Pierre Lees-Melou jest piłkarzem występującym obecnie w Paris FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pierre Lees Melou
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre Lees Melou wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre Lees Melou oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre Lees Melou rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pierre Lees Melou
Pierwszy transfer Pierre Lees Melou w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Dijon FCO do Nicei za 4 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Pierre Lees Melou było przejście z Brestu do Paris FC w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,8 miliona euro.
Ile zarabia Pierre Lees Melou?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Pierre Lees Melou otrzymuje 2,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 196,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lees-Melou w listopadzie 2026 to 45,4 tysiąca euro, a dziennie około 6,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Pierre Lees Melou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pierre Lees Melou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre Lees Melou to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pierre Lees Melou?
Pierre Lees Melou ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Pierre Lees Melou?
Pierre Lees Melou najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pierre Lees Melou?
Wycena 33-letniego Pierre Lees Melou według stanu na maj 2026 wynosi 4,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pierre Lees Melou?
Pierre Lees Melou urodził się 25 maja 1993 w Langon we Francji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Pierre Lees Melou – statystyki
Szczegółowe statystyki Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paris FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pierre Lees-Melou vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre Lees Melou wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre Lees Melou oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Pierre Lees Melou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
1:0 | 78' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Pierre Lees Melou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre Lees Melou rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Pierre Lees Melou – transfery
W trakcie kariery Pierre Lees Melou zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 16 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paris FC 2025 – obecnie
-
Brest 2022 – 2025
-
Norwich City 2021 – 2022
-
Nicea 2017 – 2021
-
Dijon FCO 2015 – 2017
-
Lege-Cap-Ferret 2013 – 2015

-
FCE Mérignac-Arlac 2012 – 2013

-
Langon FC do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pierre Lees Melou
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 27.08.2025 |
|
5,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 22.07.2022 |
|
2,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 12.07.2021 |
|
3,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pierre Lees Melou
Pierwszy transfer Pierre Lees Melou w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Dijon FCO do Nicei za 4 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Pierre Lees Melou było przejście z Brestu do Paris FC w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,8 miliona euro.
Pierre Lees Melou – forma
W ostatnich 5 meczach Pierre Lees Melou zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pierre Lees Melou i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Monaco
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paris FC
4
Rennes
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Nicea
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Paris FC
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Lille
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paris FC
4
Monaco
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Paris FC
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Lyon
3
Ligue 1, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Toulouse
2
Brest
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Brest
3
Lille
3
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Brest
2
Dunkerque
3
Puchar Francji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Troyes
1
Brest
2
Puchar Francji, 1/8 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Brest
2
Nantes
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Brest
0
Nantes
0
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Rennes
4
Brest
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Brest
4
Metz
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Brest
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
![]()
Trélissac-Antonne
1
Brest
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Brest
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brest
4
FC Lorient
0
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Montpellier
1
Brest
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Brest
2
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lille
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
0
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Le Havre
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Brest
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Brest
1
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Brest
2
Clermont
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Brest
1
Auxerre
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Brest
3
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lille
2
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Montpellier
3
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Brest
4
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Brest
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Avranches
0
Brest
2
Puchar Francji
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Brest
2
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nantes
4
Brest
1
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Brest
0
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
7
Ligue 1
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Angers
1
Brest
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Norwich City
0
Tottenham
5
Premier League
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Norwich City
0
West Ham United
4
Premier League
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Norwich City
1
Brentford
3
Premier League
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Liverpool
2
Norwich City
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Norwich City
1
Crystal Palace
1
Premier League
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
0
Norwich City
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Sty
Koniec
|
West Ham United
2
Norwich City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
3
Norwich City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Norwich City
1
Leeds United
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Chelsea
7
Norwich City
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Norwich City
0
Liverpool
3
Puchar Ligi Angielskiej
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Nicea
3
Brest
2
Ligue 1
|
52'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lille
2
Nicea
0
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
2
Nicea
0
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Monaco
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Metz
2
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nicea
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nicea
3
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Monaco
2
Nicea
1
Ligue 1
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Nicea
0
Bordeaux
3
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Slavia Praga
3
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Angers
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Hapoel Beer Sheva
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Lille
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Lille
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Angers
3
Nicea
0
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Nicea
0
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lyon
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nicea
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Guingamp
2
Nicea
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lokomotiv
1
Nicea
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Lokomotiv
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
3
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Metz
2
Nicea
1
Ligue 1
|
38'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Nicea
1
Amiens SC
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nicea
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Nicea
4
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Toulouse
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
2
Nancy
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
0
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
3
Angers
2
Ligue 1
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
1
SC Bastia
2
Ligue 1
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Metz
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Dijon FCO
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Dijon FCO
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Nancy
1
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
3
Guingamp
3
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
SC Bastia
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
3
Montpellier
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
3
Rennes
0
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Pierre Lees Melou 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Pierre Lees Melou 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Pierre Lees Melou?
Pierre Lees Melou jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.70). Jego dyspozycja słabnie.
Pierre Lees Melou – zarobki
Pierre Lees Melou gra w Paris FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pierre Lees Melou w Paris FC (2025/26)
| Rocznie | 2,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 197 tys. € |
| Tygodniowo | 45 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pierre Lees Melou w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,4 mln € |
| 2024/25 |
|
2,2 mln € |
| 2023/24 |
|
2,2 mln € |
| 2022/23 |
|
2 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
290 tys. € |
| 2019/20 |
|
480 tys. € |
| 2018/19 |
|
480 tys. € |
Ile zarabia Pierre Lees Melou?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Pierre Lees Melou otrzymuje 2,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 196,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lees-Melou w listopadzie 2026 to 45,4 tysiąca euro, a dziennie około 6,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Pierre Lees Melou – kontuzje
W trakcie kariery Pierre Lees Melou zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 50 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pierre Lees Melou
-
Uraz goleni
23.11.25 – 09.02.26 (79 dni)
Paris FC opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
24.11.24 – 30.12.24 (37 dni)
Brest opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
28.04.24 – 02.10.24 (158 dni)
Brest opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
25.12.22 – 29.12.22 (5 dni)
Brest opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
04.10.22 – 09.10.22 (6 dni)
Brest opuszczone: 1 mecz
- Uraz 16.04.22 – 23.04.22 (8 dni)
-
Koronawirus
11.12.21 – 17.12.21 (7 dni)
Norwich City opuszczone: 1 mecz
- Choroba 11.09.21 – 16.09.21 (6 dni)
-
Uraz
10.12.20 – 09.01.21 (31 dni)
Nicea opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
03.01.19 – 23.01.19 (21 dni)
Nicea opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
11.10.18 – 21.11.18 (42 dni)
Nicea opuszczone: 5 meczów
-
Uraz pachwiny
06.05.18 – 30.05.18 (25 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.02.17 – 01.03.17 (22 dni)
Dijon FCO opuszczone: 3 mecze
Czy Pierre Lees Melou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pierre Lees Melou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre Lees Melou to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pierre Lees Melou – trofea
W trakcie kariery Pierre Lees Melou zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pierre Lees Melou
Jakie trofea zdobył Pierre Lees Melou?
Pierre Lees Melou zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca Ligue 1 — 1 raz.
Pierre Lees Melou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pierre Lees Melou wynosi obecnie 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pierre Lees Melou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pierre Lees Melou
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 33 |
|
4,5 mln € |
| 14.12.2025 | 32 |
|
5 mln € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
6 mln € |
| 23.03.2025 | 31 |
|
7 mln € |
| 09.12.2024 | 31 |
|
8 mln € |
| 02.06.2024 | 31 |
|
10 mln € |
| 18.03.2024 | 30 |
|
10 mln € |
| 17.12.2023 | 30 |
|
7 mln € |
| 15.10.2023 | 30 |
|
7 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
4 mln € |
| 26.03.2023 | 29 |
|
4 mln € |
| 01.11.2022 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 14.06.2022 | 29 |
|
5 mln € |
| 28.03.2022 | 28 |
|
6 mln € |
| 22.12.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 06.01.2021 | 27 |
|
7 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
8 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
8 mln € |
| 12.03.2020 | 26 |
|
10 mln € |
| 18.12.2019 | 26 |
|
8 mln € |
| 02.06.2019 | 26 |
|
8 mln € |
| 16.12.2018 | 25 |
|
8 mln € |
| 03.06.2018 | 25 |
|
8 mln € |
| 23.01.2018 | 24 |
|
5 mln € |
| 31.05.2017 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 15.01.2017 | 23 |
|
1 mln € |
| 31.10.2016 | 23 |
|
500 tys. € |
| 12.07.2016 | 23 |
|
300 tys. € |
| 03.02.2016 | 22 |
|
200 tys. € |
| 05.09.2015 | 22 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pierre Lees Melou?
Wycena Pierre Lees Melou wynosi obecnie 4,5 mln €. W szczycie kariery Pierre Lees Melou wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 150 tys. €.