Suleyman Lus jest piłkarzem występującym obecnie w Keçiörengücü. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Suleyman Lus
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Suleyman Lus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Suleyman Lus wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.94, a skuteczność strzałów to 25,0%. Suleyman Lus oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Suleyman Lus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Suleyman Lus rozegrał w barwach Keçiörengücü w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 722 minuty. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Czy Suleyman Lus ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Suleyman Lus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Suleyman Lus to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Suleyman Lus?
Suleyman Lus ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Suleyman Lus?
Suleyman Lus najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Suleyman Lus?
Wycena 25-letniego Suleyman Lus według stanu na październik 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Suleyman Lus?
Suleyman Lus urodził się 24 marca 2001 w İstanbul, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Suleyman Lus – statystyki
Szczegółowe statystyki Suleyman Lus w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Keçiörengücü. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Suleyman Lus
Suleyman Lus vs. inni
Atak
Obrona
Podania Suleyman Lus
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Suleyman Lus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Suleyman Lus wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.94, a skuteczność strzałów to 25,0%. Suleyman Lus oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Suleyman Lus – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Suleyman Lus w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Suleyman Lus
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:4 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
1:2 | 89' | 0 | 0 | ||||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Suleyman Lus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Suleyman Lus rozegrał w barwach Keçiörengücü w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 722 minuty. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Suleyman Lus – transfery
W trakcie kariery Suleyman Lus zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Keçiörengücü 2024 – obecnie
-
Yeni Çorumspor 2023 – 2024
-
Galatasaray 2023 – 2023
-
Tuzlaspor 2022 – 2023
-
Galatasaray 2022 – 2022
-
Bandırmaspor 2021 – 2022
-
Galatasaray 2021 – 2021
-
Galatasaray U18 2021 – 2021
-
Sanliurfaspor U19 2020 – 2021

-
Galatasaray U18 2018 – 2020
-
Galatasaray U17 2017 – 2018

-
Galatasaray U16 2016 – 2017

-
Galatasaray Youth do 2016

Suleyman Lus – forma
W ostatnich 5 meczach Suleyman Lus zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,87. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Suleyman Lus ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.87 — wynik poniżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Suleyman Lus 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Suleyman Lus?
Suleyman Lus jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.87 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.94). Jego dyspozycja słabnie.
Suleyman Lus – kontuzje
W trakcie kariery Suleyman Lus zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Suleyman Lus
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.02.20 – 04.03.20 (13 dni)
Galatasaray opuszczone: 4 mecze
Czy Suleyman Lus ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Suleyman Lus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Suleyman Lus to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Suleyman Lus – trofea
W trakcie kariery Suleyman Lus zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Suleyman Lus?
Suleyman Lus zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Galatasaray U18 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji U19 — 1 raz.
Suleyman Lus – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Suleyman Lus wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Suleyman Lus na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Suleyman Lus?
Wycena Suleyman Lus wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Suleyman Lus wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.