Ondrej Deml jest piłkarzem występującym obecnie w Podbrezova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ondrej Deml
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ondrej Deml w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ondrej Deml wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 3,3%. Ondrej Deml oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ondrej Deml w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ondrej Deml rozegrał w barwach Podbrezova w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 101 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Ondrej Deml?
Ondrej Deml najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Ondrej Deml?
Wycena 21-letniego Ondrej Deml według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ondrej Deml?
Ondrej Deml urodził się 20 stycznia 2005 w Czechach. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Ondrej Deml – statystyki
Szczegółowe statystyki Ondrej Deml w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Podbrezova. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ondrej Deml vs. inni
Jakie statystyki ma Ondrej Deml w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ondrej Deml wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 3,3%. Ondrej Deml oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ondrej Deml – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ondrej Deml w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
1:2 | 87' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
1:4 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
1:3 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
0:1 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
22 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
15 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ondrej Deml w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ondrej Deml rozegrał w barwach Podbrezova w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 101 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Ondrej Deml – transfery
W trakcie kariery Ondrej Deml zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Podbrezova 2025 – obecnie
-
Viktoria Plzen B 2025 – 2025

-
Podbrezova 2024 – 2025
-
Viktoria Plzen B 2022 – 2024

-
Viktoria Plzen U19 2022 – 2022

-
FC Viktoria Plzen U17 2022 – 2022

-
FK Pribram U17 2020 – 2022

-
Retired 2014 – 2020

-
Retired 2013 – 2014

Ondrej Deml – forma
W ostatnich 5 meczach Ondrej Deml zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ondrej Deml 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Ondrej Deml 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Ondrej Deml?
Ondrej Deml jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.40). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ondrej Deml – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ondrej Deml wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ondrej Deml na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ondrej Deml?
Wycena Ondrej Deml wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Ondrej Deml wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.