Thomas Lawrence jest piłkarzem występującym obecnie w Perth Glory. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tom Lawrence
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tom Lawrence w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tom Lawrence wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.10, a skuteczność strzałów to 25,0%. Tom Lawrence oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tom Lawrence w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tom Lawrence rozegrał w barwach Perth Glory w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Tom Lawrence
Pierwszy transfer Tom Lawrence w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Manchester United U21 do Leicester City za 1,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Tom Lawrence było przejście z Leicester City do Derby County w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,5 miliona euro.
Czy Tom Lawrence ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tom Lawrence nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Lawrence to problemy ze ścięgnem achillesa z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 306 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tom Lawrence?
Tom Lawrence ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Manchester United U21 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Tom Lawrence?
Tom Lawrence najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Tom Lawrence?
Wycena 32-letniego Tom Lawrence według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Tom Lawrence?
Tom Lawrence urodził się 13 stycznia 1994 w Wrexham w Walii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Tom Lawrence – statystyki
Szczegółowe statystyki Tom Lawrence w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Perth Glory oraz reprezentacja Walii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Thomas Lawrence vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tom Lawrence w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tom Lawrence wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.10, a skuteczność strzałów to 25,0%. Tom Lawrence oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Tom Lawrence – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tom Lawrence w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Tom Lawrence w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tom Lawrence rozegrał w barwach Perth Glory w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Tom Lawrence – transfery
W trakcie kariery Tom Lawrence zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Perth Glory 2025 – obecnie
-
Free Player 2025 – 2025

-
Rangers 2022 – 2025
-
Derby County 2017 – 2022
-
Leicester City 2017 – 2017
-
Ipswich Town 2016 – 2017
-
Leicester City 2016 – 2016
-
Cardiff City 2016 – 2016
-
Leicester City 2016 – 2016
-
Blackburn 2015 – 2016
-
Leicester City 2014 – 2015
-
Rotherham United 2014 – 2014
-
Leicester City 2014 – 2014
-
Manchester United U21 2014 – 2014
-
Yeovil Town 2014 – 2014
-
Manchester United U21 2014 – 2014
-
Carlisle United 2013 – 2014
-
Manchester United U21 2012 – 2013
-
Manchester United U18 2010 – 2012

-
Manchester United Youth 2002 – 2010

-
Everton FC Youth do 2002

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Tom Lawrence
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 09.10.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2022/23 | 07.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 14.08.2017 |
|
5,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 29.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.05.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 20.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.12.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 26.11.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 31.08.2014 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.04.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.01.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 27.01.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 27.11.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2002/03 | 30.06.2002 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tom Lawrence
Pierwszy transfer Tom Lawrence w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Manchester United U21 do Leicester City za 1,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Tom Lawrence było przejście z Leicester City do Derby County w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,5 miliona euro.
Tom Lawrence – forma
W ostatnich 5 meczach Tom Lawrence zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Tom Lawrence i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Perth Glory
4
Adelaide United
0
A-League (Australia), 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Brisbane Roar
2
Perth Glory
1
A-League (Australia), 2. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Macarthur FC
2
Perth Glory
1
A-League (Australia), 1. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Macarthur FC
2
Perth Glory
2
A-League (Australia), 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Perth Glory
2
Auckland FC
1
A-League (Australia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
Perth Glory
0
A-League (Australia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Perth Glory
1
Brisbane Roar
2
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Perth Glory
3
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia), 12. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
3
Perth Glory
2
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Perth Glory
3
A-League (Australia), 10. kolejka
|
84'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Perth Glory
0
Adelaide United
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Perth Glory
0
FC Sydney
1
A-League (Australia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Perth Glory
1
Western Sydney Wanderers
0
A-League (Australia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Macarthur FC
0
Perth Glory
2
A-League (Australia), 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Perth Glory
2
A-League (Australia), 5. kolejka
|
54'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Perth Glory
0
Melbourne Victory
2
A-League (Australia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Dundee
3
Rangers
4
Scottish Premiership, 31. kolejka
|
16'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Walia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Walia
3
Kazachstan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Celtic
2
Rangers
3
Scottish Premiership, 30. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Karne
|
Rangers
(3)
0
Fenerbahce
(2)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
1
Rangers
3
Liga Europy, 1/16 finału
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rangers
1
Motherwell
2
Scottish Premiership, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rangers
0
St Mirren
2
Scottish Premiership, 27. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rangers
4
Ross County
0
Scottish Premiership, 25. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rangers
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Rangers
1
Liga Europy, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Motherwell
1
Rangers
2
Scottish League Cup, półfinał
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
1
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rangers
1
Lyon
4
Liga Europy, 2. runda
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Rangers
6
Ross County
0
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Rangers
0
Dynamo Kijów
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Rangers
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Celtic
2
Rangers
1
Scottish Premiership
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
St Mirren
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
3
Rangers
2
Scottish Premiership
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Rangers
3
Celtic
3
Scottish Premiership
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Rangers
3
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Rangers
0
SL Benfica
1
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
2
Puchar Szkocji
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
SL Benfica
2
Rangers
2
Liga Europy
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Kilmarnock
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Ross County
1
Scottish Premiership
|
79'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rangers
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
75'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Livingston
0
Scottish Premiership
|
29'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
St Mirren
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
3
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Aberdeen
1
Rangers
1
Scottish Premiership
|
78'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Livingston
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
78'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Real Betis
0
Liga Europy
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Ross County
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rangers
2
Greenock Morton
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
Rangers
2
Scottish Premiership
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Livingston
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
84'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Queens Park Rangers
1
Derby County
0
Championship
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Derby County
3
Hull City
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Derby County
2
Birmingham City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Derby County
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Coventry City
1
Derby County
0
FA Cup (Anglia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Derby County
1
Blackpool
0
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Bristol City
1
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Derby County
1
Queens Park Rangers
2
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Fulham
0
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Millwall
1
Derby County
1
Championship
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Barnsley
2
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Derby County
1
Blackburn
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Derby County
0
Swansea City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Sheffield United
1
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Birmingham City
2
Derby County
0
Championship
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Swansea City
2
Derby County
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Preston North End
3
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Blackburn
2
Derby County
1
Championship
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Derby County
0
Norwich City
1
Championship
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Walia
1
Czechy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Derby County
2
Brentford
2
Championship
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Derby County
0
Stoke City
0
Championship
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Brentford
0
Derby County
0
Championship
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Derby County
1
Coventry City
1
Championship
|
80'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Derby County
1
Wycombe
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Walia
3
Finlandia
1
Liga Narodów UEFA
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Derby County
0
Queens Park Rangers
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Derby County
1
Cardiff City
1
Championship
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Derby County
1
Championship
|
86'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Derby County
1
Leeds United
3
Championship
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Derby County
0
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Derby County
1
Fulham
1
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Swansea City
2
Derby County
3
Championship
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
0
Derby County
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Derby County
1
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Derby County
1
West Bromwich Albion
1
Championship
|
91'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Derby County
2
Championship
|
94'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Derby County
1
Aston Villa
2
Championship
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Derby County
3
West Bromwich Albion
1
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Bristol City
0
Derby County
2
Championship
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Derby County
2
Queens Park Rangers
0
Championship
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Derby County
6
Rotherham United
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Derby County
0
Stoke City
0
Championship
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Ipswich Town
1
Derby County
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Preston North End
0
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Karne
|
Southampton
(3)
2
Derby County
(5)
2
FA Cup (Anglia)
|
40'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leeds United
2
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Derby County
2
Southampton
2
FA Cup (Anglia)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Derby County
0
Nottingham Forest
0
Championship
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Derby County
3
Birmingham City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Chelsea
3
Derby County
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Derby County
2
Sheffield United
1
Championship
|
54'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rotherham United
1
Derby County
0
Championship
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Derby County
2
Preston North End
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Derby County
2
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Derby County
1
Leeds United
4
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Fulham
2
Derby County
0
Championship
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Derby County
1
Fulham
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Derby County
4
Barnsley
1
Championship
|
87'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Derby County
3
Cardiff City
1
Championship
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Derby County
1
Middlesbrough
2
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Burton Albion
3
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Derby County
3
Bolton
0
Championship
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Preston North End
0
Derby County
1
Championship
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Derby County
0
Championship
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Queens Park Rangers
1
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Reading
3
Derby County
3
Championship
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Derby County
1
Norwich City
1
Championship
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Derby County
3
Brentford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Millwall
0
Derby County
0
Championship
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Birmingham City
0
Derby County
3
Championship
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Hull City
0
Derby County
0
Championship
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Barnsley
0
Derby County
3
Championship
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Derby County
0
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Derby County
2
Reading
4
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Leeds United
1
Derby County
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Derby County
2
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Derby County
2
Nottingham Forest
0
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Cardiff City
0
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Derby County
5
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Bolton
1
Derby County
2
Championship
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
0
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
3
Newcastle United
1
Championship
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Burton Albion
1
Ipswich Town
2
Championship
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Cardiff City
3
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Barnsley
1
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Ipswich Town
1
Championship
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Aston Villa
0
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Ipswich Town
2
Reading
2
Championship
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ipswich Town
0
Derby County
3
Championship
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Ipswich Town
3
Blackburn
2
Championship
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
2
Bristol City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
0
Fulham
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Birmingham City
2
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bristol City
2
Ipswich Town
0
Championship
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Ipswich Town
0
Nottingham Forest
2
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Newcastle United
3
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
2
Burton Albion
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Blackburn
0
Ipswich Town
0
Championship
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
0
Huddersfield Town
1
Championship
|
86'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ipswich Town
0
Brighton & Hove Albion
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Cardiff City
2
Bolton
1
Championship
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Cardiff City
0
Leeds United
2
Championship
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bristol City
0
Cardiff City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Cardiff City
2
Preston North End
1
Championship
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Blackburn
1
Queens Park Rangers
1
Championship
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Reading
1
Blackburn
0
Championship
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Blackburn
1
Rotherham United
0
Championship
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Blackburn
2
Sheffield Wednesday
2
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Blackburn
1
Brentford
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Hull City
1
Blackburn
1
Championship
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Blackburn
3
Charlton Athletic
0
Championship
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Blackburn
2
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Tom Lawrence 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W ostatnich 10 meczach Tom Lawrence 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.30 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W jakiej formie jest Tom Lawrence?
Tom Lawrence jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.10). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Tom Lawrence – zarobki
Tom Lawrence gra w Perth Glory na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tom Lawrence w Perth Glory (2024/25)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 127 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Tom Lawrence w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,4 mln € |
| 2021/22 |
|
1,7 mln € |
| 2020/21 |
|
1,9 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
1,8 mln € |
| 2017/18 |
|
1,9 mln € |
| 2016/17 |
|
187 tys. € |
| 2016/17 |
|
179 tys. € |
| 2015/16 |
|
189 tys. € |
| 2015/16 |
|
187 tys. € |
| 2014/15 |
|
213 tys. € |
| 2013/14 |
|
76 tys. € |
Tom Lawrence – kontuzje
W trakcie kariery Tom Lawrence zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 93 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tom Lawrence
-
Uraz stopy
26.02.26 – 14.10.26 (229 dni)
Perth Glory opuszczone: 8 meczów
-
Zapalenie rozcięgna podeszwowego
06.02.26 – 06.07.26 (151 dni)
Perth Glory opuszczone: 10 meczów
-
Wstrząśnienie mózgu
02.11.25 – 10.11.25 (9 dni)
Perth Glory opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
10.10.25 – 29.10.25 (20 dni)
Perth Glory opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
02.11.24 – 14.12.24 (43 dni)
Rangers opuszczone: 10 meczów
-
Uraz mięśnia
05.12.23 – 30.12.23 (26 dni)
Rangers opuszczone: 6 meczów
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
28.08.22 – 29.06.23 (306 dni)
Rangers opuszczone: 56 meczów
Czy Tom Lawrence ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tom Lawrence nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Lawrence to problemy ze ścięgnem achillesa z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 306 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tom Lawrence – trofea
W trakcie kariery Tom Lawrence zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Tom Lawrence
Jakie trofea zdobył Tom Lawrence?
Tom Lawrence zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Manchester United U21 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy.
Tom Lawrence – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tom Lawrence wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tom Lawrence na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tom Lawrence
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 32 |
|
1 mln € |
| 12.01.2026 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 16.06.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 02.12.2024 | 30 |
|
2 mln € |
| 29.05.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 04.12.2023 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 21.09.2023 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 25.06.2023 | 29 |
|
4 mln € |
| 12.12.2022 | 28 |
|
5 mln € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
5 mln € |
| 23.11.2021 | 27 |
|
5 mln € |
| 24.05.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 14.10.2020 | 26 |
|
4,8 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
4,8 mln € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
6 mln € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
5 mln € |
| 23.09.2018 | 24 |
|
5 mln € |
| 26.02.2018 | 24 |
|
5 mln € |
| 17.09.2017 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 27.06.2017 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 26.02.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 31.07.2016 | 22 |
|
1 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
1 mln € |
| 11.02.2015 | 21 |
|
1 mln € |
| 04.10.2014 | 20 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Tom Lawrence?
Wycena Tom Lawrence wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Tom Lawrence wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 1 mln €.