Stefan Bastaja

pomocnik #16
Serbia USCE
Wiek / data ur.21 lat (22.02.2005)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył19.08.2026
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa300 tys. €

Stefan Bastaja jest piłkarzem występującym obecnie w USCE. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Stefan Bastaja w Prvej Lidze (Serbia) 2025/2026
Mecze
24
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
388'
Średnia ocena
b.d.
Kartki
7 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Birmingham Legion Brooklyn
23.09.2026·18:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer19.08.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

300 tys. €
+50 tys. € (+20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Stefan Bastaja w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Stefan Bastaja wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Stefan Bastaja oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Stefan Bastaja w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Stefan Bastaja rozegrał w barwach USCE w Prvej Lidze (Serbia) 24 mecze, a w barwach IMT Novi Beograd Mozzart Bet Super Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 652 minuty. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.

Jakie trofea zdobył Stefan Bastaja?

Stefan Bastaja ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.

Na jakiej pozycji gra Stefan Bastaja?

Stefan Bastaja najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).

Jaka jest wartość rynkowa Stefan Bastaja?

Wycena 21-letniego Stefan Bastaja według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Stefan Bastaja?

Stefan Bastaja urodził się 22 lutego 2005 w Beograd w Serbii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.