Quentin Braat jest piłkarzem występującym obecnie w Rodez Aveyron. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Quentin Braat
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Quentin Braat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Quentin Braat wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.37. Quentin Braat oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Quentin Braat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Quentin Braat rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Quentin Braat?
Na podstawie kontraktu z Rodez Aveyron, Quentin Braat otrzymuje 360 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Braat w listopadzie 2026 to 6,9 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Quentin Braat ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Quentin Braat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Quentin Braat to uraz barku z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Quentin Braat?
Quentin Braat ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Quentin Braat?
Quentin Braat najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Quentin Braat?
Wycena 29-letniego Quentin Braat według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Quentin Braat?
Quentin Braat urodził się 6 lipca 1997 w Fontainebleau we Francji. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Quentin Braat – statystyki
Szczegółowe statystyki Quentin Braat w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodez Aveyron. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Quentin Braat vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Quentin Braat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Quentin Braat wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.37. Quentin Braat oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Quentin Braat – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Quentin Braat w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Maj
Karne
|
Ligue 2
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
12 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Quentin Braat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Quentin Braat rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Quentin Braat – transfery
W trakcie kariery Quentin Braat zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodez Aveyron 2025 – obecnie
-
Real Oviedo 2022 – 2025
-
Chamois Niortais 2020 – 2022

-
Nantes 2020 – 2020
-
Chamois Niortais 2019 – 2020

-
Nantes 2016 – 2019
-
FC Nantes B 2015 – 2016

-
Nantes U19 2014 – 2015
-
Nantes U17 2012 – 2014

-
US Orléans Jugend 2008 – 2012

-
SC Malesherbes Jugend do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Quentin Braat
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 07.07.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.11.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Quentin Braat – forma
W ostatnich 5 meczach Quentin Braat zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Quentin Braat i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Dunkerque
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Montpellier
3
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Annecy FC
2
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Lavallouis
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Karne
|
Saint-Étienne
(7)
0
Rodez Aveyron
(6)
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Red Star FC
2
Rodez Aveyron
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Annecy FC
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Lavallouis
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Amiens SC
2
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Troyes
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
SC Bastia
1
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Reims
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Montpellier
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Clermont
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
US Boulogne
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Red Star FC
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Nancy
1
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Le Mans
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Pau
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Guingamp
1
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Canet Roussillon
1
Rodez Aveyron
0
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Dunkerque
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Amiens SC
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Reims
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Red Star FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Pau
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Clermont
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
US Boulogne
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Nancy
0
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Granada
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eldense
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cordoba CF
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
2
Granada
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
5
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Elche
4
Real Oviedo
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Tenerife
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Karne
|
Real Ávila
(3)
0
Real Oviedo
(0)
0
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Real Oviedo
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Almeria
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cartagena
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
CD Castellón
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Eibar
0
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Espanyol
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
3
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
5
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eldense
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal B
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
3
Elche
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Real Oviedo
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Amorebieta
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ibiza
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
FC Andorra
3
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tenerife
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal B
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cartagena
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Pau
2
Niort
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Niort
1
Dijon FCO
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Niort
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nancy
0
Niort
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Niort
0
Nimes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Niort
2
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Niort
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
2
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Niort
2
Toulouse
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
SC Bastia
2
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Niort
1
Nancy
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Nimes
1
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Niort
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Niort
4
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
0
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Niort
2
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Niort
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Amiens SC
0
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
1
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Niort
0
Troyes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Clermont
0
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Niort
1
Toulouse
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Niort
2
Pau
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Chambly Thelle FC
1
Niort
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Niort
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Niort
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Auxerre
6
Niort
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Toulouse
2
Niort
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Niort
2
US Orléans
0
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Niort
4
Paris FC
4
Ligue 2
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
RC Lens
1
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Niort
0
Troyes
2
Ligue 2
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 |
W ostatnich 5 meczach Quentin Braat ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Quentin Braat ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Quentin Braat?
Quentin Braat jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.37). Jego dyspozycja rośnie.
Quentin Braat – zarobki
Quentin Braat gra w Rodez Aveyron na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 360 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Quentin Braat w Rodez Aveyron (2025/26)
| Rocznie | 360 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 30 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 986 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Quentin Braat w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
360 tys. € |
| 2024/25 |
|
120 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
| 2021/22 | 40 tys. € | |
| 2020/21 | 40 tys. € | |
| 2019/20 | 40 tys. € | |
| 2018/19 |
|
80 tys. € |
| 2017/18 |
|
110 tys. € |
| 2016/17 |
|
70 tys. € |
| 2015/16 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Quentin Braat?
Na podstawie kontraktu z Rodez Aveyron, Quentin Braat otrzymuje 360 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Braat w listopadzie 2026 to 6,9 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Quentin Braat – kontuzje
W trakcie kariery Quentin Braat zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Quentin Braat
-
Uraz łydki
15.08.26 – 10.10.26 (49 dni)
Rodez Aveyron opuszczone: 6 meczów
-
Uraz barku
06.02.17 – 30.04.17 (84 dni)
Nantes opuszczone: 24 mecze
Czy Quentin Braat ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Quentin Braat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Quentin Braat to uraz barku z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Quentin Braat – trofea
W trakcie kariery Quentin Braat zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Quentin Braat
Jakie trofea zdobył Quentin Braat?
Quentin Braat zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Europy U19 — 1 raz.
Quentin Braat – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Quentin Braat wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Quentin Braat na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Quentin Braat
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 22.03.2026 | 28 |
|
700 tys. € |
| 10.12.2025 | 28 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2025 | 27 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 26 |
|
600 tys. € |
| 19.12.2023 | 26 |
|
600 tys. € |
| 13.06.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 28.12.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2022 | 24 | 700 tys. € | |
| 26.12.2021 | 24 | 800 tys. € | |
| 26.10.2021 | 24 | 600 tys. € | |
| 24.06.2021 | 23 | 400 tys. € | |
| 10.11.2020 | 23 | 500 tys. € | |
| 13.08.2020 | 23 | 500 tys. € | |
| 07.04.2020 | 22 | 400 tys. € | |
| 05.01.2020 | 22 | 500 tys. € | |
| 02.06.2019 | 21 |
|
150 tys. € |
| 16.12.2018 | 21 |
|
150 tys. € |
| 03.06.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
| 23.01.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
| 31.05.2017 | 19 |
|
150 tys. € |
| 15.01.2017 | 19 |
|
150 tys. € |
| 07.08.2016 | 19 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Quentin Braat?
Wycena Quentin Braat wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Quentin Braat wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 150 tys. €.