Tesfaldet Tekie jest piłkarzem występującym obecnie w Hammarby FF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Tesfaldet Tekie
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tesfaldet Tekie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tesfaldet Tekie wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.36, a skuteczność strzałów to 7,7%. Tesfaldet Tekie oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tesfaldet Tekie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tesfaldet Tekie rozegrał w barwach Hammarby FF w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Pucharze Szwecji 1 mecz oraz w Allsvenskan 24 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Erytrei. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 561 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Tesfaldet Tekie
Pierwszy transfer Tesfaldet Tekie w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z IFK Norrkoping do KAA Gent za 1,6 miliona euro.
Ile zarabia Tesfaldet Tekie?
Na podstawie kontraktu z Hammarby FF, Tesfaldet Tekie otrzymuje 363,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 30,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tekie w listopadzie 2026 to 7 tysięcy euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Tesfaldet Tekie ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tesfaldet Tekie nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tesfaldet Tekie to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tesfaldet Tekie?
Tesfaldet Tekie ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z IFK Norrkoping — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Tesfaldet Tekie?
Tesfaldet Tekie najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tesfaldet Tekie?
Wycena 29-letniego Tesfaldet Tekie według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tesfaldet Tekie?
Tesfaldet Tekie urodził się 4 czerwca 1997 w Göteborg w Szwecji, ma narodowość erytrejską. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Tesfaldet Tekie – statystyki
Szczegółowe statystyki Tesfaldet Tekie w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hammarby FF oraz reprezentacja Erytrei. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Tesfaldet Tekie vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tesfaldet Tekie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tesfaldet Tekie wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.36, a skuteczność strzałów to 7,7%. Tesfaldet Tekie oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Tesfaldet Tekie – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tesfaldet Tekie w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
1:2 | 68' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
0:1 | 13' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
30 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
3:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Tesfaldet Tekie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tesfaldet Tekie rozegrał w barwach Hammarby FF w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Pucharze Szwecji 1 mecz oraz w Allsvenskan 24 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Erytrei. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 561 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Tesfaldet Tekie – transfery
W trakcie kariery Tesfaldet Tekie zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hammarby FF 2024 – obecnie
-
Apoel Nikozja 2023 – 2024
-
Hammarby FF 2023 – 2023
-
Go Ahead Eagles 2022 – 2023
-
Free Player 2022 – 2022

-
Fortuna Sittard 2019 – 2022
-
Free Player 2019 – 2019

-
KAA Gent 2019 – 2019
-
Ostersunds FK 2018 – 2019
-
KAA Gent 2017 – 2018
-
IFK Norrkoping 2015 – 2017
-
IFK Norrköping U21 2015 – 2015

-
IFK Norrköping U19 2014 – 2015

-
Sylvia 2013 – 2014
-
IFK Norrköping U19 2013 – 2013

-
IF Sylvia U19 (1922 - 2025) 2013 – 2013

-
IFK Norrköping U19 2013 – 2013

-
Gunnilse IS do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tesfaldet Tekie
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.01.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 27.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 08.02.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 07.09.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2019/20 | 08.09.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 07.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 17.01.2017 |
|
1,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 18.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 07.01.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 29.11.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 29.11.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 06.08.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 05.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tesfaldet Tekie
Pierwszy transfer Tesfaldet Tekie w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z IFK Norrkoping do KAA Gent za 1,6 miliona euro.
Tesfaldet Tekie – forma
W ostatnich 5 meczach Tesfaldet Tekie zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Tesfaldet Tekie i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Malmo
1
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hammarby FF
2
IK Sirius Fotboll
0
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mjallby AIF
0
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Halmstads BK
0
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Hammarby FF
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Erytrea
0
RPA
5
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kenia
1
Erytrea
1
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Degerfors IF
0
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Hammarby FF
3
IF Brommapojkarna
1
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Orgryte IS
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
AIK Stockholm
3
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
2
GAIS
0
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kalmar FF
0
Hammarby FF
4
Allsvenskan (Szwecja), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
0
Raków Częstochowa
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
3
BK Hacken
0
Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Raków Częstochowa
0
Hammarby FF
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Hammarby FF
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lip
Koniec
|
IF Brommapojkarna
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
1
RSC Anderlecht
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
4
Degerfors IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 13. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
2
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Elfsborg
1
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
BK Hacken
3
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 10. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
1
AIK Stockholm
2
Allsvenskan (Szwecja), 9. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
GAIS
2
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
4
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja), 8. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Djurgardens IF
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
1
Halmstads BK
1
Allsvenskan (Szwecja), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
8
Orgryte IS
1
Allsvenskan (Szwecja), 3. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
2
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 2. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Hammarby FF
2
IK Brage
0
Puchar Szwecji
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Hammarby FF
3
Elfsborg
0
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Degerfors IF
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malmo
1
Hammarby FF
3
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Hammarby FF
2
AIK Stockholm
1
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Halmstads BK
1
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Hammarby FF
4
BK Hacken
0
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Hammarby FF
3
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
4
Osters IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
3
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
1
GAIS
2
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
0
Rosenborg
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
IFK Norrkoping
0
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Rosenborg
0
Hammarby FF
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
0
Royal Charleroi
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
3
IF Brommapojkarna
2
Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lip
Koniec
|
GAIS
3
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
1
IFK Varnamo
0
Allsvenskan (Szwecja), 14. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Hammarby FF
2
Halmstads BK
0
Allsvenskan (Szwecja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Elfsborg
0
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
1
Degerfors IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
1
Mjallby AIF
2
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
AIK Stockholm
0
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
1
IFK Norrkoping
1
Allsvenskan (Szwecja), 8. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Osters IF
0
Hammarby FF
3
Allsvenskan (Szwecja), 7. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
BK Hacken
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
2
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja), 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Mjallby AIF
3
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
2
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 3. kolejka
|
97'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
IF Brommapojkarna
0
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Hammarby FF
4
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Vasteras SK
1
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Hammarby FF
2
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Hammarby FF
2
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
0
GAIS
0
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
3
Mjallby AIF
0
Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
IF Brommapojkarna
0
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
07 Lip
Koniec
|
GAIS
0
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
2
AIK Stockholm
1
Allsvenskan (Szwecja), 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Mjallby AIF
3
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
2
Vasteras SK
1
Allsvenskan (Szwecja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hammarby FF
1
Mjallby AIF
1
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Hammarby FF
1
Vasteras SK
2
Puchar Szwecji
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Apoel Nikozja
0
Anorthosis
1
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Apoel Nikozja
4
Doxa
0
Protathlima A' Kategorias
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
APOEL
1
Apoel Nikozja
1
Protathlima A' Kategorias
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
IF Brommapojkarna
1
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
1
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Hammarby FF
2
IF Brommapojkarna
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Degerfors IF
2
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Hammarby FF
4
Djurgardens IF
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Malmo
4
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
2
Varbergs BoIS FC
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
BK Hacken
3
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Hammarby FF
3
Degerfors IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Mjallby AIF
1
Hammarby FF
0
Puchar Szwecji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Hammarby FF
8
GIF Sundsvall
0
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Hammarby FF
4
IK Brage
1
Puchar Szwecji
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Helmond Sport
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ajax
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Emmen
0
Eredivisie
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Groningen
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
FC OSS
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Emmen
3
Eredivisie
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Utrecht
1
Eredivisie
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
VVV Venlo
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sty
Dogryw.
|
NEC Nijmegen
3
Fortuna Sittard
2
Puchar Holandii
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
0
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Vitesse
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
Fortuna Sittard
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Emmen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lut
Koniec
|
VVV Venlo
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
0
Eredivisie
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Utrecht
6
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
ADO Den Haag
0
Puchar Holandii
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Emmen
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
97'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Vitesse
4
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Ostersunds FK
1
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ostersunds FK
1
Orebro SK
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
18'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
AFC Eskilstuna
0
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
1
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
3
Falkenbergs FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Ostersunds FK
2
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Ostersunds FK
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
IFK Norrkoping
2
Falkenbergs FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Tesfaldet Tekie 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.31, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71.
W ostatnich 10 meczach Tesfaldet Tekie 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Tesfaldet Tekie?
Tesfaldet Tekie jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.36). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Tesfaldet Tekie – zarobki
Tesfaldet Tekie gra w Hammarby FF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 363 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tesfaldet Tekie w Hammarby FF (2026)
| Rocznie | 363 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 30 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 995 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Tesfaldet Tekie w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
363 tys. € |
| 2025 |
|
354 tys. € |
| 2024 |
|
338 tys. € |
| 2021/22 |
|
574 tys. € |
| 2020/21 |
|
645 tys. € |
| 2019/20 |
|
816 tys. € |
| 2016/17 | 81 tys. € |
Ile zarabia Tesfaldet Tekie?
Na podstawie kontraktu z Hammarby FF, Tesfaldet Tekie otrzymuje 363,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 30,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tekie w listopadzie 2026 to 7 tysięcy euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Tesfaldet Tekie – kontuzje
W trakcie kariery Tesfaldet Tekie zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tesfaldet Tekie
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.04.26 – 07.05.26 (9 dni)
Hammarby FF opuszczone: 1 mecz
Czy Tesfaldet Tekie ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tesfaldet Tekie nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tesfaldet Tekie to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tesfaldet Tekie – trofea
W trakcie kariery Tesfaldet Tekie zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Tesfaldet Tekie
Jakie trofea zdobył Tesfaldet Tekie?
Tesfaldet Tekie zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w IFK Norrkoping — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwecji — 1 raz.
Tesfaldet Tekie – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tesfaldet Tekie wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tesfaldet Tekie na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tesfaldet Tekie
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 29 |
|
2 mln € |
| 18.11.2025 | 28 |
|
2 mln € |
| 17.06.2025 | 28 |
|
2 mln € |
| 19.12.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 25.09.2024 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 12.06.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 27.12.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 26.06.2023 | 26 |
|
900 tys. € |
| 10.11.2022 | 25 |
|
750 tys. € |
| 07.06.2022 | 25 |
|
850 tys. € |
| 04.01.2022 | 24 |
|
850 tys. € |
| 18.05.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 08.03.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 05.01.2021 | 23 |
|
900 tys. € |
| 13.10.2020 | 23 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
650 tys. € |
| 17.12.2019 | 22 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2019 | 22 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2018 | 21 |
|
600 tys. € |
| 19.06.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2018 | 20 |
|
700 tys. € |
| 19.10.2017 | 20 |
|
700 tys. € |
| 05.06.2017 | 20 |
|
1 mln € |
| 20.01.2017 | 19 |
|
1 mln € |
| 10.12.2016 | 19 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2016 | 19 |
|
200 tys. € |
| 28.11.2015 | 18 |
|
75 tys. € |
| 15.08.2015 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tesfaldet Tekie?
Wycena Tesfaldet Tekie wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Tesfaldet Tekie wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 75 tys. €.