Roberto Gonzalez Bayón jest piłkarzem występującym obecnie w Albacete. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Roberto Gonzalez Bayon
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roberto Gonzalez Bayon wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.96, a skuteczność strzałów to 16,7%. Roberto Gonzalez Bayon oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roberto Gonzalez Bayon rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 215 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Roberto Gonzalez Bayon
Pierwszy transfer Roberto Gonzalez Bayon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Realu Betis do NEC Nijmegen za 1,2 miliona euro.
Czy Roberto Gonzalez Bayon ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Roberto Gonzalez Bayon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Gonzalez Bayon to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Roberto Gonzalez Bayon?
Roberto Gonzalez Bayon ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Roberto Gonzalez Bayon?
Roberto Gonzalez Bayon najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Gonzalez Bayon?
Wycena 25-letniego Roberto Gonzalez Bayon według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Roberto Gonzalez Bayon?
Roberto Gonzalez Bayon urodził się 8 stycznia 2001 w Mérida w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Roberto Gonzalez Bayon – statystyki
Szczegółowe statystyki Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Albacete. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roberto Gonzalez Bayon wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.96, a skuteczność strzałów to 16,7%. Roberto Gonzalez Bayon oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Roberto Gonzalez Bayon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 9' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
5:0 | 59' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 67' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 16' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
01 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Roberto Gonzalez Bayon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roberto Gonzalez Bayon rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 215 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Roberto Gonzalez Bayon – transfery
W trakcie kariery Roberto Gonzalez Bayon zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Albacete 2026 – obecnie
-
NEC Nijmegen 2026 – 2026
-
Real Saragossa 2026 – 2026
-
NEC Nijmegen 2025 – 2026
-
Racing Santander 2025 – 2025
-
NEC Nijmegen 2024 – 2025
-
Real Betis 2024 – 2024
-
NEC Nijmegen 2023 – 2024
-
Real Betis 2023 – 2023
-
Deportivo Alaves 2022 – 2023
-
Real Betis 2022 – 2022
-
Las Palmas 2022 – 2022
-
Real Betis 2021 – 2022
-
Las Palmas 2020 – 2021
-
Real Betis 2020 – 2020
-
Real Betis B 2017 – 2020
-
Real Betis U19 2016 – 2017
-
Real Betis Balompie Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Roberto Gonzalez Bayon
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 01.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 22.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 31.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 13.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 12.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 01.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Roberto Gonzalez Bayon
Pierwszy transfer Roberto Gonzalez Bayon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Realu Betis do NEC Nijmegen za 1,2 miliona euro.
Roberto Gonzalez Bayon – forma
W ostatnich 5 meczach Roberto Gonzalez Bayon zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Roberto Gonzalez Bayon i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Sabadell
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Eldense
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
5
Albacete
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
2
Albacete
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Albacete
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Granada
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Real Saragossa
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Andorra
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
De Treffers
1
NEC Nijmegen
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
NAC Breda
3
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Ajax
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
AFC Amsterdam
1
NEC Nijmegen
3
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Telstar
2
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Volendam
2
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Groningen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Utrecht
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rijnsburgse Boys
2
NEC Nijmegen
3
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
2
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Twente
3
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
5
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
4
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Dogryw.
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii, 2. runda
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Ajax
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Utrecht
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 12. kolejka
|
69'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
6
Groningen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
NEC Nijmegen
4
PEC Zwolle
3
Puchar Holandii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Almere City
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
73'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
5'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Utrecht
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lut
Dogryw.
|
Cambuur
1
NEC Nijmegen
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
0
Eredivisie
|
10'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
PEC Zwolle
1
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
5
Roda JC Kerkrade
3
Puchar Holandii
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Heracles Almelo
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Excelsior Rotterdam
4
Eredivisie
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Leganes
1
La Liga 2
|
86'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Ponferradina
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo Alaves
4
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Lleida
0
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Osasuna
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Betis
3
Elche
0
La Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
Las Palmas
2
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Las Palmas
2
Lugo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
2
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Las Palmas
2
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Real Betis
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Dogryw.
|
CF Talavera
2
Real Betis
4
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Barcelona
0
Real Betis
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Elche
0
Real Betis
3
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Real Betis
4
Valencia
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Ferencvaros
1
Real Betis
3
Liga Europy
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Tenerife
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Espanyol
0
La Liga 2
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ponferradina
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Las Palmas
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cartagena
3
Las Palmas
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Las Palmas
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Real Betis
1
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Roberto Gonzalez Bayon 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.89.
W ostatnich 10 meczach Roberto Gonzalez Bayon 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Roberto Gonzalez Bayon?
Roberto Gonzalez Bayon jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.89 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.96). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Roberto Gonzalez Bayon – zarobki
Roberto Gonzalez Bayon gra w Albacete na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 290 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Roberto Gonzalez Bayon w Albacete (2025/26)
| Rocznie | 290 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 795 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Roberto Gonzalez Bayon w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
290 tys. € |
Roberto Gonzalez Bayon – kontuzje
W trakcie kariery Roberto Gonzalez Bayon zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Roberto Gonzalez Bayon
-
Uraz
22.08.26 – 24.09.26 (43 dni)
Albacete opuszczone: 5 meczów
Czy Roberto Gonzalez Bayon ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Roberto Gonzalez Bayon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Gonzalez Bayon to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Roberto Gonzalez Bayon – trofea
W trakcie kariery Roberto Gonzalez Bayon zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Roberto Gonzalez Bayon
Jakie trofea zdobył Roberto Gonzalez Bayon?
Roberto Gonzalez Bayon zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Realu Betis — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Hiszpanii — 1 raz.
Roberto Gonzalez Bayon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Roberto Gonzalez Bayon wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Roberto Gonzalez Bayon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Roberto Gonzalez Bayon
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 25 |
|
700 tys. € |
| 01.12.2025 | 24 |
|
700 tys. € |
| 01.10.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 23.06.2025 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2024 | 23 |
|
2 mln € |
| 30.05.2024 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 14.12.2023 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 13.06.2023 | 22 |
|
2 mln € |
| 28.12.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 28.06.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 20 |
|
2 mln € |
| 23.06.2021 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 07.01.2021 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 22.11.2020 | 19 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2020 | 19 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2018 | 17 |
|
200 tys. € |
| 31.12.2017 | 16 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Gonzalez Bayon?
Wycena Roberto Gonzalez Bayon wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Roberto Gonzalez Bayon wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.