Pablo Ezequiel De Blasis jest piłkarzem występującym obecnie w Cartagena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pablo de Blasis
Ocena255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo de Blasis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 12,5%. Pablo de Blasis oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo de Blasis rozegrał w barwach Cartageny w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 819 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Pablo de Blasis
Pierwszy transfer Pablo de Blasis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Asteras do Mainz za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Pablo de Blasis było przejście z Mainz do Eibaru w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Czy Pablo de Blasis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo de Blasis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo de Blasis to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pablo de Blasis?
Pablo de Blasis najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pablo de Blasis?
Wycena 38-letniego Pablo de Blasis według stanu na marzec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo de Blasis?
Pablo de Blasis urodził się 4 lutego 1988 w La Plata w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Pablo de Blasis – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cartagena. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pablo Ezequiel De Blasis vs. inni
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo de Blasis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 12,5%. Pablo de Blasis oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Pablo de Blasis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Pablo de Blasis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo de Blasis rozegrał w barwach Cartageny w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 819 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Pablo de Blasis – transfery
W trakcie kariery Pablo de Blasis zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cartagena 2025 – obecnie
-
Gimnasia L.P. 2023 – 2025
-
Cartagena 2021 – 2023
-
Eibar 2018 – 2020
-
FSV Mainz 05 2014 – 2018
-
Asteras 2012 – 2014
-
Gimnasia L.P. 2011 – 2012
-
Ferro Carril Oeste 2009 – 2011
-
Gimnasia L.P. 2007 – 2009
-
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata U20 do 2007

255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Pablo de Blasis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 18.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 14.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.07.2020 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2018/19 | 29.08.2018 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.08.2014 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 22.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.05.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pablo de Blasis
Pierwszy transfer Pablo de Blasis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Asteras do Mainz za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Pablo de Blasis było przejście z Mainz do Eibaru w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Pablo de Blasis – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo de Blasis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Pablo de Blasis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Real Madryt B
2
Cartagena
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Villarreal B
4
Cartagena
1
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Cartagena
3
Europa FC
0
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Antequera
1
Cartagena
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cartagena
1
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cartagena
4
Águilas
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cartagena
0
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rayo Majadahonda
1
Cartagena
1
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Cartagena
0
Gimnastic de Tarragona
0
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Algeciras
1
Cartagena
3
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Cartagena
1
Sevilla Atletico
0
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Real Murcia
1
Cartagena
2
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Marbella
1
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Hércules
2
Cartagena
0
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Ibiza
4
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cartagena
0
Eldense
0
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Teruel
1
Cartagena
2
Primera Division RFEF, 11. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Cartagena
3
Atletico Madryt B
2
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Karne
|
Central Cordoba
(5)
1
Gimnasia L.P.
(4)
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
0
River Plate
3
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Atletico Tucuman
0
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
San Martin S.J.
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Gimnasia L.P.
3
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Deportivo Español
0
Puchar Argentyny, 1. runda
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Independiente
2
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Gimnasia L.P.
0
San Lorenzo
2
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Instituto Cordoba
3
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Platense
1
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Union Santa Fe
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Barracas Central
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Gimnasia L.P.
2
Puchar Argentyny
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Barracas Central
0
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Gimnasia L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Banfield
2
Gimnasia L.P.
0
Copa de la Liga Profesional
|
80'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Atletico Tucuman
2
Copa de la Liga Profesional
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Arsenal Sarandi
0
Gimnasia L.P.
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
River Plate
2
Copa de la Liga Profesional
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Gimnasia L.P.
3
Argentinos JRS
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Instituto Cordoba
1
Gimnasia L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Velez Sarsfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Independiente
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
FC Andorra
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Ponferradina
0
Cartagena
3
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Granada
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
20 Gru
Karne
|
Alcorcon
(2)
1
Cartagena
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Cartagena
2
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
12 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cartagena
3
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Albacete
1
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Cartagena
2
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
Racing Rioja
0
Cartagena
2
Puchar Hiszpanii
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Girona
2
Cartagena
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Amorebieta
2
Cartagena
3
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cartagena
5
Ibiza
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cartagena
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Girona
1
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lugo
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Mallorca
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Las Palmas
2
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Villarreal
4
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Eibar
0
Osasuna
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Granada
1
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Eibar
2
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
2
La Liga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Badajoz
3
Eibar
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Cacereño
1
Eibar
2
Puchar Hiszpanii
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
SD Logrones
0
Eibar
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 10.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Getafe
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
0
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
2
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
2
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Eibar
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eibar
4
Levante
4
La Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Eibar
0
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
4
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Girona
2
Eibar
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Augsburg
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Freiburg
0
Bundesliga
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Hannover 96
3
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfB Stuttgart
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Augsburg
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Freiburg
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Werder Brema
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
Freiburg
2
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
FC Ingolstadt 04
0
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Schalke 04
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga
|
61'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Hamburger SV
1
FSV Mainz 05
3
Bundesliga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Werder Brema
3
Bundesliga
|
53'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Pablo de Blasis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W ostatnich 10 meczach Pablo de Blasis 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.99 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W jakiej formie jest Pablo de Blasis?
Pablo de Blasis jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.12 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.29). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Pablo de Blasis – zarobki
Pablo de Blasis gra w Cartagena na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 254 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pablo de Blasis w Cartagena (2025)
| Rocznie | 254 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 696 € |
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Pablo de Blasis w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025 |
|
254 tys. € |
| 2024 |
|
267 tys. € |
| 2023 |
|
267 tys. € |
| 2022/23 |
|
328 tys. € |
| 2021/22 |
|
338 tys. € |
| 2019/20 |
|
713 tys. € |
| 2018/19 |
|
729 tys. € |
| 2017/18 |
|
832 tys. € |
| 2016/17 |
|
776 tys. € |
| 2015/16 |
|
552 tys. € |
| 2014/15 |
|
574 tys. € |
Pablo de Blasis – kontuzje
W trakcie kariery Pablo de Blasis zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pablo de Blasis
-
Uraz
01.03.25 – 08.04.25 (39 dni)
Gimnasia L.P. opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
20.11.24 – 04.12.24 (15 dni)
Gimnasia L.P. opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.09.24 – 11.10.24 (18 dni)
Gimnasia L.P. opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie łąkotki
31.07.24 – 29.08.24 (30 dni)
Gimnasia L.P. opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
31.10.21 – 11.11.21 (12 dni)
Cartagena opuszczone: 2 mecze
- Problemy z udem 29.04.18 – 02.05.18 (4 dni)
-
Stłuczenie
19.11.17 – 27.11.17 (9 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
11.07.15 – 10.08.15 (31 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 1 mecz
Czy Pablo de Blasis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo de Blasis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo de Blasis to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pablo de Blasis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo de Blasis wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo de Blasis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pablo de Blasis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | 38 |
|
50 tys. € |
| 29.12.2025 | 37 |
|
100 tys. € |
| 01.06.2025 | 37 |
|
200 tys. € |
| 12.12.2024 | 36 |
|
250 tys. € |
| 11.06.2024 | 36 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2023 | 35 |
|
300 tys. € |
| 03.10.2023 | 35 |
|
350 tys. € |
| 13.06.2023 | 35 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2022 | 34 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2022 | 34 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 33 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2021 | 33 |
|
500 tys. € |
| 18.03.2021 | 33 |
|
800 tys. € |
| 09.11.2020 | 32 | 1,2 mln € | |
| 07.04.2020 | 32 |
|
1,4 mln € |
| 19.12.2019 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 10.06.2019 | 31 |
|
2 mln € |
| 20.12.2018 | 30 |
|
2 mln € |
| 04.06.2018 | 30 |
|
3 mln € |
| 27.12.2017 | 29 |
|
3 mln € |
| 18.06.2017 | 29 |
|
3 mln € |
| 06.02.2017 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 21.07.2016 | 28 |
|
3 mln € |
| 14.02.2016 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 30.06.2015 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 28.03.2015 | 27 |
|
2 mln € |
| 03.02.2015 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 27.03.2014 | 26 |
|
1 mln € |
| 01.12.2013 | 25 |
|
1 mln € |
| 09.02.2013 | 25 |
|
600 tys. € |
| 20.09.2012 | 24 |
|
300 tys. € |
| 14.06.2011 | 23 |
|
150 tys. € |
| 05.10.2009 | 21 |
|
50 tys. € |
| 19.12.2008 | 20 |
|
75 tys. € |
| 06.09.2008 | 20 |
|
100 tys. € |
| 03.06.2008 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pablo de Blasis?
Wycena Pablo de Blasis wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Pablo de Blasis wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.