Moses Simon jest piłkarzem występującym obecnie w Paris FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Moses Simon
Ocena



760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Moses Simon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Moses Simon wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Moses Simon oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Moses Simon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Moses Simon rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Nigerii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 373 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Moses Simon
Pierwszy transfer Moses Simon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Trenczyn do KAA Gent za 800 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Moses Simon było przejście z Nantes do Paris FC w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Ile zarabia Moses Simon?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Moses Simon otrzymuje 2,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 227,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Simon w listopadzie 2026 to 52,5 tysiąca euro, a dziennie około 7,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Moses Simon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Moses Simon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Moses Simon to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Moses Simon?
Moses Simon ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z KAA Gent — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Moses Simon?
Moses Simon najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Moses Simon?
Wycena 31-letniego Moses Simon według stanu na maj 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Moses Simon?
Moses Simon urodził się 12 lipca 1995 w Jos w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Moses Simon – statystyki
Szczegółowe statystyki Moses Simon w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paris FC oraz reprezentacja Nigerii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Moses Simon vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Moses Simon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Moses Simon wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Moses Simon oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Moses Simon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Moses Simon w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
3:1 | 73' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
2:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 11' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
![]() ![]() Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
3:3 | 70' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
2:1 | 29' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 11' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 13' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Moses Simon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Moses Simon rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Nigerii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 373 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Moses Simon – transfery
W trakcie kariery Moses Simon zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 16,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paris FC 2025 – obecnie
-
Nantes 2020 – 2025
-
Levante 2020 – 2020
-
Nantes 2019 – 2020
-
Levante 2018 – 2019
-
KAA Gent 2015 – 2018
-
Trenczyn 2014 – 2015
-
GBS Academy do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Moses Simon
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
7 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 14.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 05.08.2018 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 06.01.2015 |
|
800 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 12.01.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Moses Simon
Pierwszy transfer Moses Simon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Trenczyn do KAA Gent za 800 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Moses Simon było przejście z Nantes do Paris FC w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Moses Simon – forma
W ostatnich 5 meczach Moses Simon zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Moses Simon i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Monaco
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paris FC
4
Rennes
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rosja
3
Nigeria
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Gwinea Bissau
3
Nigeria
0
Puchar Narodów Afryki
|
45'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nigeria
2
Madagaskar
1
Puchar Narodów Afryki
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
13'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Nicea
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Paris FC
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Paris FC
4
Brest
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Lille
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paris FC
4
Monaco
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Paris FC
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Karne
|
Egipt
(2)
0
Nigeria
(4)
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Uganda
1
Nigeria
3
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Nigeria
3
Tunezja
2
Puchar Narodów Afryki
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
Auxerre
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Lyon
3
Ligue 1, 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
69'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Montpellier
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Nantes
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
2
Ligue 1, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Lille
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Strasburg
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Monaco
7
Nantes
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
1
Nantes
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Lyon
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Brest
2
Nantes
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Monaco
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nantes
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
Nantes
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lyon
2
Nantes
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rwanda
0
Nigeria
0
Puchar Narodów Afryki
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Nigeria
3
Benin
0
Puchar Narodów Afryki
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Montpellier
1
Nantes
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Auxerre
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Toulouse
0
Nantes
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Strasburg
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Karne
|
Nigeria
(4)
1
RPA
(2)
1
Puchar Narodów Afryki
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Gwinea Bissau
0
Nigeria
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Nigeria
1
Gwinea Równikowa
1
Puchar Narodów Afryki
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nantes
0
Le Havre
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nantes
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Mozambik
2
Nigeria
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Clermont
0
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nantes
0
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
2
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Reims
3
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Gwinea Bissau
0
Nigeria
1
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Nicea
2
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Juventus
3
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Juventus
1
Nantes
1
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Portugalia
4
Nigeria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Olympiakos
0
Nantes
2
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Clermont
1
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Karabach Agdam
1
Liga Europy
|
23'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nantes
4
Brest
1
Ligue 1
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Freiburg
4
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Nantes
0
Liga Europy
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Monaco
4
Nantes
1
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Algieria
2
Nigeria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Nigeria
2
Sierra Leone
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Meksyk
2
Nigeria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Nantes
1
Puchar Francji
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Nantes
5
Bordeaux
3
Ligue 1
|
85'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nantes
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Nantes
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Nigeria
1
Ghana
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Lille
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Karne
|
Nantes
(4)
2
Monaco
(2)
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Nigeria
1
Egipt
0
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
20'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lille
1
Nantes
1
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nantes
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Clermont
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Nantes
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Republika Środkowoafrykańska
0
Nigeria
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Nigeria
0
Republika Środkowoafrykańska
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Reims
3
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
4
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Nigeria
0
Kamerun
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Nantes
2
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nantes
4
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Bordeaux
0
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nantes
2
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Nantes
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Angers
1
Nantes
3
Ligue 1
|
60'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Monaco
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
0
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nantes
3
Brest
1
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Bordeaux
0
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Angers
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Brest
1
Nantes
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Bordeaux
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Metz
1
Nantes
0
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Strasburg
2
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nantes
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Nantes
2
Ligue 1
|
17'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Tunezja
0
Nigeria
1
Puchar Narodów Afryki
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Nigeria
2
RPA
1
Puchar Narodów Afryki
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Nigeria
3
Kamerun
2
Puchar Narodów Afryki
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Madagaskar
2
Nigeria
0
Puchar Narodów Afryki
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Nigeria
1
Gwinea
0
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Levante
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Levante
4
Real Betis
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Huesca
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Levante
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Levante
2
Barcelona
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
3
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Levante
1
Puchar Hiszpanii
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Moses Simon 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75.
W ostatnich 10 meczach Moses Simon 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Moses Simon?
Moses Simon jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.94). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Moses Simon – zarobki
Moses Simon gra w Paris FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Moses Simon w Paris FC (2025/26)
| Rocznie | 2,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 228 tys. € |
| Tygodniowo | 53 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Moses Simon w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,7 mln € |
| 2024/25 |
|
2,4 mln € |
| 2023/24 |
|
2,4 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
940 tys. € |
| 2017/18 | 520 tys. € | |
| 2016/17 | 500 tys. € | |
| 2015/16 | 420 tys. € | |
| 2014/15 | 70 tys. € |
Ile zarabia Moses Simon?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Moses Simon otrzymuje 2,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 227,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Simon w listopadzie 2026 to 52,5 tysiąca euro, a dziennie około 7,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Moses Simon – kontuzje
W trakcie kariery Moses Simon zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 58 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Moses Simon
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.04.26 – 20.04.26 (5 dni)
Paris FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.12.24 – 07.01.25 (21 dni)
Nantes opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
25.10.24 – 27.10.24 (3 dni)
Nantes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.03.24 – 01.07.24 (98 dni)
Nantes opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
01.02.23 – 14.02.23 (14 dni)
Nantes opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
28.08.22 – 09.09.22 (13 dni)
Nantes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
15.05.22 – 26.05.22 (12 dni)
Nantes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.11.21 – 24.11.21 (9 dni)
Nantes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
06.01.21 – 19.01.21 (14 dni)
Nantes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
31.10.20 – 25.11.20 (26 dni)
Nantes opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.08.18 – 19.09.18 (39 dni)
Levante opuszczone: 5 meczów
- Problemy z udem 27.05.18 – 24.06.18 (29 dni) opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
08.01.18 – 01.03.18 (53 dni)
KAA Gent opuszczone: 13 meczów
-
Uraz stopy
01.11.17 – 16.11.17 (16 dni)
KAA Gent opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
15.09.16 – 29.09.16 (15 dni)
KAA Gent opuszczone: 4 mecze
Czy Moses Simon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Moses Simon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Moses Simon to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Moses Simon – trofea
W trakcie kariery Moses Simon zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Moses Simon
Jakie trofea zdobył Moses Simon?
Moses Simon zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w KAA Gent — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Moses Simon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Moses Simon wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Moses Simon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Moses Simon
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 30 |
|
7 mln € |
| 14.12.2025 | 30 |
|
7 mln € |
| 09.10.2025 | 30 |
|
10 mln € |
| 02.06.2025 | 29 |
|
12 mln € |
| 09.12.2024 | 29 |
|
12 mln € |
| 02.06.2024 | 28 |
|
12 mln € |
| 18.03.2024 | 28 |
|
12 mln € |
| 17.12.2023 | 28 |
|
10 mln € |
| 15.10.2023 | 28 |
|
9 mln € |
| 26.06.2023 | 27 |
|
8 mln € |
| 01.11.2022 | 27 |
|
9 mln € |
| 29.05.2022 | 26 |
|
10 mln € |
| 22.03.2022 | 26 |
|
10 mln € |
| 15.12.2021 | 26 |
|
9 mln € |
| 07.10.2021 | 26 |
|
9 mln € |
| 03.06.2021 | 25 |
|
7 mln € |
| 14.10.2020 | 25 |
|
7 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
6,5 mln € |
| 12.03.2020 | 24 |
|
8 mln € |
| 18.12.2019 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
3 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
3 mln € |
| 02.06.2018 | 22 |
|
6 mln € |
| 08.01.2018 | 22 |
|
5 mln € |
| 05.06.2017 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 20.01.2017 | 21 |
|
4 mln € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
4 mln € |
| 06.02.2016 | 20 |
|
4 mln € |
| 23.03.2015 | 19 |
|
4 mln € |
| 24.12.2014 | 19 |
|
600 tys. € |
| 21.06.2014 | 18 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Moses Simon?
Wycena Moses Simon wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Moses Simon wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 350 tys. €.