Nemanja Vidojević jest piłkarzem występującym obecnie w Železničar Pančevo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nemanja Vidojevic
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
18:00
|
IMT Novi Beograd
0
Železničar Pančevo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
18:30
|
Železničar Pančevo
1
FK Partizan
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
19:00
|
![]()
Zemun
0
Železničar Pančevo
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Nemanja Vidojevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nemanja Vidojevic wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nemanja Vidojevic oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nemanja Vidojevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nemanja Vidojevic rozegrał w barwach Železničar Pančevo Mozzart Bet Super Lidze 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Nemanja Vidojevic?
Nemanja Vidojevic ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serbii U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Crvena zvezda U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Nemanja Vidojevic?
Nemanja Vidojevic najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Nemanja Vidojevic?
Wycena 22-letniego Nemanja Vidojevic według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nemanja Vidojevic?
Nemanja Vidojevic urodził się 5 lipca 2004 w Serbii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Nemanja Vidojevic - statystyki
Szczegółowe statystyki Nemanja Vidojevic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Železničar Pančevo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nemanja Vidojevic
Nemanja Vidojević vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nemanja Vidojevic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nemanja Vidojevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nemanja Vidojevic wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nemanja Vidojevic oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Nemanja Vidojevic - transfery
W trakcie kariery Nemanja Vidojevic zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Železničar Pančevo 2024 – obecnie
-
Crvena zvezda U19 2021 – 2024

-
Red Star Belgrade U18 2021 – 2021

-
Red Star Belgrade U17 2020 – 2021

-
Graficar Belgrad U17 2020 – 2020

-
Red Star Belgrade U17 2019 – 2020

-
Gaucosi Cacak do 2019

Nemanja Vidojevic - forma
W ostatnich 5 meczach Nemanja Vidojevic zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,07. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nemanja Vidojevic 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.07 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Nemanja Vidojevic 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Nemanja Vidojevic?
Nemanja Vidojevic jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.07 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.94). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Nemanja Vidojevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nemanja Vidojevic rozegrał w barwach Železničar Pančevo Mozzart Bet Super Lidze 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Nemanja Vidojevic - trofea
W trakcie kariery Nemanja Vidojevic zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nemanja Vidojevic?
Nemanja Vidojevic zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Crvena zvezda U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serbii U19 — 2 razy.
Nemanja Vidojevic - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nemanja Vidojevic wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nemanja Vidojevic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nemanja Vidojevic?
Wycena Nemanja Vidojevic wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Nemanja Vidojevic wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.