Ryo Ishii

bramkarz #32
Narodowość Japonia Aktualny klub Yokohama FC
Wiek / data ur.26 lat (11.07.2000)
Wzrost1,91 m
Waga86 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył20.03.2025
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa75 tys. €

Ryo Ishii jest piłkarzem występującym obecnie w Yokohama FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Forma w ostatnich meczach Ryo Ishii

Ocena
06.12 Cerezo Osaka Yokohama FC 1:3 0.0
23.09 Fagiano Okayama Yokohama FC 0:0 0.0
20.09 Yokohama FC Albirex Niigata 1:0 0.0
05.07 Yokohama FC Yokohama Marinos 0:1 0.0
22.06 Yokohama FC Sanfrecce Hiroshima 0:4 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer20.03.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

75 tys. €
+25 tys. € (+50,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,91 m
Waga 86 kg
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Ryo Ishii?

Ryo Ishii najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Ryo Ishii?

Wycena 26-letniego Ryo Ishii według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Ryo Ishii?

Ryo Ishii urodził się 11 lipca 2000 w Aichi (Japonia). Obecnie piłkarz ma 26 lat.