Ugo Bonnet jest piłkarzem występującym obecnie w Grenoble. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ugo Bonnet
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ugo Bonnet wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ugo Bonnet oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ugo Bonnet rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 499 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ugo Bonnet?
Ugo Bonnet ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ugo Bonnet?
Ugo Bonnet najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ugo Bonnet?
Wycena 33-letniego Ugo Bonnet według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ugo Bonnet?
Ugo Bonnet urodził się 17 września 1993 w Montpellier we Francji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Ugo Bonnet – statystyki
Szczegółowe statystyki Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Grenoble. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ugo Bonnet vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ugo Bonnet wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ugo Bonnet oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ugo Bonnet – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 81' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 83' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 74' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 17' | 0 | 1 | – | 6.4 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 2' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Ugo Bonnet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ugo Bonnet rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 499 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Ugo Bonnet – transfery
W trakcie kariery Ugo Bonnet zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Grenoble 2026 – obecnie
-
IMT Novi Beograd 2024 – 2026
-
Guingamp 2024 – 2024
-
Valenciennes 2022 – 2024
-
Rodez Aveyron 2014 – 2022
-
Rodez Aveyron Football B 2012 – 2014

-
Rodez Aveyron U19 2010 – 2012

-
Rodez Aveyron Football U17 2008 – 2010

-
Castelnau Le Crès FC Jugend do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ugo Bonnet
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.02.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 26.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 28.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ugo Bonnet – forma
W ostatnich 5 meczach Ugo Bonnet zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ugo Bonnet i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Grenoble
1
Dijon FCO
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
US Boulogne
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Grenoble
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Clermont
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Grenoble
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Annecy FC
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lavallouis
0
Grenoble
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Grenoble
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Metz
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dunkerque
4
Grenoble
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Troyes
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Dunkerque
0
Grenoble
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Le Mans
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Montpellier
2
Grenoble
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Clermont
2
Ligue 2, 29. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Grenoble
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
US Boulogne
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nancy
0
Grenoble
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Reims
0
Ligue 2, 23. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Annecy FC
1
Grenoble
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Radnicki 1923
3
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
FK Partizan
0
Mozzart Bet Super Liga, 20. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
Mladost Lucani
3
Mozzart Bet Super Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
OFK Belgrad
1
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FK Crvena zvezda
6
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
FK Spartak Zdrepceva KRV
0
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Radnik Surdulica
2
IMT Novi Beograd
0
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
Radnicki NIS
0
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Javor
2
IMT Novi Beograd
0
Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Napredak
3
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
IMT Novi Beograd
2
Radnicki 1923
0
Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FK Partizan
5
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, 5. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
Železničar Pančevo
4
Mozzart Bet Super Liga, 4. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Novi Pazar
1
IMT Novi Beograd
2
Mozzart Bet Super Liga, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lip
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
Cukaricki
3
Mozzart Bet Super Liga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Mladost Lucani
1
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, 1. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
IMT Novi Beograd
2
Napredak
1
Mozzart Bet Super Liga, play offy baraży o utrzymanie
|
23'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Cukaricki
1
IMT Novi Beograd
1
Mozzart Bet Super Liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
IMT Novi Beograd
0
Železničar Pančevo
1
Mozzart Bet Super Liga, play offy baraży o utrzymanie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Cukaricki
0
IMT Novi Beograd
2
Mozzart Bet Super Liga, 30. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
IMT Novi Beograd
0
Novi Pazar
0
Mozzart Bet Super Liga, 29. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FK Crvena zvezda
4
IMT Novi Beograd
0
Mozzart Bet Super Liga, 26. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
FK Spartak Zdrepceva KRV
2
Mozzart Bet Super Liga, 23. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
IMT Novi Beograd
1
Železničar Pančevo
1
Mozzart Bet Super Liga, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
IMT Novi Beograd
3
Napredak
2
Mozzart Bet Super Liga, 18. kolejka
|
33'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Radnicki 1923
1
IMT Novi Beograd
3
Mozzart Bet Super Liga, 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
IMT Novi Beograd
3
Radnicki NIS
1
Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Guingamp
0
Lavallouis
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Guingamp
1
Ligue 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Guingamp
0
SC Bastia
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Guingamp
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Concarneau
2
Guingamp
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Troyes
0
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Pau
3
Valenciennes
1
Ligue 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Valenciennes
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Valenciennes
0
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Haguenau
0
Valenciennes
2
Puchar Francji
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Caen
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Valenciennes
1
Troyes
1
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
Bordeaux
2
Ligue 2
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Valenciennes
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Nimes
3
Valenciennes
3
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Bordeaux
2
Ligue 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
4
Paris FC
5
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Caen
2
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Valenciennes
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Guingamp
3
Valenciennes
1
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
4
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Valenciennes
2
Annecy FC
2
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Gru
Koniec
|
SC Bastia
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Valenciennes
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Feignies-Aulnoye
0
Valenciennes
3
Puchar Francji
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Valenciennes
1
Caen
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Niort
0
Valenciennes
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Valenciennes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Valenciennes
0
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Metz
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Grenoble
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Valenciennes
1
Caen
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
SC Bastia
1
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Valenciennes
1
Toulouse
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Le Havre
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
SC Bastia
0
Ligue 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Karne
|
Cannes
(3)
1
Rodez Aveyron
(2)
1
Puchar Francji
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
25'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Ajaccio
2
Ligue 2
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Valenciennes
1
Rodez Aveyron
4
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Le Havre
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
2
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Guingamp
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Clermont
0
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Karne
|
Pau
(7)
0
Rodez Aveyron
(8)
0
Puchar Francji
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Nancy
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Niort
1
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chambly Thelle FC
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Toulouse
3
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Clermont
3
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Caen
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Pau
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Le Mans
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
95'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Chateauroux
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
98'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ajaccio
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Chambly Thelle FC
0
Ligue 2
|
93'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Chateauroux
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Ugo Bonnet 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Ugo Bonnet 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Ugo Bonnet?
Ugo Bonnet jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.50). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ugo Bonnet – trofea
W trakcie kariery Ugo Bonnet zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ugo Bonnet
Jakie trofea zdobył Ugo Bonnet?
Ugo Bonnet zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Ugo Bonnet – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ugo Bonnet wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ugo Bonnet na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ugo Bonnet
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 32 |
|
200 tys. € |
| 10.12.2025 | 32 |
|
200 tys. € |
| 11.06.2025 | 31 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2024 | 31 |
|
300 tys. € |
| 10.06.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 25.03.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2023 | 30 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2023 | 30 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 27.10.2022 | 29 |
|
1 mln € |
| 01.06.2022 | 28 |
|
1 mln € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
1 mln € |
| 24.06.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 10.11.2020 | 27 |
|
900 tys. € |
| 13.08.2020 | 26 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
650 tys. € |
| 05.01.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ugo Bonnet?
Wycena Ugo Bonnet wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ugo Bonnet wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 200 tys. €.