Sahverdi Cetin jest piłkarzem występującym obecnie w Mardin BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sahverdi Cetin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sahverdi Cetin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.09. Sahverdi Cetin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sahverdi Cetin rozegrał w barwach Mardin BB w 1. Lidze 12 meczów. Na boisku spędził łącznie 44 minuty. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Czy Sahverdi Cetin ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Sahverdi Cetin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sahverdi Cetin to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 107 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sahverdi Cetin?
Sahverdi Cetin ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Sahverdi Cetin?
Sahverdi Cetin najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sahverdi Cetin?
Wycena 26-letniego Sahverdi Cetin według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sahverdi Cetin?
Sahverdi Cetin urodził się 28 września 2000 w Mainz w Niemczech, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Sahverdi Cetin – statystyki
Szczegółowe statystyki Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Mardin BB. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sahverdi Cetin
Atak
Obrona
Podania Sahverdi Cetin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sahverdi Cetin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.09. Sahverdi Cetin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sahverdi Cetin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sahverdi Cetin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
1:2 | 8' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:0 | 35' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sahverdi Cetin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sahverdi Cetin rozegrał w barwach Mardin BB w 1. Lidze 12 meczów. Na boisku spędził łącznie 44 minuty. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Sahverdi Cetin – transfery
W trakcie kariery Sahverdi Cetin zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Mardin BB 2026 – obecnie
-
Serik Belediyespor 2024 – 2026
-
Keçiörengücü 2023 – 2024
-
Dordrecht 2023 – 2023
-
Ankaragucu 2020 – 2023
-
Eintracht Frankfurt 2018 – 2020
-
Eintracht Frankf U19 2017 – 2018
-
Eintracht Frankfurt U17 2015 – 2017

-
Eintracht Frankfurt Youth 2013 – 2015

-
SV Darmstadt 98 Youth 2012 – 2013

-
1.FSV Mainz 05 Youth do 2012

Sahverdi Cetin – forma
W ostatnich 5 meczach Sahverdi Cetin zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sahverdi Cetin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Sahverdi Cetin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Sahverdi Cetin?
Sahverdi Cetin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.09). Jego dyspozycja słabnie.
Sahverdi Cetin – zarobki
Sahverdi Cetin gra w Mardin BB na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 110 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sahverdi Cetin w Mardin BB (2022/23)
| Rocznie | 110 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 301 € |
Sahverdi Cetin – kontuzje
W trakcie kariery Sahverdi Cetin zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sahverdi Cetin
-
Braki w przygotowaniu
04.04.21 – 11.04.21 (8 dni)
Ankaragucu opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.03.21 – 04.04.21 (8 dni)
Ankaragucu opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
18.10.20 – 03.11.20 (17 dni)
Ankaragucu opuszczone: 2 mecze
- Uraz 18.03.20 – 01.04.20 (15 dni)
-
Uraz mięśnia
04.01.20 – 19.01.20 (16 dni)
Eintracht Frankfurt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.03.18 – 29.06.18 (107 dni)
Eintracht Frankf U19 opuszczone: 8 meczów
- Uraz 22.10.17 – 26.10.17 (5 dni)
- Uraz kostki 15.10.17 – 18.10.17 (4 dni)
Czy Sahverdi Cetin ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Sahverdi Cetin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sahverdi Cetin to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 107 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sahverdi Cetin – trofea
W trakcie kariery Sahverdi Cetin zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Sahverdi Cetin?
Sahverdi Cetin zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Serik Belediyesporze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Turcji — 1 raz.
Sahverdi Cetin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sahverdi Cetin wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sahverdi Cetin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sahverdi Cetin?
Wycena Sahverdi Cetin wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Sahverdi Cetin wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.