Nicolas Pepe jest piłkarzem występującym obecnie w Villarreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolas Pepe
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolas Pepe wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.17, a skuteczność strzałów to 11,8%. Nicolas Pepe oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolas Pepe rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 8 meczów oraz w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 892 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolas Pepe
Pierwszy transfer Nicolas Pepe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Angers do Lille za 18 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Nicolas Pepe było przejście z Lille do Arsenalu w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 80 milionów euro.
Ile zarabia Nicolas Pepe?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Nicolas Pepe otrzymuje 3,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 295 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pepe w listopadzie 2026 to 68,1 tysiąca euro, a dziennie około 9,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Nicolas Pepe ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolas Pepe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Pepe to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolas Pepe?
Nicolas Pepe ma na koncie 6 trofeów — 3 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Gracz miesiąca Ligue 1 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Arsenalem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolas Pepe?
Nicolas Pepe najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Pepe?
Wycena 31-letniego Nicolas Pepe według stanu na czerwiec 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 75 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolas Pepe?
Nicolas Pepe urodził się 29 maja 1995 w Mantes-la-Jolie we Francji, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Nicolas Pepe – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Villarreal oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nicolas Pepe vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolas Pepe wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.17, a skuteczność strzałów to 11,8%. Nicolas Pepe oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Nicolas Pepe – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:5 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:2 | 65' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:0 | 86' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
3:1 | 11' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:2 | 76' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:2 | 31' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Nicolas Pepe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolas Pepe rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 8 meczów oraz w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 892 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Nicolas Pepe – transfery
W trakcie kariery Nicolas Pepe zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 98 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Villarreal 2024 – obecnie
-
Trabzonspor 2023 – 2024
-
Arsenal 2023 – 2023
-
Nicea 2022 – 2023
-
Arsenal 2019 – 2022
-
Lille 2017 – 2019
-
Angers 2016 – 2017
-
US Orléans 2015 – 2016
-
Angers 2015 – 2015
-
Angers II 2013 – 2015

-
Poitiers 2012 – 2013
-
Stade Poitevin FC U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Nicolas Pepe
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 03.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 07.09.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 24.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 31.07.2019 |
|
80 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 01.07.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nicolas Pepe
Pierwszy transfer Nicolas Pepe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Angers do Lille za 18 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Nicolas Pepe było przejście z Lille do Arsenalu w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 80 milionów euro.
Nicolas Pepe – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolas Pepe zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Nicolas Pepe i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Espanyol
1
La Liga, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
CD Manacor
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Somalia
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
65'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
1
La Liga, 7. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Villarreal
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Curaçao
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
67'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Atletico Madryt
1
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Villarreal
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Villarreal
4
Espanyol
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Real Madryt
2
La Liga, 21. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Ajax
2
Liga Mistrzów, 7. runda
|
72'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
2
La Liga, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
0
La Liga, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Karne
|
Antoniano
(3)
1
Villarreal
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
1
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Juventus
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
La Liga, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Real Oviedo
0
La Liga, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Barcelona
2
Villarreal
3
La Liga, 37. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
0
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
2
La Liga, 32. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
2
La Liga, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
2
La Liga, 23. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Real Valladolid
1
La Liga, 22. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga, 21. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
4
Mallorca
0
La Liga, 20. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Poblense
1
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Villarreal
2
La Liga, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
1
La Liga, 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Las Palmas
1
La Liga, 8. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
5
La Liga, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
2
La Liga, 5. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
3
La Liga, 3. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Atletico Madryt
2
La Liga, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
3
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Trabzonspor
4
Puchar Turcji
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
4
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Fatih Karagümrük
2
Puchar Turcji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Mali
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Gwinea Równikowa
4
Puchar Narodów Afryki
|
65'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
2
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Nicea
3
Sheriff Tiraspol
1
Liga Konferencji
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
4
Burundi
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
31'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nicea
2
FK Partizan
1
Liga Konferencji
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Troyes
2
Ligue 1
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Slovacko
0
Nicea
1
Liga Konferencji
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
1
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Gwinea
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
1.FC Koln
1
Liga Konferencji
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Arsenal
4
Leicester City
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Arsenal
5
Everton
1
Premier League
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Newcastle United
2
Arsenal
0
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Arsenal
2
Leeds United
1
Premier League
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
West Ham United
1
Arsenal
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Chelsea
2
Arsenal
4
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Southampton
1
Arsenal
0
Premier League
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Arsenal
1
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
16'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Anglia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Arsenal
0
Liverpool
2
Premier League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Watford
2
Arsenal
3
Premier League
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
1
Premier League
|
19'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
26 Sty
Karne
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
(4)
0
Egipt
(5)
0
Puchar Narodów Afryki
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Algieria
1
Puchar Narodów Afryki
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Sierra Leone
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Gwinea Równikowa
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Puchar Narodów Afryki
|
19'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Arsenal
2
West Ham United
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Liverpool
4
Arsenal
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Mozambik
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Arsenal
3
Aston Villa
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Crystal Palace
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Malawi
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Arsenal
3
Tottenham
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Arsenal
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Arsenal
1
Liga Europy
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Slavia Praga
0
Arsenal
4
Liga Europy
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Arsenal
0
Liverpool
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Leicester City
1
Arsenal
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
SL Benfica
1
Arsenal
1
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
2
Arsenal
1
Premier League
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Southampton
1
Arsenal
3
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Arsenal
3
Newcastle United
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Dogryw.
|
Arsenal
2
Newcastle United
0
FA Cup (Anglia)
|
105'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Arsenal
3
Chelsea
1
Premier League
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Arsenal
1
Manchester City
4
Puchar Ligi Angielskiej
|
41'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Everton
2
Arsenal
1
Premier League
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Dundalk
2
Arsenal
4
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Molde
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Arsenal
0
Aston Villa
3
Premier League
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Arsenal
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Arsenal
0
Leicester City
1
Premier League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Arsenal
2
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Belgia
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Sheffield United
1
Premier League
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Liverpool
3
Arsenal
1
Premier League
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Leicester City
0
Arsenal
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Arsenal
3
Watford
2
Premier League
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Arsenal
2
Liverpool
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Arsenal
1
Leicester City
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Arsenal
4
Norwich City
0
Premier League
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Manchester City
3
Arsenal
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Arsenal
3
Everton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Arsenal
1
Liga Europy
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Arsenal
4
Newcastle United
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Arsenal
2
FA Cup (Anglia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Sheffield United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Leeds United
0
FA Cup (Anglia)
|
91'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Arsenal
1
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Arsenal
2
Southampton
2
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leicester City
2
Arsenal
0
Premier League
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Arsenal
3
Vitória Guimarães
2
Liga Europy
|
14'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sheffield United
1
Arsenal
0
Premier League
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Arsenal
1
AFC Bournemouth
0
Premier League
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Watford
2
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Tottenham
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Liverpool
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Burnley
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rennes
3
Lille
1
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lille
5
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Lille
0
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Lille
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Lille
2
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Caen
1
Lille
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lille
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Montpellier
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Lille
0
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lille
1
Caen
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
2
Lille
3
Ligue 1
|
80'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Monaco
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Lille
3
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Lille
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Monaco
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lille
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Lille
2
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Troyes
1
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
1
Rennes
2
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lille
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Montpellier
3
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Lille
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lille
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Lille
2
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Lille
0
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Lille
0
Bordeaux
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Lille
0
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Lyon
2
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
3
Angers
2
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
0
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nancy
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Angers
0
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Rennes
1
Angers
1
Ligue 1
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Angers
0
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Metz
2
Angers
0
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Angers
0
Nicea
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Nicolas Pepe 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Nicolas Pepe 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.99 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Nicolas Pepe?
Nicolas Pepe jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.17). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Nicolas Pepe – zarobki
Nicolas Pepe gra w Villarreal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolas Pepe w Villarreal (2025/26)
| Rocznie | 3,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 295 tys. € |
| Tygodniowo | 68 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Nicolas Pepe w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,5 mln € |
| 2024/25 |
|
3,1 mln € |
| 2023/24 |
|
2,2 mln € |
| 2022/23 |
|
5,9 mln € |
| 2021/22 |
|
8,7 mln € |
| 2020/21 |
|
6,2 mln € |
| 2019/20 |
|
6,2 mln € |
| 2018/19 |
|
1,8 mln € |
| 2017/18 |
|
690 tys. € |
| 2016/17 |
|
390 tys. € |
Ile zarabia Nicolas Pepe?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Nicolas Pepe otrzymuje 3,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 295 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pepe w listopadzie 2026 to 68,1 tysiąca euro, a dziennie około 9,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Nicolas Pepe – kontuzje
W trakcie kariery Nicolas Pepe zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 52 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolas Pepe
-
Uraz oka
08.10.26 – 25.10.26 (18 dni)
Wybrzeże Kości Słoniowej opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
20.11.24 – 19.01.25 (61 dni)
Villarreal opuszczone: 8 meczów
-
Stłuczenie
16.05.24 – 18.05.24 (3 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
17.12.23 – 20.12.23 (4 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.12.23 – 17.12.23 (16 dni)
Trabzonspor opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
07.09.23 – 19.10.23 (43 dni)
Trabzonspor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
19.04.23 – 19.08.23 (123 dni)
Nicea opuszczone: 10 meczów
-
Uraz łydki
07.04.23 – 16.04.23 (10 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
27.01.23 – 14.03.23 (47 dni)
Nicea opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
29.03.22 – 09.04.22 (12 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.07.20 – 05.07.20 (5 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
09.12.19 – 13.12.19 (5 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
04.05.17 – 10.05.17 (7 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.04.16 – 11.05.16 (27 dni)
US Orléans opuszczone: 3 mecze
Czy Nicolas Pepe ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolas Pepe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Pepe to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolas Pepe – trofea
W trakcie kariery Nicolas Pepe zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Nicolas Pepe
Jakie trofea zdobył Nicolas Pepe?
Nicolas Pepe zdobył w karierze 6 trofeów — 3 drużynowe i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Arsenalu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca Ligue 1 — 2 razy.
Nicolas Pepe – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolas Pepe wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolas Pepe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nicolas Pepe
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 31 |
|
6 mln € |
| 11.12.2025 | 30 |
|
6 mln € |
| 01.10.2025 | 30 |
|
7,5 mln € |
| 08.06.2025 | 30 |
|
6 mln € |
| 20.03.2025 | 29 |
|
6 mln € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
7,5 mln € |
| 10.10.2024 | 29 |
|
9 mln € |
| 30.05.2024 | 29 |
|
8,5 mln € |
| 14.03.2024 | 28 |
|
10 mln € |
| 20.12.2023 | 28 |
|
11 mln € |
| 26.09.2023 | 28 |
|
14 mln € |
| 26.06.2023 | 28 |
|
18 mln € |
| 01.11.2022 | 27 |
|
22 mln € |
| 14.06.2022 | 27 |
|
25 mln € |
| 22.12.2021 | 26 |
|
30 mln € |
| 07.06.2021 | 26 |
|
35 mln € |
| 17.03.2021 | 25 |
|
38 mln € |
| 12.10.2020 | 25 |
|
40 mln € |
| 29.07.2020 | 25 |
|
45 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
52 mln € |
| 09.12.2019 | 24 |
|
65 mln € |
| 11.09.2019 | 24 |
|
75 mln € |
| 02.06.2019 | 24 |
|
65 mln € |
| 16.12.2018 | 23 |
|
40 mln € |
| 23.10.2018 | 23 |
|
25 mln € |
| 05.09.2018 | 23 |
|
16 mln € |
| 03.06.2018 | 23 |
|
10 mln € |
| 19.03.2018 | 22 |
|
10 mln € |
| 23.01.2018 | 22 |
|
8 mln € |
| 11.10.2017 | 22 |
|
6 mln € |
| 31.05.2017 | 22 |
|
3 mln € |
| 15.01.2017 | 21 |
|
750 tys. € |
| 12.07.2016 | 21 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Pepe?
Wycena Nicolas Pepe wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Nicolas Pepe wyceniano na 75 mln €, a najniżej na 300 tys. €.