Nathaniel Atkinson jest piłkarzem występującym obecnie w Melbourne City FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nathaniel Atkinson
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nathaniel Atkinson wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55. Nathaniel Atkinson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nathaniel Atkinson rozegrał w barwach Melbourne City FC w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Nathaniel Atkinson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nathaniel Atkinson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nathaniel Atkinson to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nathaniel Atkinson?
Nathaniel Atkinson ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Australii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Melbourne City FC — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Nathaniel Atkinson?
Nathaniel Atkinson najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nathaniel Atkinson?
Wycena 27-letniego Nathaniel Atkinson według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nathaniel Atkinson?
Nathaniel Atkinson urodził się 13 czerwca 1999 w Launceston w Australii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Nathaniel Atkinson – statystyki
Szczegółowe statystyki Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Melbourne City FC oraz reprezentacja Australii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nathaniel Atkinson vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nathaniel Atkinson wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55. Nathaniel Atkinson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nathaniel Atkinson – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Nathaniel Atkinson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nathaniel Atkinson rozegrał w barwach Melbourne City FC w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Nathaniel Atkinson – transfery
W trakcie kariery Nathaniel Atkinson zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Melbourne City FC 2024 – obecnie
-
Heart Of Midlothian 2021 – 2024
-
Melbourne City FC 2017 – 2021
-
Melbourne City U21 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Nathaniel Atkinson
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 15.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 31.12.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Nathaniel Atkinson – forma
W ostatnich 5 meczach Nathaniel Atkinson zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,87. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Nathaniel Atkinson i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Melbourne City FC
2
FC Sydney
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Auckland FC
3
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Karne
|
Auckland FC
(7)
1
Melbourne City FC
(6)
1
A-League (Australia), 1/4 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Perth Glory
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Sydney
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Buriram United
(4)
0
Melbourne City FC
(2)
0
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Auckland FC
3
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Melbourne Victory
3
A-League (Australia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Gangwon FC
0
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
Melbourne City FC
2
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
6
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Auckland FC
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Newcastle Jets
1
A-League (Australia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Brisbane Roar
0
A-League (Australia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
0
FC Sydney
0
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Perth Glory
3
A-League (Australia), 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Melbourne Victory
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Seoul
1
Melbourne City FC
1
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Newcastle Jets
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Melbourne City FC
2
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Brisbane Roar
0
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Melbourne City FC
4
Perth Glory
0
A-League (Australia), 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Melbourne City FC
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia), finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Western United
1
A-League (Australia), półfinał
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Melbourne City FC
5
FC Sydney
1
A-League (Australia), 29. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Adelaide United
0
A-League (Australia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Brisbane Roar
2
A-League (Australia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Sydney
2
Melbourne City FC
3
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Newcastle Jets
1
A-League (Australia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Perth Glory
0
A-League (Australia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Adelaide United
1
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
1
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Auckland FC
3
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 15. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Brisbane Roar
0
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Western United
0
A-League (Australia), 17. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia), 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Auckland FC
2
A-League (Australia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Melbourne City FC
4
A-League (Australia), 7. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Western Sydney Wanderers
2
A-League (Australia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Perth Glory
0
Melbourne City FC
5
A-League (Australia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Western United
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Melbourne Victory
3
A-League (Australia), 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Newcastle Jets
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 1. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
St Mirren
2
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Celtic
3
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Heart Of Midlothian
4
Livingston
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Liban
0
Australia
5
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 4. runda grupy I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Australia
2
Liban
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 3. runda grupy I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Ross County
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Celtic
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Motherwell
0
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Airdrieonians
1
Heart Of Midlothian
4
Puchar Szkocji
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Bahrajn
0
Australia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Ross County
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Hibernian
0
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Celtic
0
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Motherwell
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Dundee
1
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Kilmarnock
0
Scottish Premiership
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
St Johnstone
0
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rangers
2
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Celtic
2
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Hibernian
1
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kilmarnock
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Celtic
3
Puchar Szkocji
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Motherwell
2
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
Dundee United
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Rangers
3
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Livingston
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Hibernian
0
Heart Of Midlothian
3
Puchar Szkocji
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
St Mirren
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
St Mirren
1
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
Hibernian
0
Scottish Premiership
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Gru
Koniec
|
St Johnstone
2
Heart Of Midlothian
3
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rangers
1
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Kilmarnock
2
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Motherwell
0
Heart Of Midlothian
3
Scottish Premiership
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
FC Zurich
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Celtic
2
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Zurich
2
Heart Of Midlothian
1
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Hibernian
1
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie
1
Australia
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Australia
2
Jordania
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Dogryw.
|
Rangers
2
Heart Of Midlothian
0
Puchar Szkocji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Celtic
4
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Ross County
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Dundee United
2
Heart Of Midlothian
3
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Hibernian
1
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Arabia Saudyjska
1
Australia
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
4
St Mirren
2
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
St Johnstone
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hibernian
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Motherwell
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Celtic
2
Scottish Premiership
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Auchinleck Talbot
0
Heart Of Midlothian
5
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Western United
1
A-League (Australia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Macarthur FC
0
A-League (Australia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Wellington Phoenix
2
Melbourne City FC
3
A-League (Australia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Western United
2
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Melbourne City FC
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Perth Glory
3
A-League (Australia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Newcastle Jets
2
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
4
A-League (Australia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne City FC
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Newcastle Jets
0
Melbourne City FC
4
A-League (Australia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Perth Glory
3
A-League (Australia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Perth Glory
0
A-League (Australia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Adelaide United
0
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
5
Adelaide United
0
A-League (Australia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Perth Glory
0
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Nathaniel Atkinson 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W ostatnich 10 meczach Nathaniel Atkinson 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.91 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W jakiej formie jest Nathaniel Atkinson?
Nathaniel Atkinson jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.87 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.55). Jego dyspozycja słabnie.
Nathaniel Atkinson – zarobki
Nathaniel Atkinson gra w Melbourne City FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 156 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nathaniel Atkinson w Melbourne City FC (2024/25)
| Rocznie | 156 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 426 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Nathaniel Atkinson w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
156 tys. € |
| 2023/24 |
|
148 tys. € |
| 2022/23 |
|
144 tys. € |
| 2021/22 |
|
143 tys. € |
Nathaniel Atkinson – kontuzje
W trakcie kariery Nathaniel Atkinson zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 40 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nathaniel Atkinson
-
Uraz
14.04.26 – 26.04.26 (13 dni)
Melbourne City FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.11.25 – 02.12.25 (24 dni)
Melbourne City FC opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
03.05.25 – 21.05.25 (19 dni)
Melbourne City FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
22.09.23 – 03.12.23 (73 dni)
Heart Of Midlothian opuszczone: 14 meczów
-
Uraz kostki
12.10.22 – 31.10.22 (20 dni)
Heart Of Midlothian opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
28.08.22 – 04.09.22 (8 dni)
Heart Of Midlothian opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
29.03.22 – 03.04.22 (6 dni)
Heart Of Midlothian opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
05.04.21 – 08.06.21 (65 dni)
Melbourne City FC opuszczone: 13 meczów
Czy Nathaniel Atkinson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nathaniel Atkinson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nathaniel Atkinson to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nathaniel Atkinson – trofea
W trakcie kariery Nathaniel Atkinson zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Nathaniel Atkinson
Jakie trofea zdobył Nathaniel Atkinson?
Nathaniel Atkinson zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Melbourne City FC — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Australii — 2 razy.
Nathaniel Atkinson – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nathaniel Atkinson wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nathaniel Atkinson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nathaniel Atkinson
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 26 |
|
700 tys. € |
| 12.01.2026 | 26 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 08.01.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 29.05.2024 | 24 |
|
800 tys. € |
| 04.12.2023 | 24 |
|
950 tys. € |
| 25.06.2023 | 24 |
|
850 tys. € |
| 21.03.2023 | 23 |
|
850 tys. € |
| 13.11.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 26.06.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 30.09.2021 | 22 |
|
900 tys. € |
| 29.03.2021 | 21 |
|
750 tys. € |
| 07.10.2020 | 21 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 10.09.2019 | 20 |
|
400 tys. € |
| 01.03.2019 | 19 |
|
400 tys. € |
| 23.07.2018 | 19 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2018 | 18 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nathaniel Atkinson?
Wycena Nathaniel Atkinson wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Nathaniel Atkinson wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 250 tys. €.