Tommi Jyry jest piłkarzem występującym obecnie w KuPS. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Tommi Jyry
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tommi Jyry w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tommi Jyry wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 16,7%. Tommi Jyry oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tommi Jyry w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommi Jyry rozegrał w barwach KuPS w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze oraz w Veikkausliiga (Finlandia) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 476 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Czy Tommi Jyry ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tommi Jyry nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommi Jyry to zerwanie ścięgna achillesa z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 159 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tommi Jyry?
Tommi Jyry ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z KuPS — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Tommi Jyry?
Tommi Jyry najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tommi Jyry?
Wycena 27-letniego Tommi Jyry według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tommi Jyry?
Tommi Jyry urodził się 16 sierpnia 1999 w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Tommi Jyry – statystyki
Szczegółowe statystyki Tommi Jyry w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział KuPS oraz reprezentacja Finlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Tommi Jyry vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tommi Jyry w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tommi Jyry wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 16,7%. Tommi Jyry oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Tommi Jyry – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tommi Jyry w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
1:1 | 22' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
2:2 | 24' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:4 | 26' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
1:0 | 62' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
0:1 | 60' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
0:2 | 89' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
0:0 | 84' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Tommi Jyry w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommi Jyry rozegrał w barwach KuPS w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze oraz w Veikkausliiga (Finlandia) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 476 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Tommi Jyry – transfery
W trakcie kariery Tommi Jyry zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
KuPS 2026 – obecnie
-
Petrolul Ploiesti 2024 – 2026
-
Inter Turku 2021 – 2024
-
KuPS 2018 – 2021
-
HIFK Elsinki 2017 – 2018
-
HJK U19 do 2017
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Tommi Jyry
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 05.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 31.12.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 15.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Tommi Jyry – forma
W ostatnich 5 meczach Tommi Jyry zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Tommi Jyry i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
AC Oulu
2
KuPS
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KuPS
1
Gnistan
1
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
HJK Helsinki
2
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Borac Banja Luka
2
KuPS
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
KuPS
2
VPS
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
KuPS
2
Trabzonspor
4
Liga Konferencji, 1. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
KuPS
0
AC Oulu
1
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VPS
0
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
KuPS
0
HJK Helsinki
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
84'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Gnistan
1
KuPS
1
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
0
Veikkausliiga (Finlandia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
KuPS
1
Shamrock Rovers
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
KuPS
2
Mariehamn
4
Veikkausliiga (Finlandia), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Shamrock Rovers
1
KuPS
1
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Lahti
1
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia), 20. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
KuPS
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
KuPS
1
Turku PS
1
Veikkausliiga (Finlandia), 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
KuPS
1
Universitatea Craiova
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gnistan
0
KuPS
1
Veikkausliiga (Finlandia), 18. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
KuPS
0
Sabah FA
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Sabah FA
1
KuPS
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
SJK
0
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia), 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Lip
Dogryw.
|
KuPS
2
Vardar Skopje
3
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
104'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Vardar Skopje
0
KuPS
2
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
5
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FCSB
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Metaloglobus
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
9 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 2. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
Metaloglobus
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FCSB
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
1
Puchar Rumunii, 1. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Csikszereda
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Dinamo Bucuresti
3
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Politehnica Iasi
1
Petrolul Ploiesti
2
Puchar Rumunii, play offy
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Metaloglobus
0
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Polska
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Finlandia
0
Holandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Uta Arad
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
SCM Gloria Buzău
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universitatea Cluj
4
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Uta Arad
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Dumbrăviţa
(4)
1
Petrolul Ploiesti
(5)
1
Puchar Rumunii, play offy
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
SCM Gloria Buzău
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Politehnica Iasi
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Inter Turku
2
AC Oulu
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Inter Turku
1
HJK Helsinki
3
Veikkausliiga (Finlandia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Inter Turku
2
KTP Kotka
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Honka
2
Inter Turku
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
KuPS
1
Inter Turku
0
Puchar Finlandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Inter Turku
1
SJK
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Karne
|
SJK
(3)
1
Inter Turku
(5)
1
Puchar Finlandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Inter Turku
2
HIFK Elsinki
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Inter Turku
0
HJK Helsinki
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
HJK Helsinki
1
Inter Turku
4
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Inter Turku
2
AC Oulu
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Honka
3
Inter Turku
1
Puchar Ligi Fińskiej
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Karne
|
Haka
(4)
0
Inter Turku
(5)
0
Puchar Ligi Fińskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Inter Turku
2
Mariehamn
1
Puchar Ligi Fińskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Inter Turku
2
KuPS
3
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
KuPS
2
Ilves
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Honka
0
KuPS
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
KTP Kotka
1
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Mariehamn
0
KuPS
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
KuPS
0
Union Berlin
4
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
KuPS
1
FC Astana
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
AC Oulu
0
KuPS
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Tommi Jyry ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27.
W ostatnich 10 meczach Tommi Jyry 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Tommi Jyry?
Tommi Jyry jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.33). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Tommi Jyry – zarobki
Tommi Jyry gra w KuPS na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 87 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tommi Jyry w KuPS (2023)
| Rocznie | 87 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 238 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Tommi Jyry w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023 |
|
87 tys. € |
Tommi Jyry – kontuzje
W trakcie kariery Tommi Jyry zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tommi Jyry
-
Zerwanie ścięgna Achillesa
24.06.20 – 29.11.20 (159 dni)
KuPS opuszczone: 26 meczów
Czy Tommi Jyry ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Tommi Jyry nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommi Jyry to zerwanie ścięgna achillesa z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 159 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tommi Jyry – trofea
W trakcie kariery Tommi Jyry zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Tommi Jyry
Jakie trofea zdobył Tommi Jyry?
Tommi Jyry zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w KuPS — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Finlandii — 1 raz.
Tommi Jyry – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tommi Jyry wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tommi Jyry na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tommi Jyry
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 26 |
|
700 tys. € |
| 18.12.2025 | 26 |
|
700 tys. € |
| 09.06.2025 | 25 |
|
850 tys. € |
| 18.12.2024 | 25 |
|
650 tys. € |
| 12.09.2024 | 25 |
|
350 tys. € |
| 04.06.2024 | 24 |
|
200 tys. € |
| 23.11.2023 | 24 |
|
300 tys. € |
| 27.07.2023 | 23 |
|
300 tys. € |
| 06.04.2023 | 23 |
|
250 tys. € |
| 26.10.2022 | 23 |
|
200 tys. € |
| 24.07.2022 | 22 |
|
150 tys. € |
| 14.04.2022 | 22 |
|
100 tys. € |
| 01.11.2021 | 22 |
|
50 tys. € |
| 01.08.2021 | 21 |
|
50 tys. € |
| 05.04.2021 | 21 |
|
50 tys. € |
| 30.08.2020 | 21 |
|
50 tys. € |
| 16.05.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
| 19.10.2019 | 20 |
|
100 tys. € |
| 24.07.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
| 03.04.2019 | 19 |
|
50 tys. € |
| 22.10.2018 | 19 |
|
25 tys. € |
| 27.05.2018 | 18 |
|
25 tys. € |
| 27.10.2017 | 18 |
|
25 tys. € |
| 24.06.2017 | 17 |
|
25 tys. € |
| 24.03.2017 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tommi Jyry?
Wycena Tommi Jyry wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Tommi Jyry wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.