fox - zarobki
Morgan Fox gra w Wigan Athletic na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 623 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Morgan Fox w Wigan Athletic (2025/26)
| Rocznie | 623 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Morgan Fox w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
623 tys. € |
| 2024/25 |
|
935 tys. € |
| 2023/24 |
|
935 tys. € |
| 2022/23 |
|
623 tys. € |
| 2021/22 |
|
623 tys. € |
| 2020/21 |
|
623 tys. € |
| 2019/20 |
|
503 tys. € |
| 2018/19 |
|
498 tys. € |
| 2017/18 |
|
498 tys. € |
| 2016/17 |
|
498 tys. € |
| 2015/16 |
|
249 tys. € |
| 2014/15 |
|
62 tys. € |
| 2013/14 |
|
25 tys. € |
Ile zarabia Morgan Fox?
Na podstawie kontraktu z Wigan Athletic, Morgan Fox otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fox w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Morgan Fox - kontuzje
W trakcie kariery Morgan Fox zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Morgan Fox
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.10.24 – 09.11.24 (19 dni)
Queens Park Rangers opuszczone: 4 mecze
Czy Morgan Fox ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Morgan Fox nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Morgan Fox to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Morgan Fox - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Morgan Fox wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Morgan Fox na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Morgan Fox
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 32 |
|
325 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
375 tys. € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
500 tys. € |
| 23.05.2024 | 30 |
|
600 tys. € |
| 20.12.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 31.05.2023 | 29 |
|
700 tys. € |
| 26.10.2022 | 29 |
|
700 tys. € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
600 tys. € |
| 23.11.2021 | 28 |
|
800 tys. € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 21.12.2020 | 27 |
|
1 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
1 mln € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
750 tys. € |
| 23.09.2018 | 25 |
|
750 tys. € |
| 17.09.2017 | 23 |
|
750 tys. € |
| 26.02.2017 | 23 |
|
750 tys. € |
| 19.04.2016 | 22 |
|
400 tys. € |
| 23.09.2015 | 22 |
|
350 tys. € |
| 23.02.2015 | 21 |
|
350 tys. € |
| 18.08.2014 | 20 |
|
100 tys. € |
| 18.07.2014 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Morgan Fox?
Wycena Morgan Fox wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Morgan Fox wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.