Sergio Gonzalez jest piłkarzem występującym obecnie w Nea Salamis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sergio Gonzalez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Gonzalez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Sergio Gonzalez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Gonzalez rozegrał w barwach Nea Salamis w Protathlima A' Kategorias 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Sergio Gonzalez?
Sergio Gonzalez ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Sergio Gonzalez?
Sergio Gonzalez najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Gonzalez?
Wycena 34-letniego Sergio Gonzalez według stanu na wrzesień 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergio Gonzalez?
Sergio Gonzalez urodził się 20 kwietnia 1992 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Sergio Gonzalez – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nea Salamis. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergio Gonzalez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Gonzalez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Sergio Gonzalez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sergio Gonzalez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
15 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Mar
Koniec
|
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
3:0 | 78' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
26 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
23 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
3:1 | 46' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
0:2 | 17' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
14 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Sergio Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Gonzalez rozegrał w barwach Nea Salamis w Protathlima A' Kategorias 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Sergio Gonzalez – transfery
W trakcie kariery Sergio Gonzalez zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nea Salamis 2026 – obecnie
-
Al Riyadh 2025 – 2026
-
Leganes 2020 – 2025
-
Mirandes 2018 – 2020
-
Recreativo Huelva 2017 – 2018
-
SS Reyes 2015 – 2017
-
AD Alcorcón B 2013 – 2015

-
AD Villaviciosa de Odón 2012 – 2013

-
Las Rozas CF 2011 – 2012

-
Real Madryt U19 do 2011
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Sergio Gonzalez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 06.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 21.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 09.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 22.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 14.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Sergio Gonzalez – forma
W ostatnich 5 meczach Sergio Gonzalez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Sergio Gonzalez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Damac
3
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Al Najma
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
1
Damac
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Suqoor
3
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Nassr
5
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Najma
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
1
La Liga, 37. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Leganes
0
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Barcelona
1
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
2
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
0
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Leganes
0
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
0
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Atletico Madryt
0
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
3
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Leganes
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Barcelona
0
Leganes
1
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Real Sociedad
3
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Karne
|
Estepona
(4)
2
Leganes
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Real Madryt
3
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Sevilla
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Girona
4
Leganes
3
La Liga, 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Leganes
1
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Leganes
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Mallorca
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Leganes
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Las Palmas
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Leganes
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Villarreal B
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Levante
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Andorra
2
Leganes
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Alcorcon
0
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Granada
2
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Leganes
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Malaga
3
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Leganes
3
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Girona
3
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Leganes
4
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
5
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Socuellamos
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ponferradina
3
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
0
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Girona
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Leganes
3
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Las Palmas
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Mirandes
2
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
95'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Ponferradina
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Mirandes
2
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Numancia
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Sergio Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Sergio Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Sergio Gonzalez?
Sergio Gonzalez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Sergio Gonzalez – zarobki
Sergio Gonzalez gra w Nea Salamis na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 212 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sergio Gonzalez w Nea Salamis (2024/25)
| Rocznie | 212 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 580 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Sergio Gonzalez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
212 tys. € |
| 2023/24 |
|
203 tys. € |
| 2022/23 |
|
203 tys. € |
| 2021/22 |
|
197 tys. € |
| 2020/21 |
|
221 tys. € |
| 2019/20 |
|
102 tys. € |
Sergio Gonzalez – trofea
W trakcie kariery Sergio Gonzalez zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Sergio Gonzalez
Jakie trofea zdobył Sergio Gonzalez?
Sergio Gonzalez zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Leganesie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Sergio Gonzalez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergio Gonzalez wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergio Gonzalez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sergio Gonzalez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | 34 |
|
450 tys. € |
| 03.06.2026 | 34 |
|
600 tys. € |
| 17.12.2025 | 33 |
|
700 tys. € |
| 08.06.2025 | 33 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2024 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 25.03.2024 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 19.12.2023 | 31 |
|
1,4 mln € |
| 13.06.2023 | 31 |
|
900 tys. € |
| 28.12.2022 | 30 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 30 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 29 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 29 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2021 | 28 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
500 tys. € |
| 22.07.2020 | 28 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 26 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2018 | 26 |
|
250 tys. € |
| 31.12.2017 | 25 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2017 | 25 |
|
250 tys. € |
| 01.02.2017 | 24 |
|
200 tys. € |
| 31.07.2016 | 24 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Gonzalez?
Wycena Sergio Gonzalez wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Sergio Gonzalez wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.