Nicolas Haas jest piłkarzem występującym obecnie w Livorno. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolas Haas
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
17:30
|
Livorno
1
Ostia Mare
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Sambenedettese
2
Livorno
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||||||
|
16 Paź
20:30
|
Livorno
4
Grosseto
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolas Haas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolas Haas wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nicolas Haas oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolas Haas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolas Haas rozegrał w barwach Livorno w Serie C 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 541 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolas Haas
Pierwszy transfer Nicolas Haas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Atalanty do Empoli za 2,3 miliona euro.
Czy Nicolas Haas ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nicolas Haas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Haas to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 312 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolas Haas?
Nicolas Haas ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolas Haas?
Nicolas Haas najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Haas?
Wycena 30-letniego Nicolas Haas według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolas Haas?
Nicolas Haas urodził się 23 stycznia 1996 w Sursee w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Nicolas Haas - statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolas Haas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Livorno. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nicolas Haas
Nicolas Haas vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nicolas Haas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nicolas Haas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolas Haas wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nicolas Haas oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Nicolas Haas - transfery
W trakcie kariery Nicolas Haas zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Livorno 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Empoli 2024 – 2026
-
FC Luzern 2023 – 2024
-
Empoli 2021 – 2023
-
Atalanta 2021 – 2021
-
Empoli 2020 – 2021
-
Atalanta 2020 – 2020
-
Frosinone 2019 – 2020
-
Atalanta 2019 – 2019
-
Palermo 2018 – 2019
-
Atalanta 2017 – 2018
-
FC Luzern 2014 – 2017
-
FC Luzern U21 2014 – 2014

-
Team FC Luzern-SC Kriens U18 do 2014

Historia transferów Nicolas Haas
Pierwszy transfer Nicolas Haas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Atalanty do Empoli za 2,3 miliona euro.
Nicolas Haas - forma
W ostatnich 5 meczach Nicolas Haas zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nicolas Haas 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Nicolas Haas 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Nicolas Haas?
Nicolas Haas jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.81). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Nicolas Haas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolas Haas rozegrał w barwach Livorno w Serie C 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 541 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Nicolas Haas - zarobki
Nicolas Haas gra w Livorno na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolas Haas w Livorno (2025/26)
| Rocznie | 1,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 139 tys. € |
| Tygodniowo | 32 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
Nicolas Haas - kontuzje
W trakcie kariery Nicolas Haas zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 69 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolas Haas
-
Uraz
21.11.24 – 28.09.25 (312 dni)
Empoli opuszczone: 36 meczów
-
Uraz
24.12.22 – 15.01.23 (23 dni)
Empoli opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.08.22 – 16.08.22 (4 dni)
Empoli opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.12.21 – 31.05.22 (169 dni)
Empoli opuszczone: 22 mecze
-
Uraz
13.11.16 – 24.02.17 (104 dni)
FC Luzern opuszczone: 8 meczów
Czy Nicolas Haas ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nicolas Haas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Haas to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 312 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolas Haas - trofea
W trakcie kariery Nicolas Haas zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nicolas Haas?
Nicolas Haas zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Empoli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serie B — 1 raz.
Nicolas Haas - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolas Haas wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolas Haas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Haas?
Wycena Nicolas Haas wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Nicolas Haas wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.