Siyanda Mthanti jest piłkarzem występującym obecnie w Golden Arrows. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Siyanda Mthanti
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siyanda Mthanti wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.17, a skuteczność strzałów to 22,2%. Siyanda Mthanti oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siyanda Mthanti rozegrał w barwach Mamelodi Sundowns w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 397 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Jaka jest wartość rynkowa Siyanda Mthanti?
Wycena 23-letniego Siyanda Mthanti według stanu na styczeń 2025 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Siyanda Mthanti?
Siyanda Mthanti urodził się 19 września 2003 w RPA. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Siyanda Mthanti – statystyki
Szczegółowe statystyki Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Golden Arrows. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Siyanda Mthanti
Siyanda Mthanti vs. inni
Atak
Obrona
Podania Siyanda Mthanti
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siyanda Mthanti wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.17, a skuteczność strzałów to 22,2%. Siyanda Mthanti oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Siyanda Mthanti – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Siyanda Mthanti
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
1:4 | 63' | 0 | 1 | – | |||
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 09.09 2026 |
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
3:0 | 28' | 1 | 1 | – | |||
| 06.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 02.09 2026 |
Premier Soccer League, 10. kolejka
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
5:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 19.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
2:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
1:1 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:0 | 57' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Siyanda Mthanti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siyanda Mthanti rozegrał w barwach Mamelodi Sundowns w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 397 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Siyanda Mthanti – forma
W ostatnich 5 meczach Siyanda Mthanti zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Siyanda Mthanti 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.46 — wynik powyżej średniej ligowej (5.63).
W ostatnich 10 meczach Siyanda Mthanti 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.09 — wynik powyżej średniej ligowej (5.63).
W jakiej formie jest Siyanda Mthanti?
Siyanda Mthanti jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.17). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Siyanda Mthanti – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Siyanda Mthanti wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Siyanda Mthanti na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Siyanda Mthanti?
Wycena Siyanda Mthanti wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Siyanda Mthanti wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.
