Vaclav Jurecka jest piłkarzem występującym obecnie w Banik Ostrawa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Vaclav Jurecka
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Banik Ostrawa
0
Viktoria Pilzno
4
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Chance Liga (Czechy), 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
15:00
|
Banik Ostrawa
0
Sparta Praga
0
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Chance Liga (Czechy), 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
18:00
|
Bohemians 1905
1
Banik Ostrawa
0
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Chance Liga (Czechy), 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Vaclav Jurecka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vaclav Jurecka wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 11,1%. Vaclav Jurecka oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Vaclav Jurecka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vaclav Jurecka rozegrał w barwach Banik Ostrawa w Chance Lidze 12 meczów, w Pucharze Czech 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 701 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Vaclav Jurecka
Pierwszy transfer Vaclav Jurecka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Slavii Pragi do Çaykur Rizesporu za 1,2 miliona euro.
Czy Vaclav Jurecka ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Vaclav Jurecka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vaclav Jurecka to operacja z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Vaclav Jurecka?
Vaclav Jurecka ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Slavią Pragą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Vaclav Jurecka?
Vaclav Jurecka najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Vaclav Jurecka?
Wycena 32-letniego Vaclav Jurecka według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Vaclav Jurecka?
Vaclav Jurecka urodził się 26 czerwca 1994 w Opava (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Vaclav Jurecka - statystyki
Szczegółowe statystyki Vaclav Jurecka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Banik Ostrawa oraz reprezentacja Czech. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Vaclav Jurecka
Vaclav Jurecka vs. inni
Atak
Obrona
Podania Vaclav Jurecka
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Vaclav Jurecka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vaclav Jurecka wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 11,1%. Vaclav Jurecka oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Vaclav Jurecka - transfery
W trakcie kariery Vaclav Jurecka zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Banik Ostrawa 2026 – obecnie
-
Çaykur Rizespor 2024 – 2026
-
Slavia Praga 2022 – 2024
-
FC Slovacko 2019 – 2022
-
Opava 2014 – 2019
-
FK Kolin 2014 – 2014

-
Opava 2012 – 2014
-
Slezsky FC Opava U19 2011 – 2012

-
Slezsky FC Opava U17 2010 – 2011

-
Slezsky FC Opava Youth do 2010

Historia transferów Vaclav Jurecka
Pierwszy transfer Vaclav Jurecka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Slavii Pragi do Çaykur Rizesporu za 1,2 miliona euro.
Vaclav Jurecka - forma
W ostatnich 5 meczach Vaclav Jurecka zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Vaclav Jurecka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (6.11).
W ostatnich 10 meczach Vaclav Jurecka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.33 — wynik powyżej średniej ligowej (6.11).
W jakiej formie jest Vaclav Jurecka?
Vaclav Jurecka jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.91). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Vaclav Jurecka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vaclav Jurecka rozegrał w barwach Banik Ostrawa w Chance Lidze 12 meczów, w Pucharze Czech 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 701 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Vaclav Jurecka - zarobki
Vaclav Jurecka gra w Banik Ostrawa na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 310 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Vaclav Jurecka w Banik Ostrawa (2025/26)
| Rocznie | 310 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 849 € |
Vaclav Jurecka - kontuzje
W trakcie kariery Vaclav Jurecka zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Vaclav Jurecka
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.05.25 – 31.05.25 (15 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
10.08.22 – 08.09.22 (30 dni)
Slavia Praga opuszczone: 8 meczów
-
Operacja
31.07.20 – 09.11.20 (102 dni)
FC Slovacko opuszczone: 8 meczów
Czy Vaclav Jurecka ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Vaclav Jurecka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vaclav Jurecka to operacja z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Vaclav Jurecka - trofea
W trakcie kariery Vaclav Jurecka zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Vaclav Jurecka?
Vaclav Jurecka zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Slavii Pradze — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Vaclav Jurecka - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Vaclav Jurecka wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Vaclav Jurecka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Vaclav Jurecka?
Wycena Vaclav Jurecka wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Vaclav Jurecka wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.