Marcos Paulo Lopes jest piłkarzem występującym obecnie w Motor Lublin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rony Lopes
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
18:00
|
Motor Lublin
3
Wisła Płock
2
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
18:00
|
Cracovia
1
Motor Lublin
2
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
23 Paź
18:00
|
Motor Lublin
2
Zagłębie Lubin
2
|
90' |
0 goli
8 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Rony Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rony Lopes wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 4,2%. Rony Lopes oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rony Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rony Lopes rozegrał w barwach Motoru Lublin w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 524 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Rony Lopes
Pierwszy transfer Rony Lopes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Benfica U17 do Manchester City U18 za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Rony Lopes było przejście z Monaco do Sevilli w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Czy Rony Lopes ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Rony Lopes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rony Lopes to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 96 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rony Lopes?
Rony Lopes ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Manchesterem City — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Rony Lopes?
Rony Lopes najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Rony Lopes?
Wycena 30-letniego Rony Lopes według stanu na październik 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 28 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rony Lopes?
Rony Lopes urodził się 28 grudnia 1995 w Belém w Brazylii, ma narodowość portugalską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Rony Lopes - statystyki
Szczegółowe statystyki Rony Lopes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Motor Lublin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Rony Lopes
Marcos Paulo Lopes vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Rony Lopes
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Rony Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rony Lopes wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 4,2%. Rony Lopes oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Rony Lopes - transfery
W trakcie kariery Rony Lopes zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 38 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Motor Lublin 2026 – obecnie
-
CD Tondela 2025 – 2026
-
Alanyaspor 2025 – 2025
-
Farense 2025 – 2025
-
Alanyaspor 2024 – 2025
-
SC Braga 2023 – 2024
-
Sevilla 2023 – 2023
-
Troyes 2022 – 2023
-
Sevilla 2022 – 2022
-
Olympiakos 2021 – 2022
-
Sevilla 2021 – 2021
-
Nicea 2020 – 2021
-
Sevilla 2019 – 2020
-
Monaco 2017 – 2019
-
Lille 2016 – 2017
-
Monaco 2015 – 2016
-
Manchester City 2015 – 2015
-
Lille 2014 – 2015
-
Manchester City 2012 – 2014
-
Manchester City U18 2011 – 2012

-
Benfica U17 2010 – 2011

-
Benfica U15 2008 – 2010

-
Benfica Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Rony Lopes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 31.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 15.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 01.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 23.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 16.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 28.07.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 13.08.2019 |
|
25 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 06.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 27.08.2015 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 06.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 14.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Rony Lopes
Pierwszy transfer Rony Lopes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Benfica U17 do Manchester City U18 za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Rony Lopes było przejście z Monaco do Sevilli w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Rony Lopes - forma
W ostatnich 5 meczach Rony Lopes zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,01. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Rony Lopes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
18:00
|
Motor Lublin
3
Wisła Płock
2
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
18:00
|
Cracovia
1
Motor Lublin
2
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
23 Paź
18:00
|
Motor Lublin
2
Zagłębie Lubin
2
|
90' |
0 goli
8 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
14:45
|
Motor Lublin
3
Śląsk Wrocław
2
|
83' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka | |||||||
|
12 Paź
18:00
|
Radomiak Radom
2
Motor Lublin
3
|
77' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
20:15
|
Motor Lublin
0
Górnik Zabrze
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
18:00
|
Raków Częstochowa
2
Motor Lublin
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
20:15
|
Motor Lublin
2
Legia Warszawa
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka | |||||||
|
16 Maj
19:00
|
Arouca
3
CD Tondela
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
11 Maj
21:15
|
CD Tondela
2
Moreirense
0
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
03 Maj
16:30
|
Casa Pia
0
CD Tondela
1
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
21:15
|
Sporting CP
2
CD Tondela
2
|
75' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:30
|
CD Tondela
0
Nacional Madeira
2
|
90' |
0 goli
8 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
21:30
|
FC Porto
2
CD Tondela
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
21:15
|
CD Tondela
2
Gil Vicente
2
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
19:00
|
Vitória Guimarães
5
CD Tondela
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
01 Mar
16:30
|
CD Tondela
2
Santa Clara
2
|
30' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
20 Lut
21:45
|
Estrela Amadora
0
CD Tondela
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
CD Tondela
1
Casa Pia
2
|
4' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
CD Tondela
0
FC Porto
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Gil Vicente
0
CD Tondela
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
CD Tondela
(5)
0
Caldas
(6)
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
08 Lis
2025
|
CD Tondela
0
Vitória Guimarães
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
AVS Futebol
2
CD Tondela
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Paź
2025
|
SL Benfica
3
CD Tondela
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
26 Paź
2025
|
CD Tondela
0
Sporting CP
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Rio Ave
3
CD Tondela
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Santa Clara
1
CD Tondela
2
|
67' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
CD Tondela
0
Estrela Amadora
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Alverca
1
CD Tondela
0
|
71' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Alanyaspor
0
Çaykur Rizespor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Super Lig (Turcja) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Farense
1
Santa Clara
2
|
66' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Vitória Guimarães
1
Farense
2
|
87' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Farense
0
Casa Pia
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
SL Benfica
3
Farense
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Farense
0
SC Braga
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Arouca
2
Farense
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Farense
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Eyüpspor
3
Alanyaspor
0
|
12' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
12 Sty
2025
|
Sivasspor
1
Alanyaspor
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
08 Sty
2025
|
Trabzonspor
3
Alanyaspor
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
03 Sty
2025
|
Alanyaspor
2
Konyaspor
1
|
18' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Beşiktaş
1
Alanyaspor
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2024
|
Alanyaspor
3
Amed
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Alanyaspor
3
Gaziantep
0
|
16' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Kayserispor
2
Alanyaspor
0
|
33' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2024
|
Alanyaspor
4
Fethiyespor
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Turcji 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Alanyaspor
2
Trabzonspor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Samsunspor
1
Alanyaspor
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
BB Bodrumspor
0
Alanyaspor
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Alanyaspor
1
Antalyaspor
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2024
|
Alanyaspor
1
Kasımpaşa
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Galatasaray
1
Alanyaspor
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Alanyaspor
1
Çaykur Rizespor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Adana Demirspor
0
Alanyaspor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Alanyaspor
0
Hatayspor
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2024
|
Fenerbahce
3
Alanyaspor
0
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Alanyaspor
1
Göztepe
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
SL Benfica
3
SC Braga
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
SC Braga
2
Vizela
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Estoril Praia
0
SC Braga
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
SC Braga
0
Arouca
3
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
SC Braga
2
Gil Vicente
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Rio Ave
0
SC Braga
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
SC Braga
3
Estrela Amadora
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
SC Braga
2
Farense
1
|
8' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
15 Lut
2024
|
SC Braga
2
Karabach Agdam
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
11 Lut
2024
|
Sporting CP
5
SC Braga
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
31 Sty
2024
|
SC Braga
1
Chaves
1
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
SC Braga
(5)
1
Estoril Praia
(4)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
14 Sty
2024
|
FC Porto
2
SC Braga
0
|
4' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
10 Sty
2024
|
SL Benfica
3
SC Braga
2
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Puchar Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
30 Gru
2023
|
Casa Pia
1
SC Braga
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
08 Gru
2023
|
Vizela
1
SC Braga
3
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
29 Lis
2023
|
SC Braga
1
Union Berlin
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Portimonense
1
SC Braga
4
|
17' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Gil Vicente
3
SC Braga
3
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
SC Braga
1
Real Madryt
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
19 Paź
2023
|
Rebordosa
0
SC Braga
2
|
80' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
SC Braga
2
Rio Ave
1
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Union Berlin
2
SC Braga
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
28 Wrz
2023
|
Estrela Amadora
2
SC Braga
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Farense
3
SC Braga
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
SC Braga
1
Sporting CP
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Panathinaikos
0
SC Braga
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Backa Topola
1
SC Braga
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
03 Cze
2023
|
Troyes
1
Lille
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Rennes
4
Troyes
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Troyes
2
Brest
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
05 Mar
2023
|
Troyes
2
Monaco
2
|
89' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Ajaccio
2
Troyes
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
01 Lut
2023
|
Toulouse
4
Troyes
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Troyes
1
RC Lens
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
11 Sty
2023
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
28 Gru
2022
|
Troyes
0
Nantes
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Brest
2
Troyes
1
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Paris Saint Germain
4
Troyes
3
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Nicea
3
Troyes
2
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Clermont
1
Troyes
3
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
28 Sie
2022
|
Troyes
3
Angers
1
|
59' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Ligue 1 2022/2023 | |||||||
|
17 Maj
2022
|
AEK Ateny
2
Olympiakos
3
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
14 Maj
2022
|
Olympiakos
1
PAOK
1
|
33' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
11 Maj
2022
|
Olympiakos
1
Panathinaikos
2
|
79' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Aris Saloniki
0
Olympiakos
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
04 Maj
2022
|
PAOK
1
Olympiakos
2
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Olympiakos
3
PAS Giannina
2
|
17' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Olympiakos
2
Aris Saloniki
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
06 Mar
2022
|
Aris Saloniki
2
Olympiakos
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
Olympiakos
2
PAS Giannina
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Olympiakos
1
PAS Lamia
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
15 Gru
2021
|
Atromitos
0
Olympiakos
3
|
65' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
OFI Kreta
1
Olympiakos
3
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Gru
2021
|
APO Levadiakos
3
Olympiakos
2
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Grecji 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Olympiakos
2
Volos
1
|
60' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Olympiakos
0
Panathinaikos
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Fenerbahce
0
Olympiakos
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
19 Wrz
2021
|
PAS Lamia
1
Olympiakos
2
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Olympiakos
0
Atromitos
0
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Superleague Ellada (Grecja) 2021/2022 | |||||||
|
26 Sie
2021
|
Slovan Bratysława
2
Olympiakos
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
23 Maj
2021
|
Lyon
2
Nicea
3
|
78' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Maj
2021
|
Nicea
0
Strasburg
2
|
74' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Nicea
3
Brest
2
|
66' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Lille
2
Nicea
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Nicea
3
Montpellier
1
|
89' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Dijon FCO
2
Nicea
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
04 Kwi
2021
|
Nantes
1
Nicea
2
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Olympique Marsylia
3
Nicea
2
|
77' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
10 Lut
2021
|
Nimes
1
Nicea
3
|
84' |
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Puchar Francji 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
Monaco
2
Nicea
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Metz
1
Nicea
1
|
66' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
06 Sty
2021
|
Brest
2
Nicea
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
23 Gru
2020
|
Nicea
2
FC Lorient
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Nicea
1
Lyon
4
|
74' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Nimes
0
Nicea
2
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
Nicea
0
Rennes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
10 Gru
2020
|
Hapoel Beer Sheva
1
Nicea
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
03 Gru
2020
|
Nicea
2
Bayer Leverkusen
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
26 Lis
2020
|
Nicea
1
Slavia Praga
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Nicea
1
Monaco
2
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
05 Lis
2020
|
Slavia Praga
3
Nicea
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
Angers
0
Nicea
3
|
67' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
29 Paź
2020
|
Nicea
1
Hapoel Beer Sheva
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
25 Paź
2020
|
Nicea
1
Lille
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
|
82' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Bordeaux
0
Nicea
0
|
89' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Strasburg
0
Nicea
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
19 Lip
2020
|
Sevilla
1
Valencia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2019/2020 | |||||||
|
26 Cze
2020
|
Sevilla
1
Real Valladolid
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2019/2020 | |||||||
|
22 Cze
2020
|
Villarreal
2
Sevilla
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2019/2020 | |||||||
|
12 Sty
2020
|
U.M. Escobedo
0
Sevilla
5
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Hiszpanii 2019/2021 | |||||||
|
18 Gru
2019
|
Bergantiños
0
Sevilla
1
|
37' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Hiszpanii 2019/2021 | |||||||
|
07 Lis
2019
|
F91 Dudelange
2
Sevilla
5
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
03 Paź
2019
|
Sevilla
1
APOEL
0
|
72' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
19 Wrz
2019
|
Karabach Agdam
0
Sevilla
3
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
09 Sie
2019
|
Monaco
0
Lyon
3
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Ligue 1 2019/2020 | |||||||
|
24 Maj
2019
|
Nicea
2
Monaco
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
18 Maj
2019
|
Monaco
2
Amiens SC
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Monaco
2
Saint-Étienne
3
|
79' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
21 Kwi
2019
|
Paris Saint Germain
3
Monaco
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
13 Kwi
2019
|
Monaco
0
Reims
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (3 celne)
9 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
31 Mar
2019
|
Monaco
0
Caen
1
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
15 Mar
2019
|
Lille
0
Monaco
1
|
89' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Angers
2
Monaco
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
24 Lut
2019
|
Monaco
2
Lyon
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Montpellier
2
Monaco
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Dijon FCO
2
Monaco
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
19 Sty
2019
|
Monaco
1
Strasburg
5
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Bordeaux
2
Monaco
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
18 Sie
2018
|
Monaco
0
Lille
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
Nantes
1
Monaco
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2018
|
Troyes
0
Monaco
3
|
89' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
12 Maj
2018
|
Monaco
1
Saint-Étienne
0
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Monaco
0
Amiens SC
0
|
84' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
21 Kwi
2018
|
Guingamp
3
Monaco
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
07 Kwi
2018
|
Monaco
2
Nantes
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
04 Kwi
2018
|
Rennes
1
Monaco
1
|
75' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
16 Mar
2018
|
Monaco
2
Lille
1
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
09 Mar
2018
|
Strasburg
1
Monaco
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Toulouse
3
Monaco
3
|
89' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
Monaco
3
Lyon
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Montpellier
0
Monaco
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
15 Gru
2017
|
Saint-Étienne
0
Monaco
4
|
87' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Monaco
3
Troyes
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
06 Gru
2017
|
FC Porto
5
Monaco
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
Monaco
1
Angers
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
29 Lis
2017
|
Nantes
1
Monaco
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
17 Lis
2017
|
Amiens SC
1
Monaco
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
28 Paź
2017
|
Bordeaux
0
Monaco
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
21 Paź
2017
|
Monaco
2
Caen
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
13 Paź
2017
|
Lyon
3
Monaco
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
29 Wrz
2017
|
Monaco
1
Montpellier
1
|
71' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
09 Wrz
2017
|
Nicea
4
Monaco
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
18 Sie
2017
|
Metz
0
Monaco
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
04 Sie
2017
|
Monaco
3
Toulouse
2
|
54' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
20 Maj
2017
|
Lille
3
Nantes
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
06 Maj
2017
|
Lille
0
Metz
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
22 Kwi
2017
|
Lille
3
Guingamp
0
|
68' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
15 Kwi
2017
|
Rennes
2
Lille
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
07 Kwi
2017
|
Lille
1
Nicea
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
SC Bastia
0
Lille
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
17 Mar
2017
|
Lille
0
Olympique Marsylia
0
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
05 Mar
2017
|
Toulouse
1
Lille
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
21 Sty
2017
|
Dijon FCO
0
Lille
0
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
21 Gru
2016
|
Lille
1
Rennes
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
10 Gru
2016
|
Lille
2
Montpellier
1
|
67' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
18 Lis
2016
|
Lille
0
Lyon
1
|
33' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
20 Wrz
2016
|
Lille
1
Toulouse
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
13 Sie
2016
|
Metz
3
Lille
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
Lille
0
Guingamp
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
30 Kwi
2016
|
FC Lorient
0
Lille
1
|
64' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
03 Kwi
2016
|
Nantes
0
Lille
3
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
05 Mar
2016
|
Lille
2
Reims
0
|
83' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
27 Lut
2016
|
Montpellier
3
Lille
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
21 Lut
2016
|
Lille
1
Lyon
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
16 Sty
2016
|
Bordeaux
1
Lille
0
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
10 Sty
2016
|
Lille
1
Nicea
1
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
20 Wrz
2015
|
Monaco
2
FC Lorient
3
|
37' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Rony Lopes 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.01 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Rony Lopes 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.05 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Rony Lopes?
Rony Lopes jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.01 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.01). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Rony Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rony Lopes rozegrał w barwach Motoru Lublin w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 524 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Rony Lopes - zarobki
Rony Lopes gra w Motor Lublin na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 290 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rony Lopes w Motor Lublin (2025/26)
| Rocznie | 290 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 795 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Rony Lopes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
290 tys. € |
| 2024/25 |
|
960 tys. € |
| 2024/25 |
|
652 tys. € |
| 2023/24 |
|
2,3 mln € |
| 2022/23 |
|
2,2 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
2,2 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2016/17 |
|
1,2 mln € |
| 2015/16 |
|
950 tys. € |
Rony Lopes - kontuzje
W trakcie kariery Rony Lopes zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 45 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rony Lopes
-
Koronawirus
30.12.21 – 08.01.22 (10 dni)
Olympiakos opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
09.01.21 – 24.01.21 (16 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
14.12.18 – 30.12.18 (17 dni)
Monaco opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
09.09.18 – 13.12.18 (96 dni)
Monaco opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
04.11.14 – 15.01.15 (73 dni)
Lille opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
03.10.14 – 29.10.14 (27 dni)
Lille opuszczone: 6 meczów
Czy Rony Lopes ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Rony Lopes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rony Lopes to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 96 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rony Lopes - trofea
W trakcie kariery Rony Lopes zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Rony Lopes
Jakie trofea zdobył Rony Lopes?
Rony Lopes zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Manchesterze City — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Portugalskiej — 1 raz.
Rony Lopes - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rony Lopes wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rony Lopes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Rony Lopes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 30 |
|
900 tys. € |
| 27.05.2026 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2025 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 29.05.2025 | 29 |
|
2 mln € |
| 22.12.2024 | 28 |
|
2 mln € |
| 03.10.2024 | 28 |
|
2,2 mln € |
| 05.06.2024 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 26.06.2023 | 27 |
|
4 mln € |
| 01.11.2022 | 26 |
|
4 mln € |
| 08.06.2022 | 26 |
|
4 mln € |
| 21.02.2022 | 26 |
|
5 mln € |
| 31.10.2021 | 25 |
|
6 mln € |
| 03.06.2021 | 25 |
|
7 mln € |
| 06.01.2021 | 25 |
|
8 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
10 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
10 mln € |
| 19.12.2019 | 23 |
|
12,5 mln € |
| 02.06.2019 | 23 |
|
25 mln € |
| 16.12.2018 | 22 |
|
28 mln € |
| 03.06.2018 | 22 |
|
28 mln € |
| 19.03.2018 | 22 |
|
18 mln € |
| 23.01.2018 | 22 |
|
12 mln € |
| 31.05.2017 | 21 |
|
8 mln € |
| 15.01.2017 | 21 |
|
8 mln € |
| 12.07.2016 | 20 |
|
9 mln € |
| 03.02.2016 | 20 |
|
9 mln € |
| 05.09.2015 | 19 |
|
10 mln € |
| 05.06.2015 | 19 |
|
4,5 mln € |
| 13.01.2015 | 19 |
|
2 mln € |
| 19.11.2014 | 18 |
|
2 mln € |
| 06.08.2014 | 18 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Rony Lopes?
Wycena Rony Lopes wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Rony Lopes wyceniano na 28 mln €, a najniżej na 500 tys. €.