Forma w lidze
Inter Turku w tabeli
1. miejsce / 52 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
2:0 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
2:2 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Inter Turku
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 10 bramek | Sierra Leone | 21 | napastnik | 27 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Nigeria | 19 | napastnik | 22 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Sierra Leone | 21 | napastnik | 27 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | Finlandia | 23 | bramkarz | 26 | 300 tys. € |
Skład i oceny Inter Turku w ostatnim meczu 4-3-3

Zmiany
- 67' L. Laine → H. Sjogrell
- 84' E. Kiiskila → J. Yli-Kokko
- 90' A. Conteh → J. Botue
- 90' J. Tuominen → I. Jarvinen
Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KuPS
|
22 | 12 | 7 | 3 | 38:23 | 43 |
2
|
Inter Turku
|
22 | 11 | 9 | 2 | 29:16 | 42 |
3
|
HJK Helsinki
|
22 | 11 | 4 | 7 | 36:27 | 37 |
4
|
Gnistan
|
22 | 10 | 6 | 6 | 36:29 | 36 |
5
|
AC Oulu
|
22 | 10 | 4 | 8 | 25:25 | 34 |
Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Turku
|
27 | 14 | 10 | 3 | 33:18 | 52 |
2
|
KuPS
|
27 | 13 | 9 | 5 | 41:26 | 48 |
3
|
HJK Helsinki
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:29 | 45 |
4
|
Gnistan
|
26 | 11 | 9 | 6 | 40:32 | 42 |
5
|
AC Oulu
|
26 | 11 | 4 | 11 | 27:29 | 37 |
Wyniki Inter Turku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Gnistan
0
Inter Turku
0
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
AC Oulu
0
Inter Turku
1
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Terminarz Inter Turku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Inter Turku
AC Oulu
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
|
|
24 Paź 13:00
|
VPS
Inter Turku
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
|
|
29 Paź 17:00
|
Inter Turku
HJK Helsinki
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Ostatnie transfery Inter Turku
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Sierra Leone |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kamerun |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
2,5 mln € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia |
|
za darmo |
Inter Turku to klub piłkarski z Finlandii występujący w Veikkausliiga (Finlandia). Swoim domowym obiektem jest Veritas Stadion, który może pomieścić 9 372 widzów. Zespół prowadzi Vesa Vasara. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Finlandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Inter Turku?
Klub piłkarski Inter Turku zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Finlandii oraz Puchar Finlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Finlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Turku w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Inter Turku trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 35 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Herman Sjogrell z FF Jaro za 35 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ilari Kangasniemi do Leicester City za 2,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)?
Inter Turku zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Veikkausliiga (Finlandia) z dorobkiem 52 punktów po 27 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Inter Turku?
W wyjściowym ustawieniu Inter Turku między słupkami staje E. Huuhtanen, a linię obrony najczęściej tworzą A. Granlund, L. Kuittinen, R. Ivanov oraz J. Niska. W środku pola grają H. Sjogrell, J. Laine, J. Tuominen, J. Yli-Kokko oraz Clinton Degol Jephta, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Conteh. Trener Vesa Vasara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Veikkausliiga (Finlandia) i pucharach.
Kiedy Inter Turku gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Turku to spotkanie z AC Oulu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Veritas Stadion w ramach Veikkausliiga (Finlandia) (play offy).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Turku?
Ostatni mecz Inter Turku to wygrana z KuPS 1:0 w Veikkausliiga (Finlandia), 11 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Inter Turku w tym sezonie?
Bilans Inter Turku w tym sezonie to 27 meczów i wynik 14-10-3 przy 33 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Inter Turku w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Inter Turku w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Inter Turku
Inter Turku terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Veritas Stadion U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 13:00
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Lemonsoft Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 17:00
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Veritas Stadion U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 17:00
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Veritas Stadion U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 14:00
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
Väre Areena Wyjazd | Trudny |
Kiedy Inter Turku gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Turku to spotkanie z AC Oulu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Veritas Stadion w ramach Veikkausliiga (Finlandia) (play offy).
Wyniki Inter Turku w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Inter Turku w sezonie 2026.
Forma i bramki Inter Turku w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Inter Turku wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
1:0 | 4-3-3 | 3/5 | 2/5 | |
|
07 Paź Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
0:0 | 4-2-3-1 | 8/13 | 3/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/5 | 1/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
1:0 | 4-3-3 | 2/7 | 2/5 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Puchar Finlandii, finał
|
1:0 | 4-3-3 | 2/10 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 22. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/5 | 2/4 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
4:1 | 4-2-3-1 | 1/10 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 21. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 14/17 | 2/4 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
0:0 | 4-3-3 | 9/17 | 0/0 |
Inter Turku ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 16 z 27 meczów, ze średnią 2,06 punktu. W pozostałych ustawieniach Inter Turku zdobywa 1,73 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Turku?
Ostatni mecz Inter Turku to wygrana z KuPS 1:0 w Veikkausliiga (Finlandia), 11 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Inter Turku – tabela Veikkausliiga (Finlandia)
Jakie miejsce w tabeli Veikkausliiga (Finlandia) zajmuje Inter Turku w sezonie 2026.
Miejsce Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KuPS
|
22 | 12 | 7 | 3 | 38:23 | 15 | 43 | |
2
|
Inter Turku
|
22 | 11 | 9 | 2 | 29:16 | 13 | 42 | |
3
|
HJK Helsinki
|
22 | 11 | 4 | 7 | 36:27 | 9 | 37 | |
4
|
Gnistan
|
22 | 10 | 6 | 6 | 36:29 | 7 | 36 | |
5
|
AC Oulu
|
22 | 10 | 4 | 8 | 25:25 | 0 | 34 | |
6
|
VPS
|
22 | 9 | 6 | 7 | 29:22 | 7 | 33 | |
7
|
Lahti
|
22 | 9 | 5 | 8 | 26:19 | 7 | 32 | |
8
|
Turku PS
|
22 | 8 | 7 | 7 | 28:23 | 5 | 31 | |
9
|
Ilves
|
22 | 7 | 4 | 11 | 34:37 | -3 | 25 | |
10
|
SJK
|
22 | 4 | 7 | 11 | 25:33 | -8 | 19 | |
11
|
FF Jaro
|
22 | 3 | 6 | 13 | 18:44 | -26 | 15 | |
12
|
Mariehamn
|
22 | 3 | 5 | 14 | 17:43 | -26 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KuPS
|
22 | 12 | 7 | 3 | 38:23 | 15 | 43 | |
2
|
Inter Turku
|
22 | 11 | 9 | 2 | 29:16 | 13 | 42 | |
3
|
HJK Helsinki
|
22 | 11 | 4 | 7 | 36:27 | 9 | 37 | |
4
|
Gnistan
|
22 | 10 | 6 | 6 | 36:29 | 7 | 36 | |
5
|
AC Oulu
|
22 | 10 | 4 | 8 | 25:25 | 0 | 34 | |
6
|
VPS
|
22 | 9 | 6 | 7 | 29:22 | 7 | 33 | |
7
|
Lahti
|
22 | 9 | 5 | 8 | 26:19 | 7 | 32 | |
8
|
Turku PS
|
22 | 8 | 7 | 7 | 28:23 | 5 | 31 | |
9
|
Ilves
|
22 | 7 | 4 | 11 | 34:37 | -3 | 25 | |
10
|
SJK
|
22 | 4 | 7 | 11 | 25:33 | -8 | 19 | |
11
|
FF Jaro
|
22 | 3 | 6 | 13 | 18:44 | -26 | 15 | |
12
|
Mariehamn
|
22 | 3 | 5 | 14 | 17:43 | -26 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Turku PS
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:9 | 9 | 23 | |
| 2 |
KuPS
|
11 | 6 | 4 | 1 | 21:14 | 7 | 22 | |
| 3 |
Inter Turku
|
11 | 5 | 5 | 1 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 4 |
HJK Helsinki
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
| 5 |
Gnistan
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:17 | 4 | 20 | |
| 6 |
AC Oulu
|
11 | 6 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 20 | |
| 7 |
Ilves
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 19 | |
| 8 |
VPS
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 18 | |
| 9 |
Lahti
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:10 | 7 | 18 | |
| 10 |
FF Jaro
|
11 | 3 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 11 |
SJK
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 12 | |
| 12 |
Mariehamn
|
11 | 2 | 4 | 5 | 9:17 | -8 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Turku
|
11 | 6 | 4 | 1 | 18:10 | 8 | 22 | |
| 2 |
KuPS
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:9 | 8 | 21 | |
| 3 |
HJK Helsinki
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:13 | 5 | 17 | |
| 4 |
Gnistan
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
| 5 |
VPS
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 15 | |
| 6 |
AC Oulu
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | -3 | 14 | |
| 7 |
Lahti
|
11 | 4 | 2 | 5 | 9:9 | 0 | 14 | |
| 8 |
Turku PS
|
11 | 1 | 5 | 5 | 10:14 | -4 | 8 | |
| 9 |
SJK
|
11 | 1 | 4 | 6 | 9:18 | -9 | 7 | |
| 10 |
Ilves
|
11 | 1 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 6 | |
| 11 |
Mariehamn
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 | |
| 12 |
FF Jaro
|
11 | 0 | 2 | 9 | 4:28 | -24 | 2 |
Miejsce Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Turku
|
27 | 14 | 10 | 3 | 33:18 | 15 | 52 | |
2
|
KuPS
|
27 | 13 | 9 | 5 | 41:26 | 15 | 48 | |
3
|
HJK Helsinki
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:29 | 16 | 45 | |
4
|
Gnistan
|
26 | 11 | 9 | 6 | 40:32 | 8 | 42 | |
5
|
AC Oulu
|
26 | 11 | 4 | 11 | 27:29 | -2 | 37 | |
6
|
VPS
|
26 | 10 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Turku
|
27 | 14 | 10 | 3 | 33:18 | 15 | 52 | |
2
|
KuPS
|
27 | 13 | 9 | 5 | 41:26 | 15 | 48 | |
3
|
HJK Helsinki
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:29 | 16 | 45 | |
4
|
Gnistan
|
26 | 11 | 9 | 6 | 40:32 | 8 | 42 | |
5
|
AC Oulu
|
26 | 11 | 4 | 11 | 27:29 | -2 | 37 | |
6
|
VPS
|
26 | 10 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Turku
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 2 |
HJK Helsinki
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 3 |
Gnistan
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 4 |
VPS
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 5 |
KuPS
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 6 |
AC Oulu
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Turku
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 2 |
KuPS
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 3 |
Gnistan
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
AC Oulu
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 5 |
HJK Helsinki
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
VPS
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Inter Turku w tabeli Veikkausliiga (Finlandia)?
Inter Turku zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Veikkausliiga (Finlandia) z dorobkiem 52 punktów po 27 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Inter Turku w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Inter Turku na tle ligi w sezonie 2026.
Inter Turku na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 8,6
- Bramki z rzutów wolnych 5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 7,4
- Wybicia / mecz 19,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Inter Turku
-
Alie Conteh 10

-
Jasse Tuominen 4
-
Clinton Degol Jephta 3
-
Prosper Ahiabu 2
-
Johannes Yli-Kokko 2
-
Jussi Niska 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Inter Turku i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Inter Turku to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Inter Turku i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 12-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-1-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-8-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 2-1-2 |
Gdy Inter Turku otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Inter Turku
85% bramek Inter Turku pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Inter Turku zdobywa w sezonie średnio 1,93 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Inter Turku
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Inter Turku, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Inter Turku wygra mecz Inter Turku - AC Oulu Inter Turku nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Inter Turku
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 4%
W 30% meczów Inter Turku padają co najmniej trzy bramki, a w 41% spotkań trafiają obie drużyny.
Inter Turku – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Inter Turku fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Inter Turku, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Inter Turku zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,86 na wyjeździe.
Inter Turku wygra mecz Inter Turku - AC Oulu Inter Turku zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 62%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Inter Turku ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Inter Turku, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 27 meczów.
Inter Turku – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,9
Inter Turku oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,9 strzału.
Inter Turku – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 53,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 10 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 27
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 27 meczów. Średnio Inter Turku utrzymuje przy piłce 55,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Inter Turku wygra mecz Inter Turku - AC Oulu Inter Turku utrzymuje średnio 55,3% posiadania piłki.Inter Turku – podania
- Kluczowe / mecz 10,5
- Dośrodkowania / mecz 22,0
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 45%
Inter Turku wymienia średnio 509 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,5 to podania kluczowe.
Inter Turku – czyste konta
- U siebie 8 z 13
- Na wyjeździe 7 z 14
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 19%
Czyste konto Inter Turku to 56% meczów sezonu (15 z 27), z czego 8 w 13 meczach u siebie.
Inter Turku – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,9
Inter Turku wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Inter Turku – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 48%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 15%
Inter Turku ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Inter Turku – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Inter Turku według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
| Środka tabeli (3–4) | 6 | 0-3-3 | 0,50 | 1,00 | 1,67 |
| Dołu tabeli (5–6) | 6 | 4-2-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Inter Turku zdobywa z drużynami z top 2 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (3–4).
Inter Turku na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,33 | 1,00 0,67 | 0,00 0,67 |
|
2.
|
0,50 1,33 | 0,00 1,00 | 0,50 0,67 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 4,00 0,50 | 0,50 0,50 |
|
4.
|
1,00 3,00 | 0,67 2,00 | 0,67 1,00 |
|
5.
|
0,00 1,50 | 0,50 0,50 | 1,50 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Inter Turku
Skrajne wyniki i osiągnięcia Inter Turku w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lahti - Inter Turku 0:2 Veikkausliiga (Finlandia), 18.04.2026
- Najwyższa porażka Gnistan - Inter Turku 2:0 Veikkausliiga (Finlandia), 5.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek HJK Helsinki - Inter Turku 3:3, Veikkausliiga (Finlandia), 17.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Virtanen, Ilves - Inter Turku 1:3, Veikkausliiga (Finlandia), 20.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Kangasniemi, Inter Turku - Ilves 2:1, Veikkausliiga (Finlandia), 11.04.2026
Jakie statystyki ma Inter Turku w tym sezonie?
Bilans Inter Turku w tym sezonie to 27 meczów i wynik 14-10-3 przy 33 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Inter Turku – zawodnicy
Jak wygląda kadra Inter Turku w sezonie 2026.
Skład i oceny Inter Turku w ostatnim meczu 4-3-3

Zmiany
- 67' L. Laine → H. Sjogrell
- 84' E. Kiiskila → J. Yli-Kokko
- 90' A. Conteh → J. Botue
- 90' J. Tuominen → I. Jarvinen
Kontuzje w kadrze Inter Turku
-
Bismark Ampofo Pomocnik Rana pauzuje od 4 dniopuszczone: 2 mecze
-
Vincent Ulundu Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 63 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Inter Turku
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
21 | Sierra Leone | 450 tys. € | 73 tys. € | 27 | 100% | 10 | 2 | 1 618' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
19 | Nigeria | – | – | 22 | 81% | 3 | 3 | 1 481' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Finlandia | 200 tys. € | 93 tys. € | 24 | 89% | 4 | 2 | 1 249' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Finlandia | 150 tys. € | 32 tys. € | 5 | 19% | 0 | 1 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Finlandia | 100 tys. € | 36 tys. € | 18 | 67% | 1 | 0 | 708' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Gambia | 150 tys. € | – | 6 | 22% | 1 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Burkina-Faso | 250 tys. € | 124 tys. € | 25 | 93% | 0 | 0 | 685' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Czechy | 100 tys. € | 627 tys. € | 6 | 22% | 0 | 0 | 204' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Finlandia | 25 tys. € | 26 tys. € | 11 | 41% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Szwecja | 250 tys. € | 62 tys. € | 6 | 22% | 1 | 1 | 343' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Ghana | 300 tys. € | 124 tys. € | 24 | 89% | 2 | 0 | 1 789' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Finlandia | 150 tys. € | 62 tys. € | 22 | 81% | 2 | 2 | 927' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Finlandia | 200 tys. € | 104 tys. € | 27 | 100% | 1 | 1 | 1 385' | 3 | 0 | |||||||
| 35 |
|
18 | Finlandia | – | – | 17 | 63% | 1 | 1 | 1 098' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Finlandia | 150 tys. € | 104 tys. € | 16 | 59% | 0 | 0 | 285' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Ghana | 250 tys. € | 73 tys. € | 17 | 63% | 0 | 0 | 517' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
24 | Finlandia | 300 tys. € | 83 tys. € | 27 | 100% | 1 | 1 | 1 974' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Finlandia | 300 tys. € | 62 tys. € | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 939' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Finlandia | 500 tys. € | – | 6 | 22% | 0 | 0 | 444' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
37 | Finlandia | 25 tys. € | 62 tys. € | 22 | 81% | 0 | 1 | 1 350' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Finlandia | 200 tys. € | 73 tys. € | 20 | 74% | 0 | 0 | 669' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Finlandia | 100 tys. € | 62 tys. € | 24 | 89% | 1 | 1 | 801' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Anglia | 150 tys. € | 52 tys. € | 11 | 41% | 0 | 0 | 546' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Finlandia | 150 tys. € | 62 tys. € | 15 | 56% | 0 | 0 | 720' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Finlandia | – | – | 6 | 22% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Finlandia | 300 tys. € | 73 tys. € | 26 | 96% | 0 | 0 | 2 340' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Finlandia | 50 tys. € | 26 tys. € | 23 | 85% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
18 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
30 | Finlandia | 0 € | 35 tys. € | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Inter Turku
4,8 mln €
śr. 166 tys. € / zawodnika
Ile Inter Turku wydaje na pensje
2,1 mln € rocznie
śr. 73 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Finlandia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Inter Turku w sezonie 2026
Inter Turku wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Inter Turku
Jak wygląda skład Inter Turku?
W wyjściowym ustawieniu Inter Turku między słupkami staje E. Huuhtanen, a linię obrony najczęściej tworzą A. Granlund, L. Kuittinen, R. Ivanov oraz J. Niska. W środku pola grają H. Sjogrell, J. Laine, J. Tuominen, J. Yli-Kokko oraz Clinton Degol Jephta, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Conteh. Trener Vesa Vasara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Veikkausliiga (Finlandia) i pucharach.
Inter Turku – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Inter Turku w sezonie 2026.
Inter Turku transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kamerun | 22 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 19 |
|
2,5 mln € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia | 32 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
35 tys. € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Gambia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Finlandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Finlandia | 23 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nigeria | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Inter Turku
Inter Turku bilans transferowy
- +2,5 mln € 2026
- +1 mln € 2025
Rekordy transferowe w historii Inter Turku
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Turku w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Inter Turku trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 35 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Herman Sjogrell z FF Jaro za 35 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ilari Kangasniemi do Leicester City za 2,5 mln €.
Inter Turku – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Inter Turku? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Inter Turku?
Klub piłkarski Inter Turku zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Finlandii oraz Puchar Finlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Finlandii.