Rafik Messali jest piłkarzem występującym obecnie w Toulouse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rafik Messali
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Rafik Messali w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafik Messali wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafik Messali oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rafik Messali w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafik Messali rozegrał w barwach Toulouse w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 472 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Rafik Messali?
Na podstawie kontraktu z Toulouse, Rafik Messali otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Messali w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Rafik Messali ma kontuzję?
Obecnie Rafik Messali ma uraz — problemy z udem — i pauzuje w Toulouse.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafik Messali to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Rafik Messali?
Rafik Messali najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Rafik Messali?
Wycena 23-letniego Rafik Messali według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 800 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rafik Messali?
Rafik Messali urodził się 28 kwietnia 2003 we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Rafik Messali – statystyki
Szczegółowe statystyki Rafik Messali w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Toulouse. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rafik Messali vs. inni
Jakie statystyki ma Rafik Messali w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafik Messali wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafik Messali oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Rafik Messali – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rafik Messali w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 58' | 0 | 0 | ||||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
3:2 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
0:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:2 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 22. kolejka
|
2:1 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 21. kolejka
|
1:0 | 81' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Rafik Messali w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafik Messali rozegrał w barwach Toulouse w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 472 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Rafik Messali – transfery
W trakcie kariery Rafik Messali zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Toulouse 2024 – obecnie
-
Toulouse FC II 2021 – 2024

-
Toulouse U19 2020 – 2021

-
Toulouse U17 2018 – 2020

-
Toulouse FC Formation 2016 – 2018

-
US Castanéenne Jugend do 2016

Rafik Messali – forma
W ostatnich 5 meczach Rafik Messali zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rafik Messali 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Rafik Messali 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Rafik Messali?
Rafik Messali jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.49). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Rafik Messali – zarobki
Rafik Messali gra w Toulouse na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rafik Messali w Toulouse (2025/26)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Rafik Messali?
Na podstawie kontraktu z Toulouse, Rafik Messali otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Messali w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Rafik Messali – kontuzje
W trakcie kariery Rafik Messali zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rafik Messali
-
Problemy z udem
pauzuje od 8 dni
25.10.26 (9 dni)
Toulouse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
15.02.26 – 30.05.26 (105 dni)
Toulouse opuszczone: 14 meczów
- Uraz biodra 21.12.25 – 31.12.25 (11 dni)
-
Uraz
14.09.25 – 29.10.25 (46 dni)
Toulouse opuszczone: 6 meczów
-
Uraz łąkotki
12.07.25 – 04.09.25 (55 dni)
Toulouse opuszczone: 3 mecze
Czy Rafik Messali ma kontuzję?
Obecnie Rafik Messali ma uraz — problemy z udem — i pauzuje w Toulouse.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafik Messali to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rafik Messali – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rafik Messali wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rafik Messali na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rafik Messali?
Wycena Rafik Messali wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Rafik Messali wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 800 tys. €.