Sergio Arribas Calvo jest piłkarzem występującym obecnie w Almeria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sergio Arribas Calvo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Arribas Calvo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.21, a skuteczność strzałów to 10,0%. Sergio Arribas Calvo oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Arribas Calvo rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 698 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sergio Arribas Calvo
Pierwszy transfer Sergio Arribas Calvo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Realu Madryt do Almerii za 6 milionów euro.
Ile zarabia Sergio Arribas Calvo?
Na podstawie kontraktu z Almeria, Sergio Arribas Calvo otrzymuje 550 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 45,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arribas Calvo w listopadzie 2026 to 10,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Jakie trofea zdobył Sergio Arribas Calvo?
Sergio Arribas Calvo ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Realem Madryt — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Sergio Arribas Calvo?
Sergio Arribas Calvo najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Arribas Calvo?
Wycena 25-letniego Sergio Arribas Calvo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 20 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergio Arribas Calvo?
Sergio Arribas Calvo urodził się 30 września 2001 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Sergio Arribas Calvo – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almeria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergio Arribas Calvo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Arribas Calvo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.21, a skuteczność strzałów to 10,0%. Sergio Arribas Calvo oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Sergio Arribas Calvo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 81' | 0 | 1 | – | 7.5 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:2 | 31' | 1 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:4 | 86' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
2:0 | 28' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:2 | 31' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
3:0 | 81' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Sergio Arribas Calvo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Arribas Calvo rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 698 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Sergio Arribas Calvo – transfery
W trakcie kariery Sergio Arribas Calvo zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almeria 2023 – obecnie
-
Real Madryt 2023 – 2023
-
Real Madryt B 2020 – 2023
-
Real Madryt U19 2019 – 2020
-
Real Madrid U18 2017 – 2019

-
Real Madrid U17 2016 – 2017

-
Real Madrid Youth 2012 – 2016

-
CD Leganés Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sergio Arribas Calvo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 08.08.2023 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 27.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sergio Arribas Calvo
Pierwszy transfer Sergio Arribas Calvo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Realu Madryt do Almerii za 6 milionów euro.
Sergio Arribas Calvo – forma
W ostatnich 5 meczach Sergio Arribas Calvo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Sergio Arribas Calvo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Castellonense
1
Almeria
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Almeria
4
La Liga 2, 10. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Almeria
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Celta de Vigo B
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Almeria
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Almeria
3
Eldense
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Malaga
2
La Liga 2, finał
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Malaga
0
Almeria
0
La Liga 2, finał
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
2
La Liga 2, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Cze
Koniec
|
CD Castellón
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Almeria
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Almeria
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Almeria
4
Mirandes
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Almeria
4
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
2
Almeria
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Almeria
5
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
68'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
8 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Almeria
3
La Liga 2, 31. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Almeria
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
80'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Almeria
2
Cordoba CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Almeria
3
FC Andorra
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Almeria
2
La Liga 2, 25. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
4
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Mirandes
2
Almeria
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Almeria
3
Granada
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
2
Almeria
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Almeria
2
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Eldense
2
Almeria
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Almeria
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Almeria
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Cadiz
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Eibar
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lorca Deportiva
0
Almeria
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Almeria
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
1
Almeria
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Almeria
4
Real Saragossa
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Almeria
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
0
Almeria
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
3
Almeria
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Almeria
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Almeria
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Almeria
4
Albacete
4
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Almeria
2
Tenerife
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Almeria
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Almeria
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Almeria
5
Eldense
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
4
Almeria
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Cartagena
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Granada
3
Almeria
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Levante
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Burgos CF
3
Almeria
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Malaga
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Elche
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Almeria
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Almeria
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
3
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Almeria
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Almeria
4
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Cadiz
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Almeria
4
La Liga 2, 20. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Mirandes
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Almeria
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Granada
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Almeria
4
Cordoba CF
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Almeria
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Elche
1
Almeria
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Almeria
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Albacete
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
38'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Almeria
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
68'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
CD Castellón
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Almeria
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Tenerife
0
Almeria
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Almeria
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Almeria
1
Getafe
3
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Almeria
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Almeria
2
Atletico Madryt
2
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Real Madryt
3
Almeria
2
La Liga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Almeria
0
Mallorca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Barbastro
1
Almeria
0
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
CF Talavera
0
Almeria
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
5
Almeria
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Almeria
1
La Liga
|
52'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Girona
4
Real Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Real Madryt B
1
Rayo Majadahonda
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Liverpool
2
Real Madryt
5
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Madryt B
1
Alcorcon
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Alcorcon
4
Real Madryt B
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Chelsea
2
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Osasuna
0
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Chelsea
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Getafe
0
Real Madryt
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Liverpool
0
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
SS Reyes
1
Real Madryt B
1
Segunda Division RFEF
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Real Madryt
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Getafe
0
La Liga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Real Madryt B
3
SS Reyes
1
Segunda Division RFEF
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
2
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Poblense
2
Real Madryt B
2
Segunda Division RFEF
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Real Madryt
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Benfica U19
2
Real Madryt U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Internazionale U19
0
Real Madryt U19
3
UEFA Youth League
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt U19
2
Galatasaray U18
4
UEFA Youth League
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Galatasaray U18
0
Real Madryt U19
1
UEFA Youth League
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Sergio Arribas Calvo 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.24.
W ostatnich 10 meczach Sergio Arribas Calvo 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.14.
W jakiej formie jest Sergio Arribas Calvo?
Sergio Arribas Calvo jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.24 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.21). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Sergio Arribas Calvo – zarobki
Sergio Arribas Calvo gra w Almeria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 550 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sergio Arribas Calvo w Almeria (2025/26)
| Rocznie | 550 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 46 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Sergio Arribas Calvo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
550 tys. € |
| 2024/25 |
|
550 tys. € |
| 2023/24 |
|
550 tys. € |
Ile zarabia Sergio Arribas Calvo?
Na podstawie kontraktu z Almeria, Sergio Arribas Calvo otrzymuje 550 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 45,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arribas Calvo w listopadzie 2026 to 10,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Sergio Arribas Calvo – trofea
W trakcie kariery Sergio Arribas Calvo zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Sergio Arribas Calvo
Jakie trofea zdobył Sergio Arribas Calvo?
Sergio Arribas Calvo zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Realu Madryt — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar klubowych Mistrzostw Świata — 1 raz.
Sergio Arribas Calvo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergio Arribas Calvo wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergio Arribas Calvo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sergio Arribas Calvo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 24 |
|
20 mln € |
| 17.03.2026 | 24 |
|
15 mln € |
| 29.12.2025 | 24 |
|
10 mln € |
| 23.06.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 26.03.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 12.12.2024 | 23 |
|
10 mln € |
| 06.06.2024 | 22 |
|
10 mln € |
| 21.12.2023 | 22 |
|
8 mln € |
| 12.10.2023 | 22 |
|
8 mln € |
| 29.06.2023 | 21 |
|
5 mln € |
| 28.12.2022 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 28.06.2022 | 20 |
|
3 mln € |
| 29.12.2021 | 20 |
|
3 mln € |
| 09.06.2021 | 19 |
|
3 mln € |
| 18.03.2021 | 19 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 19 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Arribas Calvo?
Wycena Sergio Arribas Calvo wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Sergio Arribas Calvo wyceniano na 20 mln €, a najniżej na 500 tys. €.