Salvador Cordero jest piłkarzem występującym obecnie w Coquimbo Unido. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Salvador Cordero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Salvador Cordero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Salvador Cordero wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvador Cordero oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Salvador Cordero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Salvador Cordero rozegrał w barwach Coquimbo Unido w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów, w Primera Division (Chile) 22 mecze oraz w Copa Chile 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 625 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Salvador Cordero?
Salvador Cordero ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Coquimbo Unido — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Salvador Cordero?
Salvador Cordero najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Salvador Cordero?
Wycena 30-letniego Salvador Cordero według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Salvador Cordero?
Salvador Cordero urodził się 11 marca 1996 w Chile. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Salvador Cordero – statystyki
Szczegółowe statystyki Salvador Cordero w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Coquimbo Unido. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Salvador Cordero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Salvador Cordero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Salvador Cordero wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvador Cordero oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Salvador Cordero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Salvador Cordero w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Salvador Cordero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Salvador Cordero rozegrał w barwach Coquimbo Unido w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów, w Primera Division (Chile) 22 mecze oraz w Copa Chile 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 625 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Salvador Cordero – transfery
W trakcie kariery Salvador Cordero zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Coquimbo Unido 2024 – obecnie
-
Antofagasta 2016 – 2024
-
Antofagasta U19 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Salvador Cordero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Salvador Cordero – forma
W ostatnich 5 meczach Salvador Cordero zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Salvador Cordero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nublense
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
5
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Cobreloa
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Cobreloa
1
Coquimbo Unido
2
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cobresal
3
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
02:00
|
Coquimbo Unido
Huachipato
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
23'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Concepción
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Sie
Karne
|
Coquimbo Unido
(6)
0
Platense
(7)
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Platense
1
Coquimbo Unido
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
San Marcos de Arica
0
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Palestino
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Coquimbo Unido
1
Copa Chile, 5. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Deportes Limache
1
Coquimbo Unido
1
Copa Chile, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
San Marcos de Arica
0
Coquimbo Unido
1
Copa Chile, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Deportes Limache
1
Copa Chile, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Club Nacional
1
Coquimbo Unido
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Deportes Tolima
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Universitario
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Deportes Tolima
3
Coquimbo Unido
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Nublense
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Universitario
0
Coquimbo Unido
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Club Nacional
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Cobresal
2
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
12'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huachipato
1
Coquimbo Unido
3
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Concepción
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
U. Catolica
3
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
D. La Serena
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Palestino
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Coquimbo Unido
(8)
0
U. Catolica
(7)
0
Superpuchar Chile, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Coquimbo Unido
4
Union Espanola
2
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Palestino
1
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
O'Higgins
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Nublense
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
51'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Cobresal
1
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
U. Catolica
0
Coquimbo Unido
3
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Coquimbo Unido
4
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Deportes Limache
3
Copa Chile, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Deportes Limache
2
Coquimbo Unido
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Union La Calera
1
Coquimbo Unido
4
Copa Chile, 1/16 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Union Espanola
0
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Union La Calera
1
Copa Chile, 1/16 finału
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Coquimbo Unido
4
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Palestino
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union La Calera
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
San Marcos de Arica
0
Copa Chile, 6. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nublense
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Deportes Limache
1
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Coquimbo Unido
3
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
D. La Serena
1
Copa Chile, 2. runda
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
San Marcos de Arica
2
Coquimbo Unido
2
Copa Chile, 1. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 5.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Cobreloa
2
Antofagasta
0
Copa Chile
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Cobreloa
1
Antofagasta
4
Primera B (Chile)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Antofagasta
0
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
0
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Curico Unido
2
Antofagasta
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Union La Calera
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Antofagasta
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Lip
Koniec
|
D. La Serena
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Antofagasta
2
Deportes Limache
1
Copa Chile
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
U. Catolica
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Union Espanola
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
2
Atletico Goianiense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Curico Unido
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nublense
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Karne
|
Antofagasta
(4)
0
Union Espanola
(1)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Antofagasta
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Antofagasta
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Antofagasta
1
D. Melipilla
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. La Serena
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Antofagasta
3
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Antofagasta
1
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
D. Melipilla
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Antofagasta
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Antofagasta
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Curico Unido
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
A. Italiano
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Antofagasta
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
2
Antofagasta
3
Primera Division (Chile)
|
96'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Antofagasta
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
3
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Antofagasta
0
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Antofagasta
3
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Antofagasta
3
Deportes Temuco
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Curico Unido
3
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Antofagasta
3
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Salvador Cordero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.40).
W ostatnich 10 meczach Salvador Cordero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.24 — wynik poniżej średniej ligowej (6.40).
W jakiej formie jest Salvador Cordero?
Salvador Cordero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.06). Jego dyspozycja słabnie.
Salvador Cordero – trofea
W trakcie kariery Salvador Cordero zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Salvador Cordero
Jakie trofea zdobył Salvador Cordero?
Salvador Cordero zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Coquimbo Unido — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chile — 1 raz.
Salvador Cordero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Salvador Cordero wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Salvador Cordero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Salvador Cordero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 30 |
|
350 tys. € |
| 09.12.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 29.06.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 04.12.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 23.06.2024 | 28 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2023 | 27 |
|
375 tys. € |
| 14.07.2023 | 27 |
|
375 tys. € |
| 14.11.2022 | 26 |
|
375 tys. € |
| 15.06.2022 | 26 |
|
400 tys. € |
| 27.03.2022 | 26 |
|
400 tys. € |
| 21.10.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 10.03.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 09.11.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 06.12.2019 | 23 |
|
200 tys. € |
| 21.05.2019 | 23 |
|
175 tys. € |
| 02.06.2018 | 22 |
|
50 tys. € |
| 18.10.2017 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Salvador Cordero?
Wycena Salvador Cordero wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Salvador Cordero wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.