Nordine Kandil jest piłkarzem występującym obecnie w Nancy. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nordine Kandil
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nordine Kandil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nordine Kandil wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 8,3%. Nordine Kandil oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nordine Kandil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nordine Kandil rozegrał w barwach Nancy w Ligue 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 478 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Nordine Kandil
Pierwszy transfer Nordine Kandil w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Amiens SC do Nancy za 150 tysięcy euro.
Czy Nordine Kandil ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nordine Kandil nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nordine Kandil to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 262 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Nordine Kandil?
Nordine Kandil najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Nordine Kandil?
Wycena 25-letniego Nordine Kandil według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nordine Kandil?
Nordine Kandil urodził się 31 października 2001 w Strasbourg we Francji (narodowość: Maroko). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Nordine Kandil – statystyki
Szczegółowe statystyki Nordine Kandil w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nancy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nordine Kandil vs. inni
Jakie statystyki ma Nordine Kandil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nordine Kandil wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 8,3%. Nordine Kandil oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Nordine Kandil – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nordine Kandil w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:0 | 55' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:0 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
3:4 | 64' | 0 | 2 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:2 | 27' | 1 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:0 | 38' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Nordine Kandil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nordine Kandil rozegrał w barwach Nancy w Ligue 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 478 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Nordine Kandil – transfery
W trakcie kariery Nordine Kandil zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nancy 2026 – obecnie
-
Amiens SC 2024 – 2026
-
Strasburg 2024 – 2024
-
Annecy FC 2023 – 2024
-
Strasburg 2021 – 2023
-
Strasbourg II 2020 – 2021

-
Strasbourg U19 2018 – 2020

-
Strasbourg U17 2016 – 2018

-
Racing Strasbourg Youth do 2016

Historia transferów Nordine Kandil
Pierwszy transfer Nordine Kandil w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Amiens SC do Nancy za 150 tysięcy euro.
Nordine Kandil – forma
W ostatnich 5 meczach Nordine Kandil zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nordine Kandil 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.09 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Nordine Kandil 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Nordine Kandil?
Nordine Kandil jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.09 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.92). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Nordine Kandil – zarobki
Nordine Kandil gra w Nancy na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nordine Kandil w Nancy (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
Nordine Kandil – kontuzje
W trakcie kariery Nordine Kandil zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nordine Kandil
-
Uraz kolana
28.03.25 – 14.12.25 (262 dni)
Amiens SC opuszczone: 25 meczów
Czy Nordine Kandil ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nordine Kandil nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nordine Kandil to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 262 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nordine Kandil – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nordine Kandil wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nordine Kandil na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nordine Kandil?
Wycena Nordine Kandil wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Nordine Kandil wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 300 tys. €.