Nemanja Tekijaski jest piłkarzem występującym obecnie w Jablonec. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nemanja Tekijaski
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nemanja Tekijaski wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nemanja Tekijaski oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nemanja Tekijaski rozegrał w barwach Jablonec w Chance Lidze 9 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nemanja Tekijaski
Pierwszy transfer Nemanja Tekijaski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z FK Spartak Zdrepceva KRV do Bruk-Betu Termaliki za 200 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Nemanja Tekijaski?
Nemanja Tekijaski najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Nemanja Tekijaski?
Wycena 29-letniego Nemanja Tekijaski według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nemanja Tekijaski?
Nemanja Tekijaski urodził się 2 marca 1997 w Pančevo w Serbii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Nemanja Tekijaski – statystyki
Szczegółowe statystyki Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Jablonec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nemanja Tekijaski
Nemanja Tekijaski vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nemanja Tekijaski
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nemanja Tekijaski wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nemanja Tekijaski oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Nemanja Tekijaski – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Nemanja Tekijaski
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 12. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Sie
Karne
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:0 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nemanja Tekijaski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nemanja Tekijaski rozegrał w barwach Jablonec w Chance Lidze 9 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Nemanja Tekijaski – transfery
W trakcie kariery Nemanja Tekijaski zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Jablonec 2023 – obecnie
-
Bruk-Bet Termalica 2021 – 2023
-
FK Spartak Zdrepceva KRV 2018 – 2021
-
Železničar Pančevo 2015 – 2018
-
FK Zeleznicar Pancevo U19 do 2015

Historia transferów Nemanja Tekijaski
Pierwszy transfer Nemanja Tekijaski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z FK Spartak Zdrepceva KRV do Bruk-Betu Termaliki za 200 tysięcy euro.
Nemanja Tekijaski – forma
W ostatnich 5 meczach Nemanja Tekijaski zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nemanja Tekijaski 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W ostatnich 10 meczach Nemanja Tekijaski 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W jakiej formie jest Nemanja Tekijaski?
Nemanja Tekijaski jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.99). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Nemanja Tekijaski – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nemanja Tekijaski wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nemanja Tekijaski na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nemanja Tekijaski?
Wycena Nemanja Tekijaski wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Nemanja Tekijaski wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.