Nahuel Bustos jest piłkarzem występującym obecnie w Santa Fe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nahuel Bustos
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
02:00
|
Independiente Medellin
0
Santa Fe
1
|
89' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
22:30
|
Deportivo Pereira
1
Santa Fe
2
|
79' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
03:00
|
Santa Fe
0
Deportivo Cali
1
|
16' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nahuel Bustos w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nahuel Bustos wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 19,2%. Nahuel Bustos oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nahuel Bustos w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nahuel Bustos rozegrał w barwach Santa Fe w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 985 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nahuel Bustos
Pierwszy transfer Nahuel Bustos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Talleres Cordoba do Manchesteru City za 6,5 miliona euro.
Czy Nahuel Bustos ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nahuel Bustos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nahuel Bustos to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nahuel Bustos?
Nahuel Bustos ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Talleres Cordoba — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nahuel Bustos?
Nahuel Bustos najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Nahuel Bustos?
Wycena 28-letniego Nahuel Bustos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Nahuel Bustos?
Nahuel Bustos urodził się 4 lipca 1998 w Córdoba w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Nahuel Bustos - statystyki
Szczegółowe statystyki Nahuel Bustos w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Santa Fe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nahuel Bustos
Nahuel Bustos vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Nahuel Bustos
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nahuel Bustos w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nahuel Bustos wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 19,2%. Nahuel Bustos oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Nahuel Bustos - transfery
W trakcie kariery Nahuel Bustos zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Talleres Cordoba 2026 – obecnie
-
Santa Fe 2026 – 2026
-
Talleres Cordoba 2024 – 2026
-
San Lorenzo 2024 – 2024
-
Talleres Cordoba 2023 – 2024
-
Manchester City 2023 – 2023
-
Talleres Cordoba 2023 – 2023
-
Manchester City 2022 – 2023
-
Sao Paulo 2022 – 2022
-
Manchester City 2022 – 2022
-
Girona 2020 – 2022
-
Manchester City 2020 – 2020
-
Talleres Cordoba 2019 – 2020
-
CF Pachuca 2018 – 2019
-
Talleres Cordoba 2018 – 2018
-
CA Talleres II do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Nahuel Bustos
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.12.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 07.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 31.07.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 02.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 04.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 03.10.2020 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nahuel Bustos
Pierwszy transfer Nahuel Bustos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Talleres Cordoba do Manchesteru City za 6,5 miliona euro.
Nahuel Bustos - forma
W ostatnich 5 meczach Nahuel Bustos zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Nahuel Bustos i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
02:00
|
Independiente Medellin
0
Santa Fe
1
|
89' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
22:30
|
Deportivo Pereira
1
Santa Fe
2
|
79' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
03:00
|
Santa Fe
0
Deportivo Cali
1
|
16' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
23:05
|
Alianza Petrolera
1
Santa Fe
4
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
00:00
|
Vasco da Gama
2
Santa Fe
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
12 Wrz
03:30
|
Santa Fe
1
Deportes Tolima
0
|
73' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
00:00
|
Santa Fe
0
Vasco da Gama
0
|
2' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
06 Wrz
01:25
|
Santa Fe
2
Fortaleza FC
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
03:25
|
Santa Fe
3
Millonarios
2
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
30 Sie
01:30
|
Junior
1
Santa Fe
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
27 Sie
02:30
|
River Plate
(7)
1
Santa Fe
(8)
1
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
23 Sie
01:10
|
Santa Fe
0
America de Cali
0
|
62' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
20 Sie
02:30
|
Santa Fe
0
River Plate
0
|
75' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
08 Sie
21:00
|
Santa Fe
2
Chico
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
03:00
|
Santa Fe
2
Once Caldas
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
31 Lip
02:30
|
Caracas FC
0
Santa Fe
3
|
60' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
26 Lip
23:05
|
Rionegro Aguilas
2
Santa Fe
1
|
71' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
24 Lip
02:30
|
Santa Fe
2
Caracas FC
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
28 Maj
02:30
|
Penarol
0
Santa Fe
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda | |||||||
|
24 Maj
03:30
|
Junior
(5)
0
Santa Fe
(4)
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, półfinał | |||||||
|
20 Maj
02:00
|
Santa Fe
2
Platense
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda | |||||||
|
17 Maj
03:30
|
Santa Fe
1
Junior
1
|
61' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, półfinał | |||||||
|
13 Maj
03:30
|
Santa Fe
4
America de Cali
0
|
73' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera A, 1/4 finału | |||||||
|
10 Maj
03:20
|
America de Cali
1
Santa Fe
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 1/4 finału | |||||||
|
07 Maj
02:30
|
Santa Fe
1
Corinthians
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
22:30
|
Santa Fe
3
Internacional de Bogota
1
|
47' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A, 19. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
00:00
|
Platense
2
Santa Fe
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
24 Kwi
01:00
|
Deportivo Pasto
1
Santa Fe
2
|
4' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 18. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
21:00
|
Santa Fe
5
Cucuta
0
|
21' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
02:30
|
Corinthians
2
Santa Fe
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
21:00
|
Millonarios
1
Santa Fe
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
04:00
|
Santa Fe
1
Penarol
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
05 Kwi
02:30
|
Deportes Tolima
2
Santa Fe
2
|
17' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
01:30
|
Santa Fe
0
Llaneros
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
|
28 Mar
02:10
|
Bucaramanga
1
Santa Fe
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
23 Mar
22:10
|
Santa Fe
2
Independiente Medellin
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
19 Mar
02:30
|
Deportivo Cali
1
Santa Fe
1
|
5' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
15 Mar
02:30
|
Santa Fe
1
Alianza Petrolera
1
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
26 Lut
01:00
|
Santa Fe
1
Atletico Nacional
2
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
22 Lut
22:00
|
Santa Fe
2
Junior
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
18 Lut
01:20
|
Jaguares
3
Santa Fe
1
|
20' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
14 Lut
02:00
|
America de Cali
1
Santa Fe
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
00:20
|
Fortaleza FC
1
Santa Fe
1
|
8' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
01 Lut
00:10
|
Chico
0
Santa Fe
1
|
14' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sty
00:30
|
Santa Fe
2
Deportivo Pereira
2
|
58' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
26 Sty
02:20
|
Once Caldas
1
Santa Fe
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
22 Sty
01:30
|
Santa Fe
3
Junior
0
|
1' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Superliga (Kolumbia), finał | |||||||
|
19 Sty
02:30
|
Santa Fe
1
Rionegro Aguilas
1
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
16 Sty
01:30
|
Junior
1
Santa Fe
1
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Superliga (Kolumbia), finał | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/16 finału | |||||||
|
16 Lis
2025
|
Instituto Cordoba
0
Talleres Cordoba
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Talleres Cordoba
1
Platense
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Velez Sarsfield
0
Talleres Cordoba
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Talleres Cordoba
0
River Plate
2
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Gimnasia L.P.
1
Talleres Cordoba
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Talleres Cordoba
0
Belgrano Cordoba
0
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Talleres Cordoba
1
Sarmiento Junin
0
|
25' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Tigre
0
Talleres Cordoba
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Talleres Cordoba
0
Deportivo Riestra
1
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Atletico Tucuman
3
Talleres Cordoba
0
|
31' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Talleres Cordoba
0
San Martin S.J.
0
|
31' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Talleres Cordoba
0
Godoy Cruz
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
21 Lip
2025
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
2
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Talleres Cordoba
1
San Lorenzo
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
28 Maj
2025
|
Sao Paulo
2
Talleres Cordoba
1
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 6. runda | |||||||
|
16 Maj
2025
|
Talleres Cordoba
2
Alianza Lima
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 5. runda | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Talleres Cordoba
1
Instituto Cordoba
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
2025
|
Platense
2
Talleres Cordoba
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
2025
|
Alianza Lima
3
Talleres Cordoba
2
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Talleres Cordoba
0
Velez Sarsfield
1
|
31' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
2025
|
River Plate
1
Talleres Cordoba
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Talleres Cordoba
2
Gimnasia L.P.
0
|
80' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
2025
|
Talleres Cordoba
0
Sao Paulo
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1. runda | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Belgrano Cordoba
1
Talleres Cordoba
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Godoy Cruz
0
Talleres Cordoba
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
19 Mar
2025
|
Talleres Cordoba
(4)
3
Deportivo Armenio
(5)
3
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Puchar Argentyny 2025, 1. runda | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Sarmiento Junin
0
Talleres Cordoba
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Talleres Cordoba
0
Rosario Central
0
|
63' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Talleres Cordoba
1
Tigre
2
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Lut
2025
|
Deportivo Riestra
0
Talleres Cordoba
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
17 Lut
2025
|
Talleres Cordoba
1
Atletico Tucuman
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Lut
2025
|
San Martin S.J.
0
Talleres Cordoba
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
10 Lut
2025
|
Talleres Cordoba
0
Lanus
1
|
60' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sty
2025
|
Talleres Cordoba
2
Independiente
3
|
74' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
San Lorenzo
1
Talleres Cordoba
0
|
74' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2024
|
Argentinos JRS
1
San Lorenzo
0
|
26' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
29 Lis
2024
|
San Lorenzo
0
Belgrano Cordoba
2
|
39' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Rosario Central
0
San Lorenzo
1
|
78' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
21 Paź
2024
|
San Lorenzo
1
Barracas Central
0
|
82' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Defensa Y Justicia
0
San Lorenzo
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
San Lorenzo
0
Velez Sarsfield
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
21 Sie
2024
|
Atletico-MG
1
San Lorenzo
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Boca Juniors
3
San Lorenzo
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
10 Sie
2024
|
San Lorenzo
0
Atletico Tucuman
1
|
32' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
07 Sie
2024
|
San Lorenzo
1
Velez Sarsfield
3
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2024 | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Independiente
0
San Lorenzo
0
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
30 Maj
2024
|
Sao Paulo
2
Talleres Cordoba
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
15 Maj
2024
|
Talleres Cordoba
1
Cobresal
0
|
72' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
11 Maj
2024
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2024 | |||||||
|
09 Maj
2024
|
Talleres Cordoba
3
Barcelona SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Independiente
2
Talleres Cordoba
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 14. runda | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Talleres Cordoba
2
Sao Paulo
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Talleres Cordoba
1
Velez Sarsfield
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 12. runda | |||||||
|
18 Mar
2024
|
Banfield
0
Talleres Cordoba
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 11. runda | |||||||
|
14 Mar
2024
|
Talleres Cordoba
3
Agropecuario
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Talleres Cordoba
2
River Plate
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 8. runda | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Belgrano Cordoba
2
Talleres Cordoba
2
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 7. runda | |||||||
|
19 Lut
2024
|
Barracas Central
2
Talleres Cordoba
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 6. runda | |||||||
|
12 Lut
2024
|
Instituto Cordoba
2
Talleres Cordoba
2
|
81' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2024, 4. runda | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Talleres Cordoba
3
Independiente
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Velez Sarsfield
1
Talleres Cordoba
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
25 Paź
2023
|
Atletico Tucuman
1
Talleres Cordoba
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Rosario Central
2
Talleres Cordoba
0
|
73' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Copa de la Liga Profesional 2023 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Newell's
1
Talleres Cordoba
1
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
24 Lip
2023
|
Talleres Cordoba
2
Gimnasia L.P.
2
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
21 Lip
2023
|
River Plate
0
Talleres Cordoba
1
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2023 | |||||||
|
11 Lip
2023
|
Talleres Cordoba
0
Union Santa Fe
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
07 Lip
2023
|
Sarmiento Junin
0
Talleres Cordoba
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
11 Cze
2023
|
Talleres Cordoba
1
Arsenal Sarandi
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
06 Cze
2023
|
Talleres Cordoba
2
Chacarita Juniors
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Argentyny 2023 | |||||||
|
03 Cze
2023
|
Tigre
1
Talleres Cordoba
3
|
10' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Talleres Cordoba
1
Argentinos JRS
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
09 Maj
2023
|
Racing Club
2
Talleres Cordoba
4
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Estudiantes L.P.
1
Talleres Cordoba
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
Talleres Cordoba
0
San Lorenzo
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Goias
0
Sao Paulo
4
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Sao Paulo
0
Internacional
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Fluminense
3
Sao Paulo
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Sao Paulo
2
Atletico-MG
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
Sao Paulo
2
Atletico Goianiense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
21 Paź
2022
|
Sao Paulo
3
Coritiba
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Palmeiras
0
Sao Paulo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
América Mineiro
1
Sao Paulo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Ceará
0
Sao Paulo
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Sao Paulo
1
Corinthians
1
|
60' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Sao Paulo
3
RB Bragantino
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2022 | |||||||
|
19 Cze
2022
|
Tenerife
1
Girona
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
11 Cze
2022
|
Girona
0
Tenerife
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
29 Maj
2022
|
Burgos CF
0
Girona
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
Girona
2
Mirandes
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
Girona
1
Malaga
0
|
11' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Real Valladolid
2
Girona
2
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Girona
3
Ponferradina
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
|
58' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
Girona
2
Fuenlabrada
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
06 Sty
2022
|
Girona
1
Osasuna
0
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
17 Gru
2021
|
Girona
3
Burgos CF
1
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Gru
2021
|
Huesca
0
Girona
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Ibiza
1
Girona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
06 Gru
2021
|
Girona
3
Leganes
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
29 Lis
2021
|
Eibar
4
Girona
2
|
22' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
Real Sociedad II
1
Girona
2
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Lis
2021
|
Girona
2
Cartagena
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
04 Lis
2021
|
Girona
3
Alcorcon
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Fuenlabrada
1
Girona
2
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Girona
1
Huesca
3
|
68' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
04 Paź
2021
|
Girona
1
Almeria
2
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Real Oviedo
0
Girona
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Girona
1
Real Valladolid
0
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2021/2022 | |||||||
|
13 Cze
2021
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
02 Cze
2021
|
Girona
3
Almeria
0
|
10' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
30 Maj
2021
|
Cartagena
1
Girona
1
|
65' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
24 Maj
2021
|
Girona
1
Alcorcon
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Maj
2021
|
Malaga
0
Girona
1
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
UD Logroñés
1
Girona
4
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Real Oviedo
0
Girona
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
31 Mar
2021
|
Sabadell
2
Girona
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Girona
2
Albacete
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Girona
1
Lugo
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2021
|
Girona
0
Almeria
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Girona
0
Villarreal
1
|
71' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Puchar Hiszpanii 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Girona
2
Cadiz
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Hiszpanii 2020/2021 | |||||||
|
07 Sty
2021
|
Girona
2
Lugo
1
|
120' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Puchar Hiszpanii 2020/2021 | |||||||
|
21 Gru
2020
|
Tenerife
2
Girona
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
17 Gru
2020
|
Gimnástica Segoviana
0
Girona
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Puchar Hiszpanii 2020/2021 | |||||||
|
06 Gru
2020
|
Albacete
0
Girona
2
|
62' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Girona
1
Mirandes
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Girona
2
Cartagena
1
|
69' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
CD Castellón
0
Girona
1
|
62' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Girona
1
Real Oviedo
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
25 Lut
2020
|
Talleres Cordoba
4
Huracan
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
16 Lut
2020
|
Talleres Cordoba
1
San Lorenzo
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
01 Gru
2019
|
Godoy Cruz
0
Talleres Cordoba
5
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
25 Lis
2019
|
Talleres Cordoba
3
Racing Club
3
|
81' |
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
08 Lis
2019
|
Estudiantes L.P.
1
Talleres Cordoba
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Talleres Cordoba
1
Newell's
0
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
Argentinos JRS
1
Talleres Cordoba
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
Talleres Cordoba
2
Lanus
4
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
30 Wrz
2019
|
Independiente
3
Talleres Cordoba
2
|
96' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
24 Wrz
2019
|
Talleres Cordoba
2
Gimnasia L.P.
1
|
94' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
Talleres Cordoba
2
Aldosivi
1
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Talleres Cordoba
1
Central Cordoba de Santiago
1
|
81' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2019/2020 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Kwi
2019
|
Necaxa
2
CF Pachuca
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
CF Pachuca
4
Club Tijuana
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
13 Sty
2019
|
CF Pachuca
3
Club Querétaro
0
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
04 Gru
2018
|
Talleres Cordoba
1
Racing Club
3
|
78' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
24 Lis
2018
|
Argentinos JRS
0
Talleres Cordoba
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
09 Lis
2018
|
Talleres Cordoba
0
Aldosivi
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
Defensa Y Justicia
2
Talleres Cordoba
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Talleres Cordoba
3
Belgrano Cordoba
0
|
89' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Patronato
2
Talleres Cordoba
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
|
22 Wrz
2018
|
Talleres Cordoba
1
Velez Sarsfield
1
|
68' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Nahuel Bustos 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.23.
W ostatnich 10 meczach Nahuel Bustos 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.15.
W jakiej formie jest Nahuel Bustos?
Nahuel Bustos jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.23 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.86). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Nahuel Bustos w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nahuel Bustos rozegrał w barwach Santa Fe w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 985 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Nahuel Bustos - zarobki
Nahuel Bustos gra w Santa Fe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 806 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nahuel Bustos w Santa Fe (2026)
| Rocznie | 806 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 67 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Nahuel Bustos w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
806 tys. € |
| 2026 |
|
582 tys. € |
| 2025 |
|
806 tys. € |
| 2024 |
|
806 tys. € |
| 2024 |
|
806 tys. € |
| 2023 |
|
806 tys. € |
| 2022 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
1,1 mln € |
| 2020/21 |
|
159 tys. € |
| 2019/20 |
|
116 tys. € |
| 2018/19 |
|
134 tys. € |
Nahuel Bustos - kontuzje
W trakcie kariery Nahuel Bustos zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nahuel Bustos
-
Naderwanie mięśnia
19.09.25 – 23.09.25 (5 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.09.23 – 27.09.23 (11 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
28.02.23 – 11.04.23 (43 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 5 meczów
Czy Nahuel Bustos ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nahuel Bustos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nahuel Bustos to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nahuel Bustos - trofea
W trakcie kariery Nahuel Bustos zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Nahuel Bustos
Jakie trofea zdobył Nahuel Bustos?
Nahuel Bustos zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Talleres Cordoba — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Kolumbii — 1 raz.
Nahuel Bustos - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nahuel Bustos wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nahuel Bustos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nahuel Bustos
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 27 |
|
1 mln € |
| 16.12.2025 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 23.09.2025 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 01.06.2025 | 26 |
|
2,2 mln € |
| 12.12.2024 | 26 |
|
2,7 mln € |
| 29.09.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 11.06.2024 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 18.12.2023 | 25 |
|
4,2 mln € |
| 03.07.2023 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 13.11.2022 | 24 |
|
3 mln € |
| 18.08.2022 | 24 |
|
3 mln € |
| 28.06.2022 | 23 |
|
3 mln € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 23.06.2021 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 07.01.2021 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
6 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
6,7 mln € |
| 04.12.2019 | 21 |
|
7,5 mln € |
| 05.08.2019 | 21 |
|
3,8 mln € |
| 07.02.2019 | 20 |
|
3,5 mln € |
| 17.12.2018 | 20 |
|
3,8 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Nahuel Bustos?
Wycena Nahuel Bustos wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Nahuel Bustos wyceniano na 7,5 mln €, a najniżej na 1 mln €.