Patrik Carlgren jest piłkarzem występującym obecnie w Nantes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Patrik Carlgren
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrik Carlgren wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31. Patrik Carlgren oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrik Carlgren rozegrał w barwach Nantes w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Patrik Carlgren?
Na podstawie kontraktu z Nantes, Patrik Carlgren otrzymuje 640 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 53,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Carlgren w listopadzie 2026 to 12,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Patrik Carlgren ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Patrik Carlgren nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrik Carlgren to złamanie szczęki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Patrik Carlgren?
Patrik Carlgren ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Patrik Carlgren?
Patrik Carlgren najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Patrik Carlgren?
Wycena 34-letniego Patrik Carlgren według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 40 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patrik Carlgren?
Patrik Carlgren urodził się 8 stycznia 1992 w Falun w Szwecji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Patrik Carlgren – statystyki
Szczegółowe statystyki Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nantes. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Patrik Carlgren vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrik Carlgren wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31. Patrik Carlgren oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Patrik Carlgren – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.9 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Patrik Carlgren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrik Carlgren rozegrał w barwach Nantes w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Patrik Carlgren – transfery
W trakcie kariery Patrik Carlgren zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nantes 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Nantes 2024 – 2026
-
Randers 2018 – 2024
-
Konyaspor 2017 – 2018
-
Nordsjælland 2017 – 2017
-
AIK Stockholm 2013 – 2017
-
IK Brage 2011 – 2013
-
IK Brage U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Patrik Carlgren
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 09.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2024/25 | 29.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 07.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 06.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 09.02.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 14.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Patrik Carlgren – forma
W ostatnich 5 meczach Patrik Carlgren zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Patrik Carlgren i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Clermont
1
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
0
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Dunkerque
3
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Reims
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
US Boulogne
1
Nantes
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Nantes
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
RC Lens
1
Nantes
0
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Nantes
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nantes
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Brest
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Auxerre
0
Nantes
0
Ligue 1, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Metz
0
Nantes
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Strasburg
3
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Lille
1
Nantes
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nantes
2
Le Havre
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Monaco
3
Nantes
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Nantes
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
4
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Karne
|
Nantes
(3)
1
Nicea
(5)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Nantes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Concarneau
3
Nantes
5
Puchar Francji, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Angers
4
Nantes
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nantes
1
RC Lens
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Nantes
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Le Havre
1
Nantes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Nantes
0
Metz
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Nantes
3
Monaco
5
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Lille
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Brest
0
Nantes
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Nantes
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Rennes
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
1
Auxerre
0
Ligue 1, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Strasburg
1
Nantes
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Montpellier
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Nantes
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
2
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Lille
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Strasburg
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Monaco
7
Nantes
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
1
Nantes
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Lyon
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Brest
2
Nantes
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Monaco
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lille
1
Nantes
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Drancy
0
Nantes
4
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nantes
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
Nantes
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Strasburg
3
Nantes
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lyon
2
Nantes
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Randers
2
Hvidovre
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Viborg
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Randers
2
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Randers
2
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Randers
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Karne
|
Boldklubben af 1893
(3)
4
Randers
(5)
4
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Randers
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Odense
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Viborg
3
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Brøndby
0
Randers
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Randers
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Randers
1
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Aalborg
0
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Viborg
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Odense
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Randers
0
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Vendsyssel FF
0
Randers
2
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Silkeborg
3
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Randers
3
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Brøndby
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Randers
1
Viborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
31 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Randers
2
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Randers
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Aalborg
3
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Brøndby
0
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sønderjyske
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Randers
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Nordsjælland
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Randers
1
Leicester City
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Randers
0
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Randers
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Randers
2
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Randers
4
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Aalborg
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Jablonec
2
Randers
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Odense
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Galatasaray
2
Randers
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Randers
1
Aalborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Viborg
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Randers
1
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Vejle
0
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Randers
4
Sønderjyske
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Randers
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Randers
1
AGF Aarhus
1
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Randers
3
Vejle
1
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Brøndby
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Odense
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Vejle
0
Randers
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Lyngby
0
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
AC Horsens
0
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Odense
2
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Randers
3
Esbjerg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Hobro
2
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
AC Horsens
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Randers
4
Hobro
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
AC Horsens
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Randers
0
Odense
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Brøndby
5
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Randers
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Randers
2
AC Horsens
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Esbjerg
0
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Randers
2
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Hobro
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Fenerbahce
3
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Jonkopings Sodra
0
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Patrik Carlgren 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Patrik Carlgren 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Patrik Carlgren?
Patrik Carlgren jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.31). Jego dyspozycja słabnie.
Patrik Carlgren – zarobki
Patrik Carlgren gra w Nantes na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 640 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Patrik Carlgren w Nantes (2025/26)
| Rocznie | 640 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 53 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Patrik Carlgren w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
640 tys. € |
| 2024/25 |
|
540 tys. € |
| 2023/24 |
|
180 tys. € |
| 2017/18 |
|
350 tys. € |
Ile zarabia Patrik Carlgren?
Na podstawie kontraktu z Nantes, Patrik Carlgren otrzymuje 640 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 53,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Carlgren w listopadzie 2026 to 12,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Patrik Carlgren – kontuzje
W trakcie kariery Patrik Carlgren zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Patrik Carlgren
-
Złamanie szczęki
03.11.22 – 30.12.22 (58 dni)
Randers opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.07.15 – 26.07.15 (26 dni)
AIK Stockholm opuszczone: 7 meczów
Czy Patrik Carlgren ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Patrik Carlgren nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrik Carlgren to złamanie szczęki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Patrik Carlgren – trofea
W trakcie kariery Patrik Carlgren zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Patrik Carlgren
Jakie trofea zdobył Patrik Carlgren?
Patrik Carlgren zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Randers — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Danii — 1 raz.
Patrik Carlgren – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patrik Carlgren wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patrik Carlgren na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Patrik Carlgren
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 34 |
|
400 tys. € |
| 14.12.2025 | 33 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2025 | 33 |
|
600 tys. € |
| 09.12.2024 | 32 |
|
800 tys. € |
| 09.06.2024 | 32 |
|
800 tys. € |
| 20.12.2023 | 31 |
|
800 tys. € |
| 25.06.2023 | 31 |
|
1 mln € |
| 21.12.2022 | 30 |
|
1 mln € |
| 19.06.2022 | 30 |
|
1 mln € |
| 27.12.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 03.06.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 22.12.2020 | 28 |
|
1 mln € |
| 30.07.2020 | 28 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
650 tys. € |
| 21.12.2019 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.06.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 20.12.2018 | 26 |
|
450 tys. € |
| 28.05.2018 | 26 |
|
350 tys. € |
| 11.02.2018 | 26 |
|
600 tys. € |
| 20.06.2017 | 25 |
|
1 mln € |
| 26.03.2017 | 25 |
|
1 mln € |
| 10.12.2016 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 31.05.2016 | 24 |
|
1 mln € |
| 28.11.2015 | 23 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2015 | 23 |
|
600 tys. € |
| 10.04.2015 | 23 |
|
350 tys. € |
| 25.06.2014 | 22 |
|
100 tys. € |
| 10.08.2012 | 20 |
|
40 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Patrik Carlgren?
Wycena Patrik Carlgren wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Patrik Carlgren wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 40 tys. €.