Ruben Vargas jest piłkarzem występującym obecnie w Sevilla. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ruben Vargas
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ruben Vargas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Vargas wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ruben Vargas oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ruben Vargas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Vargas rozegrał w barwach Sevilli w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 5 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 304 minuty. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ruben Vargas
Pierwszy transfer Ruben Vargas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z FC Luzern do Augsburga za 4 miliony euro.
Ile zarabia Ruben Vargas?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Ruben Vargas otrzymuje 3,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 260,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vargas w listopadzie 2026 to 60,2 tysiąca euro, a dziennie około 8,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Ruben Vargas ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Vargas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Vargas to zerwanie więzozrostu z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ruben Vargas?
Ruben Vargas najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Vargas?
Wycena 28-letniego Ruben Vargas według stanu na lipiec 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ruben Vargas?
Ruben Vargas urodził się 5 sierpnia 1998 w Adligenswil w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Ruben Vargas – statystyki
Szczegółowe statystyki Ruben Vargas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sevilla oraz reprezentacja Szwajcarii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Ruben Vargas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Vargas wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ruben Vargas oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ruben Vargas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ruben Vargas w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:3 | 67' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:1 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Lip
Dogryw.
|
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
3:1 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Lip
Karne
|
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
0:0 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Lip
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
2:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
2:1 | 80' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ruben Vargas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Vargas rozegrał w barwach Sevilli w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 5 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 304 minuty. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Ruben Vargas – transfery
W trakcie kariery Ruben Vargas zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sevilla 2025 – obecnie
-
Augsburg 2019 – 2025
-
FC Luzern 2017 – 2019
-
FC Luzern U21 2016 – 2017

-
Team FC Luzern-SC Kriens U18 2015 – 2016

-
FC Luzern U17 do 2015

Historia transferów Ruben Vargas
Pierwszy transfer Ruben Vargas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z FC Luzern do Augsburga za 4 miliony euro.
Ruben Vargas – forma
W ostatnich 5 meczach Ruben Vargas zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ruben Vargas 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Ruben Vargas 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Ruben Vargas?
Ruben Vargas jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.95). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ruben Vargas – zarobki
Ruben Vargas gra w Sevilla na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ruben Vargas w Sevilla (2025/26)
| Rocznie | 3,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 261 tys. € |
| Tygodniowo | 60 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
Ile zarabia Ruben Vargas?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Ruben Vargas otrzymuje 3,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 260,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vargas w listopadzie 2026 to 60,2 tysiąca euro, a dziennie około 8,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ruben Vargas – kontuzje
W trakcie kariery Ruben Vargas zanotował 23 kontuzje, przez które opuścił łącznie 81 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ruben Vargas
-
Kolano skoczka
02.09.26 – 10.10.26 (40 dni)
Szwajcaria opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.01.26 – 08.03.26 (56 dni)
Sevilla opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.11.25 – 06.01.26 (44 dni)
Sevilla opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
08.08.25 – 19.08.25 (12 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
07.04.25 – 03.07.25 (88 dni)
Sevilla opuszczone: 10 meczów
-
Uraz kostki
01.10.24 – 19.11.24 (50 dni)
Augsburg opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
10.05.24 – 02.06.24 (24 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
04.10.23 – 24.10.23 (21 dni)
Augsburg opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
05.05.23 – 23.05.23 (19 dni)
Augsburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
20.01.23 – 14.02.23 (26 dni)
Augsburg opuszczone: 4 mecze
- Stłuczenie 30.10.22 – 02.11.22 (4 dni)
-
Uraz mięśnia
01.06.22 – 21.08.22 (82 dni)
Augsburg opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
04.05.22 – 18.05.22 (15 dni)
Augsburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.03.22 – 03.04.22 (5 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
17.11.21 – 21.11.21 (5 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.09.21 – 10.10.21 (12 dni)
Augsburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
20.01.21 – 27.01.21 (8 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
23.09.20 – 27.09.20 (5 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
04.08.19 – 14.08.19 (11 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
27.03.19 – 03.04.19 (8 dni)
FC Luzern opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
29.08.18 – 12.09.18 (15 dni)
FC Luzern opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
16.05.18 – 23.05.18 (8 dni)
FC Luzern opuszczone: 1 mecz
- Zerwanie więzozrostu 26.02.17 – 28.05.17 (92 dni) opuszczone: 12 meczów
Czy Ruben Vargas ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Vargas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Vargas to zerwanie więzozrostu z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ruben Vargas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ruben Vargas wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ruben Vargas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Vargas?
Wycena Ruben Vargas wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Ruben Vargas wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 100 tys. €.