Takuro Ezaki jest piłkarzem występującym obecnie w Jubilo Iwata. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Takuro Ezaki
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Takuro Ezaki w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Takuro Ezaki wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.35, a skuteczność strzałów to 0,0%. Takuro Ezaki oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Takuro Ezaki w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Takuro Ezaki rozegrał w barwach Jubilo Iwata w J2 League 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 35 razy i spędził na boisku łącznie 2 975 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Czy Takuro Ezaki ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Takuro Ezaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Takuro Ezaki to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Takuro Ezaki?
Takuro Ezaki najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Takuro Ezaki?
Wycena 26-letniego Takuro Ezaki według stanu na czerwiec 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Takuro Ezaki?
Takuro Ezaki urodził się 5 lutego 2000 w Japonii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Takuro Ezaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Takuro Ezaki w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Jubilo Iwata. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Takuro Ezaki
Takuro Ezaki vs. inni
Atak
Obrona
Podania Takuro Ezaki
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Takuro Ezaki w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Takuro Ezaki wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.35, a skuteczność strzałów to 0,0%. Takuro Ezaki oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Takuro Ezaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Takuro Ezaki w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Takuro Ezaki
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12 2025 |
J2 League (Japonia), półfinał
|
1:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 29.11 2025 |
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.11 2025 |
J2 League (Japonia), 37. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.11 2025 |
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 02.11 2025 |
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.10 2025 |
J2 League (Japonia), 34. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.10 2025 |
J2 League (Japonia), 33. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2025 |
J2 League (Japonia), 32. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 27.09 2025 |
J2 League (Japonia), 31. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 13.09 2025 |
J2 League (Japonia), 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Takuro Ezaki w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Takuro Ezaki rozegrał w barwach Jubilo Iwata w J2 League 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 35 razy i spędził na boisku łącznie 2 975 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Takuro Ezaki – transfery
W trakcie kariery Takuro Ezaki zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Jubilo Iwata 2025 – obecnie
-
Roasso Kumamoto 2022 – 2025
-
Komazawa University 2018 – 2022

-
High School (Japan) do 2018

Takuro Ezaki – forma
W ostatnich 5 meczach Takuro Ezaki zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Takuro Ezaki 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (4.87).
W ostatnich 10 meczach Takuro Ezaki 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (4.87).
W jakiej formie jest Takuro Ezaki?
Takuro Ezaki jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.35). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Takuro Ezaki – kontuzje
W trakcie kariery Takuro Ezaki zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Takuro Ezaki
-
Uraz
06.12.25 – 06.08.26 (244 dni)
Jubilo Iwata opuszczone: 20 meczów
Czy Takuro Ezaki ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Takuro Ezaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Takuro Ezaki to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Takuro Ezaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Takuro Ezaki wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Takuro Ezaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Takuro Ezaki?
Wycena Takuro Ezaki wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Takuro Ezaki wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.