Tenton Yenne jest piłkarzem występującym obecnie w Van BB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tenton Yenne
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Tenton Yenne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tenton Yenne wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tenton Yenne oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tenton Yenne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tenton Yenne rozegrał w barwach Van BB w 1. Lidze 8 meczów, a w barwach Baltika w Pucharze Rosji 2 mecze, w Priemjer-Lidze 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 759 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Czy Tenton Yenne ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tenton Yenne nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tenton Yenne to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tenton Yenne?
Tenton Yenne ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Armenii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Tenton Yenne?
Tenton Yenne najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tenton Yenne?
Wycena 26-letniego Tenton Yenne według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tenton Yenne?
Tenton Yenne urodził się 7 lipca 2000 w Jos w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Tenton Yenne – statystyki
Szczegółowe statystyki Tenton Yenne w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Van BB. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Tenton Yenne vs. inni
Jakie statystyki ma Tenton Yenne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tenton Yenne wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tenton Yenne oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Tenton Yenne – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tenton Yenne w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Tenton Yenne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tenton Yenne rozegrał w barwach Van BB w 1. Lidze 8 meczów, a w barwach Baltika w Pucharze Rosji 2 mecze, w Priemjer-Lidze 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 759 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Tenton Yenne – transfery
W trakcie kariery Tenton Yenne zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Van BB 2026 – obecnie
-
Baltika 2025 – 2026
-
Ararat-Armenia 2022 – 2025
-
Noravank 2022 – 2022

-
Žilina II 2021 – 2022
-
FK Senica 2019 – 2021

-
GBS Academy 2019 – 2019

-
AS Trencin U19 2018 – 2019

-
GBS Academy do 2018

Tenton Yenne – forma
W ostatnich 5 meczach Tenton Yenne zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Tenton Yenne 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Tenton Yenne 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Tenton Yenne?
Tenton Yenne jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.46). Jego dyspozycja rośnie.
Tenton Yenne – zarobki
Tenton Yenne gra w Van BB na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 400 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tenton Yenne w Van BB (2025/26)
| Rocznie | 400 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Tenton Yenne – kontuzje
W trakcie kariery Tenton Yenne zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tenton Yenne
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.04.21 – 28.04.21 (14 dni)
Žilina II opuszczone: 2 mecze
Czy Tenton Yenne ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tenton Yenne nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tenton Yenne to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tenton Yenne – trofea
W trakcie kariery Tenton Yenne zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Tenton Yenne?
Tenton Yenne zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Ararat-Armenia — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Armenii — 2 razy.
Tenton Yenne – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tenton Yenne wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tenton Yenne na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Tenton Yenne?
Wycena Tenton Yenne wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Tenton Yenne wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.