Nachon Nsingi jest piłkarzem występującym obecnie w Rodez Aveyron. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nachon Nsingi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nachon Nsingi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nachon Nsingi oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nachon Nsingi rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 9 meczów, a w barwach RAAL La Louvière w Jupiler Pro League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 412 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nachon Nsingi
Pierwszy transfer Nachon Nsingi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z RAAL La Louvière do Rodez Aveyron za 100 tysięcy euro.
Czy Nachon Nsingi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nachon Nsingi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nachon Nsingi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Nachon Nsingi?
Nachon Nsingi najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Nachon Nsingi?
Wycena 25-letniego Nachon Nsingi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nachon Nsingi?
Nachon Nsingi urodził się 24 kwietnia 2001 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Nachon Nsingi – statystyki
Szczegółowe statystyki Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodez Aveyron. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nachon Nsingi vs. inni
Jakie statystyki ma Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nachon Nsingi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nachon Nsingi oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Nachon Nsingi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:3 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
3:4 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
4:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
2:5 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nachon Nsingi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nachon Nsingi rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 9 meczów, a w barwach RAAL La Louvière w Jupiler Pro League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 412 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Nachon Nsingi – transfery
W trakcie kariery Nachon Nsingi zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodez Aveyron 2026 – obecnie
-
RAAL La Louvière 2026 – 2026
-
OH Leuven 2025 – 2026
-
CS Marítimo 2025 – 2025
-
OH Leuven 2025 – 2025
-
Dunkerque 2024 – 2025
-
OH Leuven 2022 – 2024
-
Oud-Heverlee Leuven u23 2019 – 2022

-
Oud-Heverlee Leuven U18 do 2019

Historia transferów Nachon Nsingi
Pierwszy transfer Nachon Nsingi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z RAAL La Louvière do Rodez Aveyron za 100 tysięcy euro.
Nachon Nsingi – forma
W ostatnich 5 meczach Nachon Nsingi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nachon Nsingi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Nachon Nsingi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Nachon Nsingi?
Nachon Nsingi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Nachon Nsingi – zarobki
Nachon Nsingi gra w Rodez Aveyron na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 200 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nachon Nsingi w Rodez Aveyron (2025/26)
| Rocznie | 200 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 548 € |
Nachon Nsingi – kontuzje
W trakcie kariery Nachon Nsingi zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nachon Nsingi
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.03.23 – 12.04.23 (41 dni)
OH Leuven opuszczone: 4 mecze
Czy Nachon Nsingi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nachon Nsingi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nachon Nsingi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nachon Nsingi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nachon Nsingi wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nachon Nsingi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nachon Nsingi?
Wycena Nachon Nsingi wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Nachon Nsingi wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.