Muhamed Tijani jest piłkarzem występującym obecnie w Ujpest. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Muhamed Tijani
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muhamed Tijani wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.52, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muhamed Tijani oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muhamed Tijani rozegrał w barwach Ujpest w Pucharze Węgier 1 mecz, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 224 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Muhamed Tijani
Pierwszy transfer Muhamed Tijani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Banik Ostrawa do Slavii Pragi za 1,3 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Muhamed Tijani?
Muhamed Tijani najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Muhamed Tijani?
Wycena 26-letniego Muhamed Tijani według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Muhamed Tijani?
Muhamed Tijani urodził się 26 lipca 2000 w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Muhamed Tijani – statystyki
Szczegółowe statystyki Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ujpest. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muhamed Tijani wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.52, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muhamed Tijani oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Muhamed Tijani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
1:1 | 56' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
2:1 | 18' | 0 | 0 | ||||
|
02 Sie
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
4:2 | 20' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Maj
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
2:2 | 62' | 0 | 0 | ||||
|
02 Maj
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 32. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
25 Kwi
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 31. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 1 | – | |||
|
17 Kwi
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 30. kolejka
|
7:2 | 85' | 1 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Muhamed Tijani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muhamed Tijani rozegrał w barwach Ujpest w Pucharze Węgier 1 mecz, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 224 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Muhamed Tijani – transfery
W trakcie kariery Muhamed Tijani zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ujpest 2026 – obecnie
-
Slavia Praga 2026 – 2026
-
Nyiregyhaza 2026 – 2026
-
Slavia Praga 2026 – 2026
-
Sigma Olomouc 2025 – 2026
-
Slavia Praga 2025 – 2025
-
Plymouth 2024 – 2025
-
Slavia Praga 2023 – 2024
-
Banik Ostrawa 2022 – 2023
-
Táborsko 2021 – 2022
-
Banik Ostrawa 2021 – 2021
-
Třinec 2021 – 2021
-
Banik Ostrawa 2020 – 2021
-
Karvina 2020 – 2020
-
Banik Ostrawa 2019 – 2020
-
Třinec 2019 – 2019
-
Banik Ostrawa 2019 – 2019
-
36 Lion FC 2019 – 2019

-
Banik Ostrava U19 2018 – 2019
-
36 Lion FC do 2018

Historia transferów Muhamed Tijani
Pierwszy transfer Muhamed Tijani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Banik Ostrawa do Slavii Pragi za 1,3 miliona euro.
Muhamed Tijani – forma
W ostatnich 5 meczach Muhamed Tijani zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Muhamed Tijani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Muhamed Tijani 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Muhamed Tijani?
Muhamed Tijani jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.52). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Muhamed Tijani – zarobki
Muhamed Tijani gra w Ujpest na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 306 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Muhamed Tijani w Ujpest (2024/25)
| Rocznie | 306 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 837 € |
Muhamed Tijani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Muhamed Tijani wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Muhamed Tijani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Muhamed Tijani?
Wycena Muhamed Tijani wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Muhamed Tijani wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.