Nicolas Marotta

obrońca #5
Wiek / data ur.29 lat (23.12.1996)
Wzrost1,85 m
Waga79 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobki157 tys. €
Dołączyłb.d.
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa300 tys. €

Nicolas Marotta jest piłkarzem występującym obecnie w Deportivo Recoleta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Nicolas Marotta w CONMEBOL Copa Sudamericana 2026
Mecze
7
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
630'
Średnia ocena
6.42
Kartki
2 / 0

Forma w ostatnich meczach Nicolas Marotta

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Birmingham Legion Brooklyn
23.09.2026·18:00

Statystyki

6,42
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

157 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 13 tys. €
tygodniowo: 3 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer1.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

300 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,85 m
Waga 79 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Nicolas Marotta w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Nicolas Marotta wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nicolas Marotta oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Nicolas Marotta w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Nicolas Marotta rozegrał w barwach Deportivo Recoleta w CONMEBOL Copa Sudamericana 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Czy Nicolas Marotta ma kontuzję?

Według stanu na 23 września 2026 Nicolas Marotta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Marotta to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 81 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Nicolas Marotta?

Nicolas Marotta ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.

Na jakiej pozycji gra Nicolas Marotta?

Nicolas Marotta najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Marotta?

Wycena 29-letniego Nicolas Marotta według stanu na maj 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Nicolas Marotta?

Nicolas Marotta urodził się 23 grudnia 1996 w Córdoba w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 29 lat.