Storm Roux jest piłkarzem występującym obecnie w Central Coast Mariners. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Storm Roux
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Storm Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Storm Roux wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61. Storm Roux oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Storm Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Storm Roux rozegrał w barwach Central Coast Mariners w A-League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 163 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Czy Storm Roux ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Storm Roux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Storm Roux to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 79 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Storm Roux?
Storm Roux ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Australii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Central Coast Mariners — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Storm Roux?
Storm Roux najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Storm Roux?
Wycena 33-letniego Storm Roux według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Storm Roux?
Storm Roux urodził się 13 stycznia 1993 w Cape Town w RPA, ma narodowość nowozelandzką. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Storm Roux – statystyki
Szczegółowe statystyki Storm Roux w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Central Coast Mariners. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Storm Roux vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Storm Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Storm Roux wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61. Storm Roux oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Storm Roux – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Storm Roux w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Storm Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Storm Roux rozegrał w barwach Central Coast Mariners w A-League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 163 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Storm Roux – transfery
W trakcie kariery Storm Roux zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Central Coast Mariners 2021 – obecnie
-
Melbourne Victory 2018 – 2021
-
Central Coast Mariners 2013 – 2018
-
Perth Glory 2013 – 2013
-
Perth Glory U21 2011 – 2013

-
Football West do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Storm Roux
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 30.09.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 29.01.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Storm Roux – forma
W ostatnich 5 meczach Storm Roux zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Storm Roux i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 1. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Newcastle Jets
4
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Auckland FC
0
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Brisbane Roar
2
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 17. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Perth Glory
2
A-League (Australia), 23. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
4
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Adelaide United
1
A-League (Australia), 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Newcastle Jets
0
A-League (Australia), 19. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
3
Western Sydney Wanderers
2
A-League (Australia), 18. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Auckland FC
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Perth Glory
3
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Adelaide United
0
Central Coast Mariners
4
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Brisbane Roar
2
A-League (Australia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Wellington Phoenix
3
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Auckland FC
2
A-League (Australia), 8. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
FC Sydney
2
A-League (Australia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Melbourne City FC
0
A-League (Australia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
3
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Perth Glory
0
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Sydney
2
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
3
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Newcastle Jets
6
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 26. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 2.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 25. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
3
Perth Glory
1
A-League (Australia), 24. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Auckland FC
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 23. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
3
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Western United
3
A-League (Australia), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Western Sydney Wanderers
4
A-League (Australia), 20. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Central Coast Mariners
0
AFC Champions League Elite
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Johor Darul Takzim FC
2
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Perth Glory
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 17. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Western United
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FC Sydney
4
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia), 12. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Auckland FC
4
A-League (Australia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Macarthur FC
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Adelaide United
4
A-League (Australia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
1
A-League (Australia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Yokohama Marinos
4
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Central Coast Mariners
2
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia), 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Wellington Phoenix
3
A-League (Australia), 4. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Shanghai Shenhua
2
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Perth Glory
0
A-League (Australia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Adelaide United
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Melbourne Victory
0
A-League (Australia), 1. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Central Coast Mariners
1
AFC Champions League Elite
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Dogryw.
|
Central Coast Mariners
3
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Western United
0
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
0
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Perth Glory
2
A-League (Australia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Brisbane Roar
0
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Western United
0
A-League (Australia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Macarthur FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Perth Glory
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
1
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Adelaide United
0
A-League (Australia)
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Macarthur FC
3
A-League (Australia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
4
Western United
2
A-League (Australia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Perth Glory
2
A-League (Australia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Newcastle Jets
2
Central Coast Mariners
4
A-League (Australia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
FC Sydney
5
A-League (Australia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
5
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
3
Macarthur FC
3
A-League (Australia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Western United
1
Melbourne Victory
6
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Adelaide United
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Macarthur FC
3
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Melbourne Victory
5
Western Sydney Wanderers
4
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
7
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Melbourne Victory
0
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Wellington Phoenix
4
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Adelaide United
3
A-League (Australia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
3
Western United
4
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Newcastle Jets
1
A-League (Australia)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Brisbane Roar
5
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Perth Glory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Adelaide United
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Brisbane Roar
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Brisbane Roar
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Wellington Phoenix
3
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
1
FC Sydney
4
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Perth Glory
2
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Adelaide United
3
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Western United
3
A-League (Australia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Melbourne City FC
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Adelaide United
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Newcastle Jets
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
2
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
3
Wellington Phoenix
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Brisbane Roar
0
Melbourne Victory
5
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Melbourne Victory
4
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Perth Glory
3
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Brisbane Roar
2
A-League (Australia)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Western Sydney Wanderers
2
A-League (Australia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Perth Glory
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Newcastle Jets
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Brisbane Roar
5
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Adelaide United
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Adelaide United
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Perth Glory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Wellington Phoenix
3
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Perth Glory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Wellington Phoenix
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Adelaide United
1
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Adelaide United
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Brisbane Roar
4
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Adelaide United
3
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
3
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Perth Glory
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Storm Roux ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.39).
W ostatnich 10 meczach Storm Roux 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W jakiej formie jest Storm Roux?
Storm Roux jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Storm Roux – kontuzje
W trakcie kariery Storm Roux zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Storm Roux
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.02.26 – 11.03.26 (12 dni)
Central Coast Mariners opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.04.25 – 29.06.25 (79 dni)
Central Coast Mariners opuszczone: 5 meczów
-
Uraz nogi
17.10.23 – 20.10.23 (4 dni)
Central Coast Mariners opuszczone: 1 mecz
Czy Storm Roux ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Storm Roux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Storm Roux to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 79 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Storm Roux – trofea
W trakcie kariery Storm Roux zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Storm Roux
Jakie trofea zdobył Storm Roux?
Storm Roux zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Central Coast Mariners — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Australii — 2 razy.
Storm Roux – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Storm Roux wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Storm Roux na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Storm Roux
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 33 |
|
225 tys. € |
| 12.01.2026 | 33 |
|
250 tys. € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
275 tys. € |
| 08.01.2025 | 31 |
|
325 tys. € |
| 27.05.2024 | 31 |
|
350 tys. € |
| 07.01.2024 | 30 |
|
300 tys. € |
| 04.04.2023 | 30 |
|
300 tys. € |
| 05.05.2022 | 29 |
|
250 tys. € |
| 29.03.2021 | 28 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
300 tys. € |
| 10.09.2019 | 26 |
|
350 tys. € |
| 01.03.2019 | 26 |
|
350 tys. € |
| 23.07.2018 | 25 |
|
300 tys. € |
| 29.07.2017 | 24 |
|
400 tys. € |
| 25.08.2015 | 22 |
|
400 tys. € |
| 14.01.2014 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.11.2013 | 20 |
|
250 tys. € |
| 10.07.2013 | 20 |
|
100 tys. € |
| 16.03.2013 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Storm Roux?
Wycena Storm Roux wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Storm Roux wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.