Rafael Delgado jest piłkarzem występującym obecnie w D. La Serena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Rafael Delgado
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Rafael Delgado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Rafael Delgado wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 16,7%. Rafael Delgado oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rafael Delgado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Rafael Delgado rozegrał w barwach D. La Serena w Primera Division (Chile) 24 mecze, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 924 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Czy Rafael Delgado ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Rafael Delgado nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafael Delgado to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rafael Delgado?
Rafael Delgado ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Rafael Delgado?
Rafael Delgado najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Rafael Delgado?
Wycena 36-letniego Rafael Delgado według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Rafael Delgado?
Rafael Delgado urodził się 13 stycznia 1990 w Reconquista w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Rafael Delgado – statystyki
Szczegółowe statystyki Rafael Delgado w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział D. La Serena. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rafael Delgado vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Rafael Delgado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Rafael Delgado wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 16,7%. Rafael Delgado oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Rafael Delgado – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rafael Delgado w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Rafael Delgado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Rafael Delgado rozegrał w barwach D. La Serena w Primera Division (Chile) 24 mecze, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 924 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Rafael Delgado – transfery
W trakcie kariery Rafael Delgado zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
D. La Serena 2026 – obecnie
-
Defensa Y Justicia 2025 – 2026
-
Belgrano Cordoba 2024 – 2025
-
Colon Santa Fe 2021 – 2024
-
Defensa Y Justicia 2021 – 2021
-
Colon Santa Fe 2020 – 2021
-
Defensa Y Justicia 2018 – 2020
-
Atletico Nacional 2018 – 2018
-
Defensa Y Justicia 2015 – 2018
-
Estudiantes L.P. 2014 – 2015
-
Rosario Central 2010 – 2014
-
Rosario Central U20 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Rafael Delgado
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 28.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 28.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 14.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 23.01.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 02.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 20.01.2020 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 08.02.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 01.07.2015 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Rafael Delgado – forma
W ostatnich 5 meczach Rafael Delgado zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Rafael Delgado i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Huachipato
0
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
D. La Serena
3
Concepción
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
0
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
2
Nublense
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
0
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
D. La Serena
3
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
D. La Serena
0
Cobresal
0
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Antofagasta
4
D. La Serena
2
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
D. La Serena
4
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Palestino
5
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
0
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Concepción
3
D. La Serena
3
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
4
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Nublense
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
D. La Serena
3
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Cobresal
0
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
D. La Serena
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
D. La Serena
2
U. Catolica
2
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Independ. Rivadavia
2
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Racing Club
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Huracan
3
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Tigre
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Belgrano Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Newell's
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Banfield
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Cerro Largo
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Newell's
2
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Universidad Catolica
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Vitoria
1
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Independ. Rivadavia
3
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
3
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huracan
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Vitoria
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cerro Largo
0
Defensa Y Justicia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Boca Juniors
4
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Racing Cordoba
1
Puchar Argentyny, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
San Lorenzo
0
Belgrano Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Belgrano Cordoba
3
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Belgrano Cordoba
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Belgrano Cordoba
0
Atletico Paranaense
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Belgrano Cordoba
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Tigre
1
Belgrano Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Belgrano Cordoba
2
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Belgrano Cordoba
0
Internacional
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Belgrano Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Boca Juniors
3
Belgrano Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Belgrano Cordoba
2
Talleres Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Belgrano Cordoba
1
Atletico Mitre
2
Puchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Gimnasia L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Colon Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Atletico Tucuman
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Lanus
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Arsenal Sarandi
2
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Tigre
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Belgrano Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Racing Club
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
San Lorenzo
0
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Independiente
2
Colon Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Newell's
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Patronato
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Barracas Central
1
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Union Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Olimpia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Velez Sarsfield
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Arsenal Sarandi
2
Colon Santa Fe
0
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Olimpia
0
Colon Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Estudiantes L.P.
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Independiente
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Cerro Porteno
3
Colon Santa Fe
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lanus
1
Colon Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Boca Juniors
1
Colon Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Union Santa Fe
3
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Colon Santa Fe
3
Atletico Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Colon Santa Fe
3
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Patronato
2
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Argentinos JRS
3
Colon Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Colon Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Huracan
1
Colon Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Independiente
0
Colon Santa Fe
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Karne
|
Colon Santa Fe
(5)
1
Talleres Cordoba
(3)
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Union Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Arsenal Sarandi
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Godoy Cruz
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Argentinos JRS
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Platense
1
Colon Santa Fe
3
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Rosario Central
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Argentinos JRS
1
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Colon Santa Fe
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Aldosivi
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Banfield
0
Colon Santa Fe
3
Copa de la Liga Profesional
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Defensa Y Justicia
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Defensa Y Justicia
4
Coquimbo Unido
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Defensa Y Justicia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Newell's
2
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
San Lorenzo
1
Defensa Y Justicia
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Independiente
1
Puchar Argentyny
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Racing Club
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Patronato
2
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Aldosivi
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
78'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Botafogo
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Huracan
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Newell's
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Independiente
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sie
Karne
|
Argentinos JRS
0
Defensa Y Justicia
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Deportes Tolima
0
Atletico Nacional
1
Primera A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Deportivo Cali
1
Atletico Nacional
0
Primera A
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Leones FC
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Internacional de Bogota
1
Atletico Nacional
0
Primera A
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atletico Nacional
4
Bolívar
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Rionegro Aguilas
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Atletico Nacional
4
Delfin SC
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Jaguares
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Atletico Nacional
2
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Millonarios
1
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Patriotas
3
Atletico Nacional
1
Primera A
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
San Martin S.J.
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Temperley
1
Defensa Y Justicia
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Olimpo Bahia Blanca
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
San Lorenzo
3
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Colon Santa Fe
3
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Union Santa Fe
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 |
W ostatnich 5 meczach Rafael Delgado 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Rafael Delgado 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Rafael Delgado?
Rafael Delgado jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja rośnie.
Rafael Delgado – zarobki
Rafael Delgado gra w D. La Serena na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 241 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rafael Delgado w D. La Serena (2025)
| Rocznie | 241 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 661 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Rafael Delgado w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025 |
|
241 tys. € |
| 2024 |
|
375 tys. € |
| 2023 |
|
268 tys. € |
| 2022 |
|
268 tys. € |
| 2021 |
|
268 tys. € |
| 2019/20 |
|
268 tys. € |
Rafael Delgado – kontuzje
W trakcie kariery Rafael Delgado zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rafael Delgado
-
Uraz
02.07.24 – 11.08.24 (41 dni)
Belgrano Cordoba opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.05.24 – 16.05.24 (13 dni)
Belgrano Cordoba opuszczone: 3 mecze
-
Naderwanie mięśnia
11.02.24 – 17.02.24 (7 dni)
Belgrano Cordoba opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.03.23 – 10.04.23 (21 dni)
Colon Santa Fe opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.02.23 – 14.02.23 (14 dni)
Colon Santa Fe opuszczone: 2 mecze
Czy Rafael Delgado ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Rafael Delgado nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafael Delgado to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rafael Delgado – trofea
W trakcie kariery Rafael Delgado zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Rafael Delgado
Jakie trofea zdobył Rafael Delgado?
Rafael Delgado zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Colon Santa Fe — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa de la Liga Profesional — 1 raz.
Rafael Delgado – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rafael Delgado wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rafael Delgado na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Rafael Delgado
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 36 |
|
100 tys. € |
| 16.12.2025 | 35 |
|
100 tys. € |
| 01.06.2025 | 35 |
|
100 tys. € |
| 12.12.2024 | 34 |
|
125 tys. € |
| 11.06.2024 | 34 |
|
150 tys. € |
| 10.03.2024 | 34 |
|
250 tys. € |
| 18.12.2023 | 33 |
|
400 tys. € |
| 03.07.2023 | 33 |
|
700 tys. € |
| 25.10.2022 | 32 |
|
800 tys. € |
| 05.09.2022 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 23.05.2022 | 32 |
|
1,7 mln € |
| 19.10.2021 | 31 |
|
1,9 mln € |
| 10.06.2021 | 31 |
|
1,9 mln € |
| 07.02.2021 | 31 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 04.12.2019 | 29 |
|
2 mln € |
| 05.08.2019 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2018 | 28 |
|
1 mln € |
| 07.06.2018 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 06.03.2018 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 08.10.2017 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 12.02.2017 | 27 |
|
900 tys. € |
| 07.08.2016 | 26 |
|
700 tys. € |
| 05.02.2016 | 26 |
|
600 tys. € |
| 13.07.2015 | 25 |
|
400 tys. € |
| 10.01.2015 | 24 |
|
400 tys. € |
| 09.02.2014 | 24 |
|
150 tys. € |
| 20.04.2011 | 21 |
|
0 € |
Jaka jest wartość rynkowa Rafael Delgado?
Wycena Rafael Delgado wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Rafael Delgado wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 0 €.