Ruben Garcia jest piłkarzem występującym obecnie w Osasuna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ruben Garcia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ruben Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ruben Garcia oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ruben Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Garcia rozegrał w barwach Osasuny w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 613 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ruben Garcia
Pierwszy transfer Ruben Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Levante do Osasuny za 3,5 miliona euro.
Ile zarabia Ruben Garcia?
Na podstawie kontraktu z Osasuna, Ruben Garcia otrzymuje 2,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 173,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Garcia w listopadzie 2026 to 40 tysięcy euro, a dziennie około 5,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Ruben Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Garcia to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ruben Garcia?
Ruben Garcia ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ruben Garcia?
Ruben Garcia najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Garcia?
Wycena 33-letniego Ruben Garcia według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,6 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ruben Garcia?
Ruben Garcia urodził się 14 lipca 1993 w Valencia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Ruben Garcia – statystyki
Szczegółowe statystyki Ruben Garcia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Osasuna. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ruben Garcia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ruben Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ruben Garcia oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ruben Garcia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ruben Garcia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:6 | 18' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
5:2 | 74' | 0 | 1 | – | 7.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 69' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
4:0 | 31' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
0:2 | 60' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
5:2 | 60' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
1:2 | 32' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Ruben Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Garcia rozegrał w barwach Osasuny w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 613 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Ruben Garcia – transfery
W trakcie kariery Ruben Garcia zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Osasuna 2019 – obecnie
-
Levante 2019 – 2019
-
Osasuna 2018 – 2019
-
Levante 2018 – 2018
-
Sporting Gijon 2017 – 2018
-
Levante 2012 – 2017
-
UD Levante B 2011 – 2012

-
Levante U19 2010 – 2011

-
CF Torre Levante Youth 2008 – 2010

-
Valencia CF Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ruben Garcia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 19.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 27.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ruben Garcia
Pierwszy transfer Ruben Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Levante do Osasuny za 3,5 miliona euro.
Ruben Garcia – forma
W ostatnich 5 meczach Ruben Garcia zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ruben Garcia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Atletico Calatayud
0
Osasuna
6
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga, 10. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Racing Santander
0
La Liga, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Betis
5
Osasuna
2
La Liga, 8. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Osasuna
0
La Liga, 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Osasuna
0
Espanyol
2
La Liga, 5. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
5
Osasuna
2
La Liga, 4. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Getafe
0
La Liga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 1. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
0
Levante
0
La Liga, 2. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Getafe
1
Osasuna
0
La Liga, 38. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Osasuna
1
Espanyol
2
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Osasuna
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 36. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Levante
3
Osasuna
2
La Liga, 35. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Osasuna
1
Barcelona
2
La Liga, 34. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Osasuna
0
La Liga, 33. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Real Betis
1
La Liga, 31. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Osasuna
2
La Liga, 30. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Girona
0
La Liga, 29. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Osasuna
2
Mallorca
2
La Liga, 27. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
0
La Liga, 26. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Osasuna
2
Real Madryt
1
La Liga, 25. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Elche
0
Osasuna
0
La Liga, 24. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 23. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Osasuna
3
Real Oviedo
2
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Karne
|
Real Sociedad
(4)
2
Osasuna
(3)
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Girona
1
Osasuna
0
La Liga, 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 18. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Osasuna
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 17. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Gru
Dogryw.
|
Huesca
2
Osasuna
4
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Barcelona
2
Osasuna
0
La Liga, 16. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Levante
0
La Liga, 15. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Ebro
3
Osasuna
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mallorca
2
Osasuna
2
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
3
La Liga, 13. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga, 12. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Osasuna
0
La Liga, 11. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Sant Jordi
0
Osasuna
5
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
3
La Liga, 10. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Osasuna
0
La Liga, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Getafe
1
La Liga, 8. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
1
Osasuna
0
La Liga, 3. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
0
La Liga, 2. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Madryt
1
Osasuna
0
La Liga, 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Osasuna
1
La Liga, 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Osasuna
2
Espanyol
0
La Liga, 37. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Osasuna
1
La Liga, 35. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
2
Osasuna
3
La Liga, 32. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Girona
1
La Liga, 31. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Osasuna
0
La Liga, 29. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Getafe
2
La Liga, 28. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
3
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
0
La Liga, 25. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Real Madryt
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Osasuna
1
La Liga, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Osasuna
2
Real Sociedad
1
La Liga, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Osasuna
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Osasuna
0
La Liga, 19. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 18. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Espanyol
0
Osasuna
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 16. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
Osasuna
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
1
La Liga, 15. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 14. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Real Madryt
4
Osasuna
0
La Liga, 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Real Valladolid
0
La Liga, 12. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Osasuna
1
Real Betis
2
La Liga, 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Osasuna
1
La Liga, 9. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Osasuna
4
Barcelona
2
La Liga, 8. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Osasuna
0
La Liga, 7. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Las Palmas
1
La Liga, 6. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Osasuna
3
Celta Vigo
2
La Liga, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
4
Osasuna
0
La Liga, 3. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Mallorca
0
La Liga, 2. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Leganes
1
La Liga, 1. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Osasuna
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Osasuna
0
Real Betis
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
0
Osasuna
1
La Liga
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
3
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Osasuna
0
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Barcelona
2
Osasuna
0
Superpuchar Hiszpanii
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
CD Castellón
0
Osasuna
1
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Las Palmas
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Real Betis
2
Osasuna
1
La Liga
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Getafe
3
Osasuna
2
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Club Brugge
2
Osasuna
2
Liga Konferencji
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Osasuna
0
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Osasuna
2
Girona
1
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Osasuna
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Osasuna
1
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Barcelona
1
Osasuna
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Osasuna
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Osasuna
1
La Liga
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Osasuna
3
Real Betis
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Mallorca
0
Osasuna
0
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Villarreal
3
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Osasuna
0
La Liga
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Osasuna
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Elche
1
Osasuna
1
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Mallorca
0
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Barcelona
2
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
0
La Liga
|
26'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
2
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Osasuna
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Osasuna
2
Cadiz
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Osasuna
0
Mallorca
2
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Elche
1
Osasuna
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Real Madryt
3
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
2
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Real Betis
4
Osasuna
1
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Osasuna
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Girona
1
Osasuna
0
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
3
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Getafe
1
Osasuna
0
La Liga
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Barcelona
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Levante
0
Osasuna
0
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
2
La Liga
|
88'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
4
La Liga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cadiz
2
Osasuna
3
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Osasuna
3
Cadiz
2
La Liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Osasuna
2
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Osasuna
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Osasuna
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Osasuna
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Real Valladolid
0
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Barcelona
2
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
1
La Liga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Sevilla
2
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Osasuna
3
Granada
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Granada
2
Osasuna
0
La Liga
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Osasuna
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Elche
2
Osasuna
2
La Liga
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Osasuna
0
Real Betis
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Osasuna
0
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Levante
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Eibar
0
Osasuna
2
La Liga
|
77'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 3.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Espanyol
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Osasuna
0
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Osasuna
3
Real Sociedad
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
1
Osasuna
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Osasuna
2
Barcelona
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
0
Eibar
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Osasuna
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
2
Osasuna
3
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Osasuna
2
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Tenerife
3
Osasuna
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Osasuna
2
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Granada
0
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Reddis
0
Osasuna
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
2
Osasuna
2
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Osasuna
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Extremadura 1924
2
Osasuna
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Rayo Majadahonda
1
Osasuna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
Osasuna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Osasuna
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Osasuna
3
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Real Valladolid
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Cordoba CF
3
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Granada
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Barcelona B
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Sevilla Atletico
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Osasuna
0
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
![]()
La Hoya Lorca CF
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Barcelona B
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Sevilla Atletico
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Sporting Gijon
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Levante
1
Huesca
2
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Levante
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Ucam Murcia
0
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Levante
1
Lugo
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Girona
2
Levante
1
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Levante
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Levante
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Levante
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Levante
3
La Liga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Levante
0
Malaga
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Levante
3
La Liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Levante
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Eibar
2
La Liga
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Barcelona
4
Levante
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Ruben Garcia 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74.
W ostatnich 10 meczach Ruben Garcia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Ruben Garcia?
Ruben Garcia jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ruben Garcia – zarobki
Ruben Garcia gra w Osasuna na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ruben Garcia w Osasuna (2025/26)
| Rocznie | 2,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 173 tys. € |
| Tygodniowo | 40 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ruben Garcia w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,4 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
1,2 mln € |
| 2020/21 |
|
1,2 mln € |
| 2019/20 |
|
700 tys. € |
| 2018/19 |
|
500 tys. € |
| 2015/16 |
|
370 tys. € |
| 2014/15 |
|
370 tys. € |
| 2013/14 |
|
370 tys. € |
Ile zarabia Ruben Garcia?
Na podstawie kontraktu z Osasuna, Ruben Garcia otrzymuje 2,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 173,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Garcia w listopadzie 2026 to 40 tysięcy euro, a dziennie około 5,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ruben Garcia – kontuzje
W trakcie kariery Ruben Garcia zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ruben Garcia
-
Uraz przywodziciela
19.05.24 – 30.05.24 (12 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
15.12.23 – 03.01.24 (20 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz biodra
06.04.23 – 20.04.23 (15 dni)
Osasuna opuszczone: 2 mecze
-
Uraz biodra
18.02.23 – 27.02.23 (10 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
05.07.20 – 05.08.20 (32 dni)
Osasuna opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
11.02.20 – 18.02.20 (8 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
15.10.19 – 22.10.19 (8 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz biodra
07.08.19 – 21.08.19 (15 dni)
Osasuna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
06.09.16 – 12.10.16 (37 dni)
Levante opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
03.08.16 – 21.08.16 (19 dni)
Levante opuszczone: 1 mecz
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
21.03.16 – 22.04.16 (33 dni)
Levante opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
15.01.16 – 29.02.16 (46 dni)
Levante opuszczone: 6 meczów
-
Uraz łąkotki
22.09.15 – 21.10.15 (30 dni)
Levante opuszczone: 2 mecze
- Uraz kostki 22.03.15 – 31.03.15 (10 dni)
-
Uraz kostki
14.05.14 – 19.05.14 (6 dni)
Levante opuszczone: 1 mecz
Czy Ruben Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Garcia to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ruben Garcia – trofea
W trakcie kariery Ruben Garcia zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ruben Garcia
Jakie trofea zdobył Ruben Garcia?
Ruben Garcia zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Osasunie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy.
Ruben Garcia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ruben Garcia wynosi obecnie 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ruben Garcia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ruben Garcia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 32 |
|
1,6 mln € |
| 11.12.2025 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 08.06.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 26.12.2024 | 31 |
|
2 mln € |
| 06.06.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 12.10.2023 | 30 |
|
4 mln € |
| 12.06.2023 | 29 |
|
6 mln € |
| 06.11.2022 | 29 |
|
6 mln € |
| 02.06.2022 | 28 |
|
8 mln € |
| 29.12.2021 | 28 |
|
8 mln € |
| 12.10.2021 | 28 |
|
8 mln € |
| 09.06.2021 | 27 |
|
10 mln € |
| 04.01.2021 | 27 |
|
10 mln € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
10 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
6 mln € |
| 04.03.2020 | 26 |
|
7,5 mln € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
5 mln € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 29.05.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 16.08.2017 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 14.07.2016 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 22.01.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 18.07.2014 | 21 |
|
5 mln € |
| 23.01.2014 | 20 |
|
5 mln € |
| 16.09.2013 | 20 |
|
5 mln € |
| 13.06.2013 | 19 |
|
4 mln € |
| 10.01.2013 | 19 |
|
1 mln € |
| 02.11.2012 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Garcia?
Wycena Ruben Garcia wynosi obecnie 1,6 mln €. W szczycie kariery Ruben Garcia wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 500 tys. €.