Gang Wang jest piłkarzem występującym obecnie w Beijing Guoan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Wang Gang
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Wang Gang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wang Gang wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wang Gang oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wang Gang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wang Gang rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 23 mecze oraz w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 979 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Wang Gang
Pierwszy transfer Wang Gang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Beijing Chengfeng(1995-2021) do Beijing Guoan za 2,6 miliona euro.
Czy Wang Gang ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Wang Gang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wang Gang to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Wang Gang?
Wang Gang ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Beijing Guoan — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Wang Gang?
Wang Gang najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Wang Gang?
Wycena 37-letniego Wang Gang według stanu na czerwiec 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Wang Gang?
Wang Gang urodził się 17 lutego 1989 w Tianjin, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Wang Gang – statystyki
Szczegółowe statystyki Wang Gang w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Beijing Guoan oraz reprezentacja Chin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gang Wang vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Wang Gang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wang Gang wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wang Gang oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Wang Gang – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wang Gang w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Wang Gang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wang Gang rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 23 mecze oraz w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 979 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Wang Gang – transfery
W trakcie kariery Wang Gang zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Beijing Guoan 2019 – obecnie
-
Beijing Chengfeng(1995-2021) 2015 – 2019

-
Sacavenense 2015 – 2015
-
Shandong Luneng 2011 – 2015
-
SC Covilha 2011 – 2011
-
Shandong Luneng 2011 – 2011
-
SC Beira-Mar 2009 – 2011

-
Chaves 2008 – 2009
-
Benfica U19 2007 – 2008
-
Benfica Sad U17 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Wang Gang
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | 24.02.2019 |
|
2,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 24.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 03.02.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 31.05.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.07.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Wang Gang
Pierwszy transfer Wang Gang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Beijing Chengfeng(1995-2021) do Beijing Guoan za 2,6 miliona euro.
Wang Gang – forma
W ostatnich 5 meczach Wang Gang zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Wang Gang i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Jeonbuk Motors
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
3
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Buriram United
0
Beijing Guoan
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 27. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Pohang Steelers
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Rizhao Yuqi
1
Puchar Chin, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 18. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 23. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Guangzhou E-Power
1
Beijing Guoan
2
Puchar Chin, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Qingdao Jonoon
2
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
4
Chinese Super League, 8. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 5. kolejka
|
52'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
2
Superpuchar Chin, finał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
0
Puchar Chin, finał
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
5
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Qingdao Jonoon
4
Chinese Super League, 28. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
6
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lip
Karne
|
Qingdao Youth Island
(2)
2
Beijing Guoan
(4)
2
Puchar Chin, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Karne
|
Dalian Zhixing
(5)
1
Beijing Guoan
(6)
1
Puchar Chin, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 12. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
6
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
6
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 20. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Wuxi Wugou
1
Beijing Guoan
3
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Suzhou Dongwu
0
Beijing Guoan
4
Puchar Chin
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Shandong Luneng
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 2. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Chengdu Better City
3
Chinese Super League
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Karne
|
Beijing Guoan
(4)
1
Shandong Luneng
(5)
1
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
5
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Shandong Luneng
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
4
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Shandong Luneng
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
5
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Chinese Super League
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Chiny
1
Australia
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Chiny
3
Wietnam
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Chiny
0
Japonia
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Beijing Guoan
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lip
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
3
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
3
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
Shandong Luneng
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
Chinese Super League
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Wang Gang 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (6.38).
W ostatnich 10 meczach Wang Gang 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.38).
W jakiej formie jest Wang Gang?
Wang Gang jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.72). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Wang Gang – kontuzje
W trakcie kariery Wang Gang zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Wang Gang
-
Uraz
15.12.21 – 08.03.22 (84 dni)
Beijing Guoan opuszczone: 6 meczów
Czy Wang Gang ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Wang Gang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wang Gang to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Wang Gang – trofea
W trakcie kariery Wang Gang zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Wang Gang
Jakie trofea zdobył Wang Gang?
Wang Gang zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Beijing Guoan — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chin — 1 raz.
Wang Gang – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wang Gang wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wang Gang na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Wang Gang
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 37 |
|
25 tys. € |
| 16.12.2025 | 36 |
|
25 tys. € |
| 18.06.2025 | 36 |
|
25 tys. € |
| 10.12.2024 | 35 |
|
25 tys. € |
| 03.06.2024 | 35 |
|
50 tys. € |
| 13.12.2023 | 34 |
|
75 tys. € |
| 25.06.2023 | 34 |
|
100 tys. € |
| 12.01.2023 | 33 |
|
100 tys. € |
| 27.05.2022 | 33 |
|
150 tys. € |
| 16.01.2022 | 32 |
|
200 tys. € |
| 22.08.2021 | 32 |
|
250 tys. € |
| 25.12.2020 | 31 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2019 | 30 |
|
500 tys. € |
| 04.09.2019 | 30 |
|
500 tys. € |
| 08.12.2018 | 29 | 400 tys. € | |
| 04.06.2018 | 29 | 450 tys. € | |
| 30.11.2017 | 28 | 100 tys. € | |
| 18.06.2017 | 28 | 75 tys. € | |
| 04.03.2017 | 28 | 100 tys. € | |
| 19.11.2016 | 27 | 100 tys. € | |
| 19.06.2016 | 27 | 125 tys. € | |
| 31.10.2015 | 26 | 100 tys. € | |
| 15.09.2014 | 25 |
|
50 tys. € |
| 16.04.2014 | 25 |
|
75 tys. € |
| 18.08.2013 | 24 |
|
150 tys. € |
| 13.05.2013 | 24 |
|
175 tys. € |
| 05.05.2013 | 24 |
|
200 tys. € |
| 28.03.2012 | 23 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Wang Gang?
Wycena Wang Gang wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Wang Gang wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.