Sergio Antonio Soler de Oliveira Junior jest piłkarzem występującym obecnie w Beijing Guoan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sai Erjini'Ao
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sai Erjini'Ao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sai Erjini'Ao wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 8 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 12,2%. Sai Erjini'Ao oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sai Erjini'Ao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sai Erjini'Ao rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 27 meczów oraz w Pucharze Chin 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Chin. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 424 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sai Erjini'Ao
Pierwszy transfer Sai Erjini'Ao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Santosu do Kashima Antlers za 1,7 miliona euro.
Czy Sai Erjini'Ao ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Sai Erjini'Ao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sai Erjini'Ao to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sai Erjini'Ao?
Sai Erjini'Ao ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Beijing Guoan — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Sai Erjini'Ao?
Sai Erjini'Ao najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Sai Erjini'Ao?
Wycena 31-letniego Sai Erjini'Ao według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,6 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sai Erjini'Ao?
Sai Erjini'Ao urodził się 15 marca 1995 w Monte Aprazível w Brazylii, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Sai Erjini'Ao – statystyki
Szczegółowe statystyki Sai Erjini'Ao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Beijing Guoan oraz reprezentacja Chin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergio Antonio Soler de Oliveira Junior vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sai Erjini'Ao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sai Erjini'Ao wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 8 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 12,2%. Sai Erjini'Ao oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Sai Erjini'Ao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sai Erjini'Ao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Sai Erjini'Ao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sai Erjini'Ao rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 27 meczów oraz w Pucharze Chin 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Chin. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 424 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Sai Erjini'Ao – transfery
W trakcie kariery Sai Erjini'Ao zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Beijing Guoan 2025 – obecnie
-
Changchun Yatai 2020 – 2025
-
Kashima Antlers 2018 – 2020
-
Santos 2018 – 2018
-
América Mineiro 2018 – 2018
-
Santos 2017 – 2018
-
Santo Andre 2017 – 2017

-
Santos 2016 – 2017
-
Vitoria 2016 – 2016
-
Santos 2013 – 2016
-
Santos FC U20 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sai Erjini'Ao
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.02.2025 |
|
526 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 23.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.07.2018 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.07.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.04.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 15.02.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 13.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sai Erjini'Ao
Pierwszy transfer Sai Erjini'Ao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Santosu do Kashima Antlers za 1,7 miliona euro.
Sai Erjini'Ao – forma
W ostatnich 5 meczach Sai Erjini'Ao zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,07. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Sai Erjini'Ao i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Jeonbuk Motors
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
3
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 29. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Buriram United
0
Beijing Guoan
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 27. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Pohang Steelers
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 23. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shenyang Urban
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Shandong Luneng
0
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Chiny
0
Tajlandia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Singapur
1
Chiny
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Qingdao Jonoon
2
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
4
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Shenyang Urban
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
2
Superpuchar Chin, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
0
Puchar Chin, finał
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
5
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 29. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Qingdao Jonoon
4
Chinese Super League, 28. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
6
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 21. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 20. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
2
Chinese Super League, 19. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lip
Karne
|
Qingdao Youth Island
(2)
2
Beijing Guoan
(4)
2
Puchar Chin, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Cze
Karne
|
Dalian Zhixing
(5)
1
Beijing Guoan
(6)
1
Puchar Chin, 4. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Chiny
1
Bahrajn
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Indonezja
1
Chiny
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 12. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 9. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
6
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Chiny
0
Australia
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 8. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Arabia Saudyjska
1
Chiny
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
0
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Changchun Yatai
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Wuhan Three Towns
4
Chinese Super League
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Changchun Yatai
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Changchun Yatai
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
4
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Nanjing City
3
Changchun Yatai
4
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Changchun Yatai
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
3
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Changchun Yatai
1
SHANGHAI SIPG
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
6
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Changchun Yatai
3
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
35'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Meizhou Kejia
0
Chińska League One
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Changchun Yatai
4
Nantong Zhiyun
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Changchun Yatai
3
Chińska League One
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
0
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Changchun Yatai
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Heilongjiang Lava Spring
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 10.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
5
Matsumoto Yamaga
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Cze
Koniec
|
América Mineiro
0
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
América Mineiro
1
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Ceará
2
América Mineiro
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
América Mineiro
3
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Santos
1
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Santos
3
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sao Paulo
2
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Santos
1
Atletico Goianiense
0
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sport Recife
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Palmeiras
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Santos
1
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Vitoria
1
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia)
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Santos
3
Vitoria
2
Serie A (Brazylia)
|
14'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Fluminense
2
Vitoria
2
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Vitoria
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sport Recife
1
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
2
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vitoria
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
33'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Vitoria
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
2
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Figueirense
1
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vitoria
2
Santos
3
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Santos
3
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Santos
3
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Santos
2
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Santa Cruz
0
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Santos
3
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Corinthians
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Santos
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Figueirense
2
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Santos
2
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Santos
3
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Sai Erjini'Ao 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.07.
W ostatnich 10 meczach Sai Erjini'Ao 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95.
W jakiej formie jest Sai Erjini'Ao?
Sai Erjini'Ao jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.07 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.96). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Sai Erjini'Ao – kontuzje
W trakcie kariery Sai Erjini'Ao zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sai Erjini'Ao
-
Złamanie kości śródstopia
12.12.21 – 31.03.22 (110 dni)
Changchun Yatai opuszczone: 7 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
14.08.21 – 11.12.21 (120 dni)
Changchun Yatai opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.10.19 – 29.10.19 (24 dni)
Kashima Antlers opuszczone: 4 mecze
Czy Sai Erjini'Ao ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Sai Erjini'Ao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sai Erjini'Ao to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sai Erjini'Ao – trofea
W trakcie kariery Sai Erjini'Ao zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Sai Erjini'Ao
Jakie trofea zdobył Sai Erjini'Ao?
Sai Erjini'Ao zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Beijing Guoan — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chin — 1 raz.
Sai Erjini'Ao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sai Erjini'Ao wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sai Erjini'Ao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sai Erjini'Ao
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2025 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 18.06.2025 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 10.12.2024 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 03.06.2024 | 29 |
|
2 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 25.06.2023 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 12.01.2023 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 16.01.2022 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 22.08.2021 | 26 |
|
2,2 mln € |
| 25.12.2020 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
2 mln € |
| 27.12.2019 | 24 |
|
2,6 mln € |
| 26.06.2019 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 04.01.2019 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 22.05.2018 | 23 |
|
900 tys. € |
| 06.12.2017 | 22 |
|
400 tys. € |
| 27.11.2016 | 21 |
|
750 tys. € |
| 26.05.2016 | 21 |
|
750 tys. € |
| 14.12.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 30.05.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 31.01.2015 | 19 |
|
500 tys. € |
| 05.08.2014 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sai Erjini'Ao?
Wycena Sai Erjini'Ao wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Sai Erjini'Ao wyceniano na 2,6 mln €, a najniżej na 200 tys. €.