Rubens Sambueza
pomocnik #14Rubens Sambueza jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rubens Sambueza
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Rubens Sambueza w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Rubens Sambueza wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.22. Rubens Sambueza oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rubens Sambueza w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Rubens Sambueza rozegrał w barwach Deportivo Maipu w Primera Nacional 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 329 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Rubens Sambueza
Pierwszy transfer Rubens Sambueza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2007 roku, gdy przeniósł się z River Plate do UNAM Pumas za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Rubens Sambueza było przejście z Tecos FC do Club Amériki w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,4 miliona euro.
Czy Rubens Sambueza ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Rubens Sambueza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rubens Sambueza to złamanie kości śródstopia z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rubens Sambueza?
Rubens Sambueza ma na koncie 7 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Liga Mistrzów CONCACAF — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Américą — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Rubens Sambueza?
Rubens Sambueza najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Rubens Sambueza?
Wycena 42-letniego Rubens Sambueza według stanu na grudzień 2023 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,6 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rubens Sambueza?
Rubens Sambueza urodził się 1 stycznia 1984 w Neuquén w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 42 lata.
Rubens Sambueza – statystyki
Szczegółowe statystyki Rubens Sambueza w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Deportivo Maipu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Rubens Sambueza
Rubens Sambueza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Rubens Sambueza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Rubens Sambueza w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Rubens Sambueza wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.22. Rubens Sambueza oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Rubens Sambueza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rubens Sambueza w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Rubens Sambueza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2025 |
Primera Nacional (Argentyna), 1/16 finału
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 16.02 2020 |
Liga MX (Meksyk)
|
1:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
| 26.01 2020 |
Liga MX (Meksyk)
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 24.11 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 03.11 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.08 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
| 05.05 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:1 | 88' | 0 | 0 | ||||
| 28.04 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:1 | 68' | 0 | 0 | ||||
| 02.09 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:1 | 34' | 1 | 0 | – | |||
| 04.05 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:2 | 89' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Rubens Sambueza w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Rubens Sambueza rozegrał w barwach Deportivo Maipu w Primera Nacional 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 329 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Rubens Sambueza – transfery
W trakcie kariery Rubens Sambueza zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportivo Maipu 2025 – 2025
-
CASD Camioneros 2024 – 2025

-
Deportivo Maipu 2023 – 2023
-
Atlético San Luis 2021 – 2023
-
Toluca 2021 – 2021
-
Club León 2021 – 2021
-
Toluca 2020 – 2021
-
Club León 2020 – 2020
-
CF Pachuca 2019 – 2020
-
Club León 2018 – 2019
-
Toluca 2016 – 2018
-
Club América 2012 – 2016
-
Tecos FC 2010 – 2012

-
River Plate 2010 – 2010
-
Tecos FC 2009 – 2010

-
River Plate 2008 – 2009
-
Flamengo 2008 – 2008
-
River Plate 2008 – 2008
-
UNAM Pumas 2007 – 2008
-
River Plate 2003 – 2007
-
Club River Plate U20 do 2003

Historia transferów Rubens Sambueza
Pierwszy transfer Rubens Sambueza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2007 roku, gdy przeniósł się z River Plate do UNAM Pumas za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Rubens Sambueza było przejście z Tecos FC do Club Amériki w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,4 miliona euro.
Rubens Sambueza – forma
W ostatnich 5 meczach Rubens Sambueza zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rubens Sambueza 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.22.
W ostatnich 10 meczach Rubens Sambueza 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04.
W jakiej formie jest Rubens Sambueza?
Rubens Sambueza jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.22 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.22). Jego dyspozycja słabnie.
Rubens Sambueza – zarobki
Rubens Sambueza gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 695 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Rubens Sambueza – kontuzje
W trakcie kariery Rubens Sambueza zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rubens Sambueza
- Złamanie kości śródstopia 11.09.22 – 11.09.22 (1 dzień)
-
Złamanie kości śródstopia
20.01.19 – 19.03.19 (59 dni)
Club León opuszczone: 11 meczów
-
Uraz mięśnia
07.08.18 – 30.08.18 (24 dni)
Toluca opuszczone: 6 meczów
Czy Rubens Sambueza ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Rubens Sambueza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rubens Sambueza to złamanie kości śródstopia z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rubens Sambueza – trofea
W trakcie kariery Rubens Sambueza zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Rubens Sambueza?
Rubens Sambueza zdobył w karierze 7 trofeów — 5 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Club Américe — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Liga Mistrzów CONCACAF — 2 razy.
Rubens Sambueza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rubens Sambueza wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rubens Sambueza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rubens Sambueza?
Wycena Rubens Sambueza wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Rubens Sambueza wyceniano na 2,6 mln €, a najniżej na 300 tys. €.