Thomas Barkhuizen jest piłkarzem występującym obecnie w Barrow. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tom Barkhuizen
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Kwi
16:00
|
Barnet
3
Barrow
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Grimsby Town
5
Barrow
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Salford City
3
Barrow
1
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Tom Barkhuizen w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Tom Barkhuizen wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tom Barkhuizen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tom Barkhuizen w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Tom Barkhuizen rozegrał w barwach Barrow w EFL Trophy 2 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League Two 32 mecze oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 193 minuty. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Tom Barkhuizen?
Na podstawie kontraktu z Barrow, Tom Barkhuizen otrzymuje 311,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 26 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Barkhuizen w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 853 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Tom Barkhuizen ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Tom Barkhuizen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Barkhuizen to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Tom Barkhuizen?
Tom Barkhuizen najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik lub Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tom Barkhuizen?
Wycena 33-letniego Tom Barkhuizen według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tom Barkhuizen?
Tom Barkhuizen urodził się 4 lipca 1993 w Blackpool w Anglii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Tom Barkhuizen - statystyki
Szczegółowe statystyki Tom Barkhuizen w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Barrow. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tom Barkhuizen
Thomas Barkhuizen vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Tom Barkhuizen
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tom Barkhuizen w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Tom Barkhuizen wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tom Barkhuizen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Tom Barkhuizen - transfery
W trakcie kariery Tom Barkhuizen zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bamber Bridge FC 2026 – obecnie

-
Barrow 2025 – 2026
-
Derby County 2022 – 2025
-
Preston North End 2016 – 2022
-
Morecambe FC 2015 – 2016
-
Blackpool 2014 – 2015
-
Morecambe FC 2014 – 2014
-
Blackpool 2012 – 2014
-
Fleetwood Town 2012 – 2012
-
Blackpool 2012 – 2012
-
Hereford 2011 – 2012
-
Blackpool 2011 – 2011
-
Blackpool FC U18 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tom Barkhuizen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 27.08.2026 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 28.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 01.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 08.11.2016 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 16.11.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 16.10.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 28.08.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.04.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.07.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Tom Barkhuizen - forma
W ostatnich 5 meczach Tom Barkhuizen zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,95. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Tom Barkhuizen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Kwi
16:00
|
Barnet
3
Barrow
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Grimsby Town
5
Barrow
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Salford City
3
Barrow
1
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Barrow
0
Bristol Rovers
2
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
06 Mar
20:45
|
Cheltenham Town
2
Barrow
2
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Barrow
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Fleetwood Town
3
Barrow
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Barrow
0
Harrogate Town
1
|
40' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Barrow
1
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Shrewsbury Town
2
Barrow
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Notts County
2
Barrow
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Swindon Town
3
Barrow
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Barrow
0
Crawley Town
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Crewe Alexandra
3
Barrow
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Accrington Stanley
2
Barrow
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2025
|
Barrow
1
Cheltenham Town
2
|
87' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Gillingham FC
2
Barrow
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Barrow
0
Tranmere Rovers
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Wigan Athletic
(4)
2
Barrow
(3)
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Newport County
2
Barrow
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Barrow
2
Nottingham Forest U21
0
|
41' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Barrow
2
Barnet
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Walsall
1
Barrow
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Barrow
0
Shrewsbury Town
0
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Crawley Town
1
Barrow
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Barrow
1
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2025
|
Blackpool
5
Barrow
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Bristol Rovers
2
Barrow
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Barrow
1
Swindon Town
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Barrow
0
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Colchester United
0
Barrow
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Harrogate Town
1
Barrow
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Barrow
2
Notts County
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Barrow
0
Preston North End
1
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Barrow
0
Milton Keynes Dons
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Chesterfield
1
Barrow
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Derby County
0
Stoke City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Derby County
0
Luton Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Portsmouth
2
Derby County
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Derby County
0
Burnley
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
Derby County
2
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Derby County
2
Coventry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Derby County
2
Blackburn
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Norwich City
1
Derby County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cardiff City
2
Derby County
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Derby County
0
Sunderland
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
14 Sty
2025
|
Leyton Orient
(6)
1
Derby County
(5)
1
|
52' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Sheffield Wednesday
4
Derby County
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Derby County
0
Leeds United
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Derby County
2
West Bromwich Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2024
|
Derby County
4
Portsmouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Burnley
0
Derby County
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Leeds United
2
Derby County
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Derby County
1
Plymouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Coventry City
1
Derby County
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Barrow
(3)
0
Derby County
(2)
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Watford
2
Derby County
1
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Derby County
1
Middlesbrough
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Derby County
2
Chesterfield
1
|
60' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2024
|
Blackburn
4
Derby County
2
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Derby County
2
Carlisle United
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Derby County
3
Leyton Orient
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Kwi
2024
|
Wycombe
0
Derby County
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Derby County
1
Bolton
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Derby County
2
Reading
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Derby County
1
Stevenage
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Exeter City
0
Derby County
3
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Derby County
1
Shrewsbury Town
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
Reading
1
Derby County
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sty
2024
|
Derby County
3
Burton Albion
2
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Sty
2024
|
Derby County
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Fleetwood Town
1
Derby County
3
|
27' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Derby County
2
Peterborough
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Oxford United
2
Derby County
3
|
80' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Wigan Athletic
0
Derby County
1
|
72' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Gru
2023
|
Derby County
3
Lincoln City
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Gru
2023
|
Derby County
3
Fleetwood Town
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Port Vale
0
Derby County
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Derby County
2
Bristol Rovers
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Lis
2023
|
Derby County
1
Crewe Alexandra
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Derby County
3
Barnsley
0
|
84' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Crewe Alexandra
2
Derby County
2
|
68' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Derby County
4
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Stevenage
3
Derby County
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Derby County
2
Exeter City
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Shrewsbury Town
1
Derby County
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Notts County
1
Derby County
2
|
81' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Cheltenham Town
1
Derby County
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Carlisle United
0
Derby County
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Derby County
2
Lincoln City
0
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Bolton
2
Derby County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Derby County
1
Portsmouth
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Derby County
1
Burton Albion
0
|
11' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Exeter City
1
Derby County
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Derby County
0
Ipswich Town
2
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Peterborough
2
Derby County
0
|
24' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Oxford United
2
Derby County
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Mar
2023
|
Plymouth
2
Derby County
1
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Derby County
2
Cheltenham Town
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Derby County
1
Lincoln City
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Derby County
2
Bolton
1
|
75' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Derby County
3
Barnsley
0
|
73' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Derby County
0
Sheffield Wednesday
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Lis
2022
|
Newport County
1
Derby County
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Mansfield Town
(6)
1
Derby County
(5)
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Derby County
2
Wycombe
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Derby County
2
Plymouth
3
|
60' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Derby County
3
Grimsby Town
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Derby County
2
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Derby County
1
West Bromwich Albion
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Fleetwood Town
0
Derby County
0
|
60' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Shrewsbury Town
0
Derby County
0
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Mansfield Town
1
Derby County
2
|
27' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Swansea City
1
Preston North End
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Preston North End
2
Sheffield United
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Preston North End
1
Birmingham City
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Preston North End
1
Fulham
1
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Preston North End
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
AFC Bournemouth
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Preston North End
2
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Paź
2021
|
Preston North End
2
Coventry City
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Coventry City
0
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Preston North End
3
Derby County
0
|
85' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Stoke City
0
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Swansea City
0
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Preston North End
0
Luton Town
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Preston North End
1
AFC Bournemouth
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Millwall
2
Preston North End
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Preston North End
0
Watford
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Lut
2021
|
Blackburn
1
Preston North End
2
|
76' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Preston North End
1
Rotherham United
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Sty
2021
|
Birmingham City
0
Preston North End
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Bristol City
2
Preston North End
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Preston North End
0
Nottingham Forest
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Preston North End
2
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Derby County
0
Preston North End
1
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Luton Town
3
Preston North End
0
|
57' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Preston North End
3
Middlesbrough
0
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Preston North End
2
Wycombe
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
AFC Bournemouth
2
Preston North End
3
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Watford
4
Preston North End
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
04 Lis
2020
|
Reading
0
Preston North End
3
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Preston North End
0
Cardiff City
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Stoke City
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
15 Wrz
2020
|
Derby County
1
Preston North End
2
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Swansea City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Preston North End
2
Birmingham City
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
15 Lip
2020
|
Brentford
1
Preston North End
0
|
75' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
08 Lip
2020
|
Sheffield Wednesday
1
Preston North End
3
|
83' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
04 Lip
2020
|
Huddersfield Town
0
Preston North End
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
01 Lip
2020
|
Preston North End
0
Derby County
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Cze
2020
|
Preston North End
1
Cardiff City
3
|
71' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Preston North End
2
Hull City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Preston North End
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Wigan Athletic
1
Preston North End
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Barnsley
0
Preston North End
3
|
74' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
10 Gru
2019
|
Preston North End
2
Fulham
1
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Hull City
4
Preston North End
0
|
94' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Preston North End
3
Blackburn
2
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Preston North End
1
Leeds United
1
|
91' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Preston North End
3
Bristol City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Preston North End
2
Brentford
0
|
81' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Swansea City
3
Preston North End
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
Bradford City
0
Preston North End
4
|
93' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Preston North End
1
Bristol City
1
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Millwall
1
Preston North End
3
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
16 Lut
2019
|
Preston North End
0
Nottingham Forest
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Bolton
1
Preston North End
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Lut
2019
|
Preston North End
0
Derby County
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Stoke City
0
Preston North End
2
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Sty
2019
|
Queens Park Rangers
1
Preston North End
4
|
21' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Sty
2019
|
Rotherham United
2
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
15 Gru
2018
|
Preston North End
3
Millwall
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
08 Gru
2018
|
Nottingham Forest
0
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Gru
2018
|
Birmingham City
3
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Lis
2018
|
Preston North End
4
Blackburn
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
03 Lis
2018
|
Ipswich Town
1
Preston North End
1
|
71' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Preston North End
1
Rotherham United
1
|
75' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Paź
2018
|
Preston North End
4
Brentford
3
|
89' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Wrz
2018
|
Sheffield United
3
Preston North End
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
15 Wrz
2018
|
Preston North End
2
Reading
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Wrz
2018
|
Preston North End
2
Bolton
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
25 Sie
2018
|
Derby County
2
Preston North End
0
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Sie
2018
|
Norwich City
2
Preston North End
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
04 Sie
2018
|
Preston North End
1
Queens Park Rangers
0
|
71' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
06 Maj
2018
|
Preston North End
2
Burton Albion
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
21 Kwi
2018
|
Preston North End
0
Norwich City
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
14 Kwi
2018
|
Queens Park Rangers
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
10 Kwi
2018
|
Preston North End
3
Leeds United
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
02 Kwi
2018
|
Preston North End
0
Derby County
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Mar
2018
|
Bolton
1
Preston North End
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
20 Lut
2018
|
Aston Villa
1
Preston North End
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
17 Lut
2018
|
Preston North End
1
Wolverhampton
1
|
88' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
10 Lut
2018
|
Brentford
1
Preston North End
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
Preston North End
2
Hull City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Sty
2018
|
Nottingham Forest
0
Preston North End
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
20 Sty
2018
|
Preston North End
1
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Millwall
1
Preston North End
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
01 Sty
2018
|
Preston North End
2
Middlesbrough
3
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Burton Albion
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
Preston North End
1
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Norwich City
1
Preston North End
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
21 Lis
2017
|
Bristol City
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
17 Lis
2017
|
Preston North End
0
Bolton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
14 Paź
2017
|
Fulham
2
Preston North End
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Wrz
2017
|
Hull City
1
Preston North End
2
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Wrz
2017
|
Preston North End
0
Millwall
0
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Birmingham City
1
Preston North End
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Wrz
2017
|
Preston North End
3
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Middlesbrough
0
Preston North End
0
|
75' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Preston North End
1
Reading
0
|
86' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
15 Sie
2017
|
Derby County
1
Preston North End
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Sie
2017
|
Leeds United
0
Preston North End
0
|
65' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
07 Maj
2017
|
Wolverhampton
1
Preston North End
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
29 Kwi
2017
|
Preston North End
1
Rotherham United
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Kwi
2017
|
Newcastle United
4
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Preston North End
1
Norwich City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Kwi
2017
|
Huddersfield Town
3
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Preston North End
1
Nottingham Forest
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Blackburn
2
Preston North End
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Preston North End
3
Reading
0
|
76' |
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Mar
2017
|
Fulham
3
Preston North End
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
25 Lut
2017
|
Preston North End
2
Queens Park Rangers
1
|
4' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Lut
2017
|
Wigan Athletic
0
Preston North End
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Lut
2017
|
Preston North End
2
Birmingham City
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Lut
2017
|
Preston North End
4
Brentford
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Tom Barkhuizen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.95.
W ostatnich 10 meczach Tom Barkhuizen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.16.
W jakiej formie jest Tom Barkhuizen?
Tom Barkhuizen jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.95 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.26). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Tom Barkhuizen w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Tom Barkhuizen rozegrał w barwach Barrow w EFL Trophy 2 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League Two 32 mecze oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 193 minuty. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Tom Barkhuizen - zarobki
Tom Barkhuizen gra w Barrow na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 312 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tom Barkhuizen w Barrow (2025/26)
| Rocznie | 312 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 853 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Tom Barkhuizen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
312 tys. € |
| 2024/25 |
|
455 tys. € |
| 2023/24 |
|
455 tys. € |
| 2022/23 |
|
455 tys. € |
| 2021/22 |
|
623 tys. € |
| 2020/21 |
|
623 tys. € |
| 2019/20 |
|
503 tys. € |
| 2018/19 |
|
374 tys. € |
| 2017/18 |
|
374 tys. € |
| 2016/17 |
|
187 tys. € |
| 2014/15 |
|
25 tys. € |
| 2013/14 |
|
43 tys. € |
Ile zarabia Tom Barkhuizen?
Na podstawie kontraktu z Barrow, Tom Barkhuizen otrzymuje 311,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 26 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Barkhuizen w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 853 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Tom Barkhuizen - kontuzje
W trakcie kariery Tom Barkhuizen zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tom Barkhuizen
-
Uraz
11.09.24 – 04.11.24 (55 dni)
Derby County opuszczone: 9 meczów
-
Uraz łydki
16.03.24 – 07.04.24 (23 dni)
Derby County opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
08.07.23 – 31.08.23 (55 dni)
Derby County opuszczone: 6 meczów
Czy Tom Barkhuizen ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Tom Barkhuizen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Barkhuizen to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tom Barkhuizen - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tom Barkhuizen wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tom Barkhuizen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tom Barkhuizen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 32 |
|
150 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
200 tys. € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2024 | 30 |
|
450 tys. € |
| 26.12.2023 | 30 |
|
450 tys. € |
| 08.06.2023 | 29 |
|
600 tys. € |
| 04.04.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 23.11.2021 | 28 |
|
2 mln € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
2,2 mln € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
3,2 mln € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
4 mln € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 26.02.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 23.09.2018 | 25 |
|
1 mln € |
| 26.02.2018 | 24 |
|
750 tys. € |
| 17.09.2017 | 24 |
|
500 tys. € |
| 26.02.2017 | 23 |
|
200 tys. € |
| 04.08.2016 | 23 |
|
200 tys. € |
| 23.02.2015 | 21 |
|
200 tys. € |
| 07.01.2014 | 20 |
|
200 tys. € |
| 01.03.2013 | 19 |
|
150 tys. € |
| 14.08.2011 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tom Barkhuizen?
Wycena Tom Barkhuizen wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Tom Barkhuizen wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.