Odise Roshi jest piłkarzem występującym obecnie w Keçiörengücü. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Odise Roshi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Odise Roshi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Odise Roshi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 6,7%. Odise Roshi oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Odise Roshi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Odise Roshi rozegrał w barwach Keçiörengücü w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Odise Roshi
Pierwszy transfer Odise Roshi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Rijeki do Akhmat za 500 tysięcy euro.
Czy Odise Roshi ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Odise Roshi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Odise Roshi to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Odise Roshi?
Odise Roshi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Odise Roshi?
Odise Roshi najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Odise Roshi?
Wycena 35-letniego Odise Roshi według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Odise Roshi?
Odise Roshi urodził się 21 maja 1991 w Fier w Albanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Odise Roshi – statystyki
Szczegółowe statystyki Odise Roshi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Keçiörengücü oraz reprezentacja Albanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Odise Roshi
Odise Roshi vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Odise Roshi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Odise Roshi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Odise Roshi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 6,7%. Odise Roshi oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Odise Roshi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Odise Roshi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Odise Roshi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
3:2 | 57' | 0 | 0 | – | 5.4 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:4 | 61' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
1:2 | 63' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:0 | 80' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 75' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:0 | 75' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 80' | 0 | 1 | – | 8.0 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:2 | 2' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Odise Roshi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Odise Roshi rozegrał w barwach Keçiörengücü w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Odise Roshi – transfery
W trakcie kariery Odise Roshi zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Keçiörengücü 2025 – obecnie
-
Erzurum BB 2024 – 2025
-
Sakaryaspor 2022 – 2024
-
Boluspor 2021 – 2022
-
Akhmat 2021 – 2021
-
Diosgyori VTK 2021 – 2021
-
Akhmat 2016 – 2021
-
Rijeka 2015 – 2016
-
FSV Frankfurt 2013 – 2015

-
1.FC Koln 2013 – 2013
-
FSV Frankfurt 2012 – 2013

-
1.FC Koln 2011 – 2012
-
Flamurtari 2009 – 2011
-
Apolonia Fier 2008 – 2009
-
KF Apolonia Fier U19 do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Odise Roshi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 12.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 08.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 14.02.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 05.08.2012 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Odise Roshi
Pierwszy transfer Odise Roshi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Rijeki do Akhmat za 500 tysięcy euro.
Odise Roshi – forma
W ostatnich 5 meczach Odise Roshi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Odise Roshi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Erokspor
3
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Bursaspor
4
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Van BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Boluspor
0
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Ümraniyespor
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
4
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Antalyaspor
4
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 1/4 finału
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Keçiörengücü
4
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
70'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Erokspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
7
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sarıyer
3
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Sivasspor
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Amed
2
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Pendikspor
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
2
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
3
Keçiörengücü
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Hatayspor
0
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Halide Edip Adıvar
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Dogryw.
|
Keçiörengücü
2
Kayserispor
0
Puchar Turcji, finał
|
33'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Keçiörengücü
1
76 Iğdır Belediyespor
2
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Van BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Adana Demirspor
2
Keçiörengücü
7
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Talasgucu Belediyespor
2
Keçiörengücü
5
Puchar Turcji, 3. runda
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Amed
4
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
2
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boluspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
58'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
0
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Hatayspor
1
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
0
İstanbulspor
3
Puchar Turcji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
İstanbulspor
3
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Pendikspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
2
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Maj
Dogryw.
|
Sakaryaspor
1
BB Bodrumspor
3
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Sakaryaspor
0
Tuzlaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
0
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Eyüpspor
3
Sakaryaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sakaryaspor
3
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Sakaryaspor
3
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Boluspor
2
Sakaryaspor
3
1. Lig (Turcja)
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Altay
1
Sakaryaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sakaryaspor
0
Gençlerbirliği
0
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
Sakaryaspor
0
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
113'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sakaryaspor
3
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
0
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Altay
3
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
39'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sakaryaspor
2
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Denizlispor
0
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Boluspor
1
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Albania
1
Włochy
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
39'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Eyüpspor
2
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sakaryaspor
3
Adanaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Samsunspor
3
Sakaryaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Islandia
1
Albania
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Ankaragucu
1
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Boluspor
2
Samsunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Adanaspor
1
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Boluspor
0
Ümraniyespor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eyüpspor
0
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Boluspor
0
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Denizlispor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Boluspor
1
Balıkesirspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Altınordu
2
Boluspor
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Boluspor
0
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Boluspor
2
1. Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Boluspor
1
Menemen Belediyespor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bursaspor
3
Boluspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Boluspor
0
Denizlispor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Boluspor
1
İstanbulspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Boluspor
3
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Boluspor
2
Kocaelispor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Albania
5
San Marino
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Polska
4
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Tuzlaspor
3
Boluspor
1
1. Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
San Marino
0
Albania
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Rostov
3
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Białoruś
0
Albania
2
Liga Narodów UEFA
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
44'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Krasnodar
4
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
4
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Akhmat
4
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Orenburg
1
Akhmat
2
Priemjer-Liga
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Akhmat
0
Ural
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Akhmat
0
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC UFA
0
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Sochi
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FC Rostov
2
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Akhmat
2
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga
|
49'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Rubin
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Ural
3
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Akhmat
1
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Akhmat
1
FC Rostov
0
Priemjer-Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Akhmat
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Akhmat
1
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Dynamo
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Anzhi
0
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Akhmat
1
Rubin
1
Priemjer-Liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Arsenal Tula
3
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Akhmat
1
Enisey
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Rostov
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Anzhi
0
Akhmat
2
Priemjer-Liga
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Akhmat
3
Priemjer-Liga
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lokomotiv
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Rubin
3
Akhmat
2
Priemjer-Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Arsenal Tula
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Akhmat
2
FC UFA
1
Priemjer-Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Dynamo
1
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Akhmat
1
FC Rostov
0
Priemjer-Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Tosno
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Rostov
0
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
14'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Akhmat
0
Anzhi
1
Priemjer-Liga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Amkar Perm
1
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Akhmat
0
Tom Tomsk
0
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Ural
1
Akhmat
4
Priemjer-Liga
|
72'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Akhmat
2
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Arsenal Tula
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Akhmat
2
FC Rostov
1
Priemjer-Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Akhmat
1
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Odise Roshi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Odise Roshi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Odise Roshi?
Odise Roshi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Odise Roshi – kontuzje
W trakcie kariery Odise Roshi zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 58 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Odise Roshi
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.04.23 – 30.04.23 (29 dni)
Sakaryaspor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
05.06.22 – 12.06.22 (8 dni)
Albania opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
22.12.21 – 29.12.21 (8 dni)
Boluspor opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
17.11.21 – 01.12.21 (15 dni)
Boluspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
30.05.21 – 09.06.21 (11 dni)
Albania opuszczone: 2 mecze
- Uraz mięśnia 28.03.21 – 31.03.21 (4 dni)
-
Stłuczenie
25.10.20 – 31.01.21 (99 dni)
Akhmat opuszczone: 10 meczów
-
Uraz mięśnia
06.09.20 – 14.10.20 (39 dni)
Akhmat opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
15.08.18 – 03.02.19 (173 dni)
Akhmat opuszczone: 21 meczów
- Uraz 23.11.14 – 10.12.14 (18 dni) opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.10.14 – 02.11.14 (33 dni)
Albania opuszczone: 7 meczów
- Choroba 21.09.14 – 24.09.14 (4 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Odise Roshi ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Odise Roshi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Odise Roshi to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Odise Roshi – trofea
W trakcie kariery Odise Roshi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Odise Roshi
Jakie trofea zdobył Odise Roshi?
Odise Roshi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Rijece — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 1 raz.
Odise Roshi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Odise Roshi wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Odise Roshi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Odise Roshi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 07.10.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 24.06.2025 | 34 |
|
125 tys. € |
| 01.04.2025 | 33 |
|
150 tys. € |
| 08.01.2025 | 33 |
|
150 tys. € |
| 15.10.2024 | 33 |
|
175 tys. € |
| 12.06.2024 | 33 |
|
175 tys. € |
| 25.03.2024 | 32 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2023 | 32 |
|
250 tys. € |
| 19.10.2023 | 32 |
|
250 tys. € |
| 22.06.2023 | 32 |
|
250 tys. € |
| 02.04.2023 | 31 |
|
300 tys. € |
| 14.11.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2022 | 31 |
|
350 tys. € |
| 16.01.2022 | 30 |
|
450 tys. € |
| 21.10.2021 | 30 |
|
500 tys. € |
| 31.05.2021 | 30 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2020 | 29 |
|
1 mln € |
| 28.07.2020 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
950 tys. € |
| 22.12.2019 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 13.06.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2018 | 27 |
|
1 mln € |
| 05.06.2018 | 27 |
|
1,4 mln € |
| 22.12.2017 | 26 |
|
1,4 mln € |
| 31.05.2017 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2016 | 25 |
|
1 mln € |
| 31.05.2016 | 25 |
|
350 tys. € |
| 13.03.2016 | 24 |
|
450 tys. € |
| 13.09.2015 | 24 |
|
450 tys. € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
450 tys. € |
| 12.01.2015 | 23 | 400 tys. € | |
| 29.06.2014 | 23 | 400 tys. € | |
| 19.01.2014 | 22 | 400 tys. € | |
| 28.06.2013 | 22 | 600 tys. € | |
| 03.01.2013 | 21 | 600 tys. € | |
| 22.10.2012 | 21 | 700 tys. € | |
| 28.06.2012 | 21 |
|
1 mln € |
| 04.03.2012 | 20 |
|
1 mln € |
| 22.01.2012 | 20 |
|
600 tys. € |
| 17.10.2011 | 20 |
|
500 tys. € |
| 25.08.2011 | 20 |
|
400 tys. € |
| 20.06.2011 | 20 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2010 | 19 |
|
225 tys. € |
| 28.02.2010 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Odise Roshi?
Wycena Odise Roshi wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Odise Roshi wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 25 tys. €.