Pablo Saenz jest piłkarzem występującym obecnie w Real Oviedo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pablo Saenz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pablo Saenz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Saenz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 9,1%. Pablo Saenz oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Saenz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Saenz rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 800 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Pablo Saenz?
Pablo Saenz najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Saenz?
Wycena 25-letniego Pablo Saenz według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Saenz?
Pablo Saenz urodził się 22 maja 2001 w Pamplona w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Pablo Saenz – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Saenz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Oviedo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pablo Saenz vs. inni
Jakie statystyki ma Pablo Saenz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Saenz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 9,1%. Pablo Saenz oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Pablo Saenz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo Saenz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:3 | 58' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:2 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:3 | 77' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 77' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pablo Saenz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Saenz rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 800 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Pablo Saenz – transfery
W trakcie kariery Pablo Saenz zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Oviedo 2026 – obecnie
-
Granada 2025 – 2026
-
Albacete 2025 – 2025
-
Granada 2024 – 2025
-
Recreativo Huelva 2023 – 2024
-
Calahorra 2023 – 2023

-
CD Alfaro 2022 – 2023

-
CD Calahorra B 2020 – 2022

-
CD Calahorra U19 do 2020

Pablo Saenz – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Saenz zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pablo Saenz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Pablo Saenz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Pablo Saenz?
Pablo Saenz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.76). Jego dyspozycja rośnie.
Pablo Saenz – zarobki
Pablo Saenz gra w Real Oviedo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pablo Saenz w Real Oviedo (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
Pablo Saenz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Saenz wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Saenz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Saenz?
Wycena Pablo Saenz wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Pablo Saenz wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.