Timo Stavitski jest piłkarzem występującym obecnie w Mjallby AIF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Timo Stavitski
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Timo Stavitski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Timo Stavitski wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Timo Stavitski oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Timo Stavitski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Timo Stavitski rozegrał w barwach Mjallby AIF w Allsvenskan 5 meczów, w Pucharze Szwecji 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Timo Stavitski
Pierwszy transfer Timo Stavitski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Rops do Caen za 600 tysięcy euro.
Ile zarabia Timo Stavitski?
Na podstawie kontraktu z Mjallby AIF, Timo Stavitski otrzymuje 124,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 10,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stavitski w październiku 2026 to 2,4 tysiąca euro, a dziennie około 342 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Timo Stavitski ma kontuzję?
Obecnie Timo Stavitski ma uraz — uraz pleców — i pauzuje w Mjallby AIF.
Najpoważniejszy uraz w karierze Timo Stavitski to stłuczenie z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 202 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Timo Stavitski?
Timo Stavitski ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Mjallby AIF — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Timo Stavitski?
Timo Stavitski najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Timo Stavitski?
Wycena 27-letniego Timo Stavitski według stanu na wrzesień 2026 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Timo Stavitski?
Timo Stavitski urodził się 17 lipca 1999 w Kirkkonummi w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Timo Stavitski – statystyki
Szczegółowe statystyki Timo Stavitski w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Mjallby AIF. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Timo Stavitski
Timo Stavitski vs. inni
Atak
Obrona
Podania Timo Stavitski
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Timo Stavitski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Timo Stavitski wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Timo Stavitski oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Timo Stavitski – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Timo Stavitski w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Timo Stavitski
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 2026 |
Allsvenskan (Szwecja), 8. kolejka
|
0:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 09.05 2026 |
Allsvenskan (Szwecja), 7. kolejka
|
1:4 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 23.04 2026 |
Allsvenskan (Szwecja), 4. kolejka
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
Allsvenskan (Szwecja), 3. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 04.04 2026 |
Allsvenskan (Szwecja), 1. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 27.02 2026 |
Puchar Szwecji
|
0:3 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 21.02 2026 |
Puchar Szwecji
|
2:0 | 61' | 0 | 0 | – | |||
| 09.11 2025 |
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
1:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 03.11 2025 |
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
0:5 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 26.10 2025 |
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Timo Stavitski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Timo Stavitski rozegrał w barwach Mjallby AIF w Allsvenskan 5 meczów, w Pucharze Szwecji 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Timo Stavitski – transfery
W trakcie kariery Timo Stavitski zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 600 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Mjallby AIF 2024 – obecnie
-
Inter Turku 2022 – 2024
-
Free Player 2022 – 2022

-
Caen 2021 – 2022
-
MVV Maastricht 2020 – 2021
-
Caen 2019 – 2020
-
Rops 2019 – 2019
-
Caen 2019 – 2019
-
Osijek 2018 – 2019
-
Caen 2017 – 2018
-
Rops 2016 – 2017
-
Klubi-04 2015 – 2016
-
HJK U19 do 2015
Historia transferów Timo Stavitski
Pierwszy transfer Timo Stavitski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Rops do Caen za 600 tysięcy euro.
Timo Stavitski – forma
W ostatnich 5 meczach Timo Stavitski zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Timo Stavitski ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.51.
W ostatnich 10 meczach Timo Stavitski ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55.
W jakiej formie jest Timo Stavitski?
Timo Stavitski jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.51 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.20). Jego dyspozycja rośnie.
Timo Stavitski – zarobki
Timo Stavitski gra w Mjallby AIF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 125 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Timo Stavitski?
Na podstawie kontraktu z Mjallby AIF, Timo Stavitski otrzymuje 124,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 10,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stavitski w październiku 2026 to 2,4 tysiąca euro, a dziennie około 342 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Timo Stavitski – kontuzje
W trakcie kariery Timo Stavitski zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Timo Stavitski
-
Uraz pleców
pauzuje od 68 dni
06.08.26Mjallby AIF opuszczone: 13 meczów
-
Stłuczenie
10.12.20 – 29.06.21 (202 dni)
MVV Maastricht opuszczone: 24 mecze
Czy Timo Stavitski ma kontuzję?
Obecnie Timo Stavitski ma uraz — uraz pleców — i pauzuje w Mjallby AIF.
Najpoważniejszy uraz w karierze Timo Stavitski to stłuczenie z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 202 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Timo Stavitski – trofea
W trakcie kariery Timo Stavitski zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Timo Stavitski?
Timo Stavitski zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Mjallby AIF — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwecji — 1 raz.
Timo Stavitski – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Timo Stavitski wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Timo Stavitski na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Timo Stavitski?
Wycena Timo Stavitski wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Timo Stavitski wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.